DZIŚ JEST:   25   MAJA   2020 r.

Św. Grzegorza VII
Św. Bedy Czcigodnego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

„Tęcza” - reaktywacja. Rusza jej odbudowa

„Tęcza” - reaktywacja. Rusza jej odbudowa
#HOMOSEKSUALIZM    #ROCZNICA    #UNIA    #1 MAJA    #TĘCZA    #ODBUDOWA    #WÓJCIK

Rusza odbudowa  „Tęczy” spalonej 11 listopada zeszłego roku. Symbol środowisk homoseksualnych ma stanąć na placu ponownie 1 maja, w 10. rocznicę wstąpienia Polski do UE.

 

Właściciel instalacji autorstwa Julity Wójcik, Instytut Adama Mickiewicza, ma podpisaną umowę ze stołecznymi władzami na jej eksponowanie do końca 2015 roku. IAM jest także inicjatorem odbudowy „Tęczy”. Plan odbudowy instalacji cieszy się poparciem prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, która po 11 listopada zapowiedziała jej odnawianie „tyle razy ile to będzie konieczne”.

 

Od 10 do 13 kwietnia 2014 roku w Zachęcie - Narodowej Galerii Sztuki odbędą się warsztaty, podczas których przygotowanych zostanie 22 tysiące sztucznych kwiatów. Organizatorem spotkań, w których weźmie też udział Julita Wójcik, jest Spółdzielnia Rękodzieła Artystycznego „Tęcza”.


Instalacja ma wrócić na pl. Zbawiciela 1 maja w rocznicę wstąpienia Polski do UE.

 

 

Źródło: wiadomosci24.pl

luk

 

 


DATA: 2014-04-04 17:57
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Odbudowa tęczy już się zaczęła, ludzie protestują przeciw temu, policja łamie prawo, ale to chyba nie wzrusza redaktorów tego portalu, bo ani słowa o tym nie wspominają. Obudźcie się.
ponad 6 lat temu / zyzio
 
zaraz, zaraz, było podane, że tęcza miała krótki czas ekspozycji - na dzisiaj nie pamiętam daty, ale było to dobrze przed końcem 2013r.; to skąd nowa data do końca 2015r.? kto podpisał nową umowę lub przedłużył starą? podać jego (jej) nazwisko do publicznej wiadomości, żeby, już niedługo, dopisać b... do rachunku do zapłacenia ZA MARNOWANIE NASZYCH, ZA DUŻYCH, PODATKÓW!!!
ponad 6 lat temu / jaro
 
Absurd. Jak można ignorować opinie ludzi i wydawać nasze pieniądze.
ponad 6 lat temu / elek
 
Pamiętacie.Początek platformy to Rospuda i wstrzymanie połączenia krwio obiegu drogowego i ekonomicznego z Polską Litwy, Łotwy,Estonii i Finlandii. Natomiast forsowanie zboczenia to rarytas "egipskich personalistów". Ale, ale w Warszawie postawiono Golema. Dlatego tęcza jest musztardą po obiedzie.
ponad 6 lat temu / Leo
 
palić do skutku!
ponad 6 lat temu / witek
 
Takim zachowaniem Hanka wystawia opinię samej sobie, mam nadzieję, że do kościoła nie odważy się już pójść, chyba że doszczętnie pozbawiona jest już wszystkich zasad moralnych
ponad 6 lat temu / Kasia
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.