DZIŚ JEST:   12   LIPCA   2020 r.

XV Niedziela zwykła
Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
Św. Jana Gwalberta, opata
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Odbudowa tęczy już się zaczęła, ludzie protestują przeciw temu, policja łamie prawo, ale to chyba nie wzrusza redaktorów tego portalu, bo ani słowa o tym nie wspominają. Obudźcie się.
ponad 6 lat temu / zyzio
 
zaraz, zaraz, było podane, że tęcza miała krótki czas ekspozycji - na dzisiaj nie pamiętam daty, ale było to dobrze przed końcem 2013r.; to skąd nowa data do końca 2015r.? kto podpisał nową umowę lub przedłużył starą? podać jego (jej) nazwisko do publicznej wiadomości, żeby, już niedługo, dopisać b... do rachunku do zapłacenia ZA MARNOWANIE NASZYCH, ZA DUŻYCH, PODATKÓW!!!
ponad 6 lat temu / jaro
 
Absurd. Jak można ignorować opinie ludzi i wydawać nasze pieniądze.
ponad 6 lat temu / elek
 
Pamiętacie.Początek platformy to Rospuda i wstrzymanie połączenia krwio obiegu drogowego i ekonomicznego z Polską Litwy, Łotwy,Estonii i Finlandii. Natomiast forsowanie zboczenia to rarytas "egipskich personalistów". Ale, ale w Warszawie postawiono Golema. Dlatego tęcza jest musztardą po obiedzie.
ponad 6 lat temu / Leo
 
palić do skutku!
ponad 6 lat temu / witek
 
Takim zachowaniem Hanka wystawia opinię samej sobie, mam nadzieję, że do kościoła nie odważy się już pójść, chyba że doszczętnie pozbawiona jest już wszystkich zasad moralnych
ponad 6 lat temu / Kasia
 
Sprytne posunięcie pani Walc Gronkiewicz. W razie jakiegoś głosowania będzie miała zapewnione głosy zwolenników symbolu tęczy.
ponad 6 lat temu / marekb54
 
1 maja to rowniez wazana rocznica dla Illuminati. Podaje sie, ze swieto proletariatu bierze swoj poczatek w powolaniu przez Adama Weishaupta, zdeterminowanego zniszczyc Watykan i monarchie, Zakonu Illuminati. W tym dniu roku 1776 r. Adam Weishaupt przedłożył plan dla "oswieconych", polegajacy m. in. na obaleniu patriotyzmu, Kosciola Katolickiego oraz wiezi rodzinnych, i stworzeniu rzadu swiatowego. Nic zatem dziwnego, ze sfery ludzkiej dzialalnosci tak pozornie odlegle jak panstwowa oraz miedzynarodowa ideologia i polityka i prywatny homoseksualizm sa tak nierozerwalne i ze razem swietuja "postep" - ten planu Illuminati.
ponad 6 lat temu / DM
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.