DZIŚ JEST:   24   LUTY   2019 r.

VII Niedziela zwykła
Św. Etelberta, króla
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


A co funduje nam google Rejestrując każdy nasz krok? Zbierając i przetrzymując nasze dane na serwerach. Kogo oni chcą ogłupić.? Nie tylko Chiny ale USA też szpieguje na potęgę
12 dni temu / Marcin
 
Z tego wynika, iż w USA morderstwa przez internet są już stosowane, ale do tego nie potrzeba sieci 5G, wystarczy dowolna sieć.
13 dni temu / Janek
 
@Sec. A co na to lekarze? Z USA wszelkie lewactwo rozlewa się na cały świat. CHoćby poprzez popkulturę, czy wyższe uczelnie. To nie jest państwo chrześcijańskie,a rządzą nim syjonistyczni rasiści. Ameryka to główny światowy destruktor. To im zawdzięczamy wojny światowe, któe osłabiły Europę.
13 dni temu / Skanderbeg
 
@Sec My jesteśmy katolikami żałosny propagandysto.
13 dni temu / zgred
 
Odkąd świat istnieje, są nacje, państwa, które pretendują do miana właścicieli tego świata. Obecnie jak wszystkim wiadomo prym w kwestii tej wiodą USA, Rosja i pretendujące właśnie Chiny. Czy bez nich byłoby lepiej na tym świecie ? - nie, ponieważ znalazłyby się inne nacje, kraje, które pretendowałyby do miana właścicieli tego świata.
13 dni temu / tak tylko
 
Sprzęt firmy Huawei to podstawowy sprzęt w wojnie obronnej z wojskami okupacyjnymi USA w Polsce.
13 dni temu / Kazimierz S
 
Dlaczego sprzymierzacie się z ludźmi, którzy mają inne poglądy. Mówię o komunikatach. W Ameryce obecnie rządzą chrześcijanie. Kiedy Ameryka upadnie nasza cywilizacja chrześcijańska będzie upadac pod butem Islamu. We Francji jest ich 10 mln, w Niemczech też blisko. W chwili, gdy muzułmanie ogłoszą, że mają Kalifa zjednoczy się 1,6 miliarda ludzi gotowych na śmierć "walczyć i zwyciezac". "Kto ma od miecza zginąć zginie".
13 dni temu / Sec
 
Pokażcie mi korporację lub państwo, które nie próbuje pozaprawnie wykorzystać technologii do swoich celów. Chińska firma Huawei próbowała przejąć kontrolę nad łącznością w Polsce, nie udało się jej i jest afera. Problem polega na tym, że obecnie kontrolę nad naszą łącznością (ponad 25 % rynku usług telekomunikacyjnych i 100 % kluczowej infrastruktury) ma francuska firma Orange. Nie jestem wielbicielem Chin ani agentem ichnich słóżb, ale Francuzom bardziej nie ufam.
13 dni temu / cogito
 
Nikt z nas nie zna prawdy.Mysle,ze lepiej być ostrożnym i jeżeli tyle państw reaguje na tą sytuację to coś w tym musi być nie tylko konkurencja firm.
13 dni temu / Tata
 
Amerykanie nie lubią konkurencji...
13 dni temu / mm
 
Proszę czytać Jacka Bartosiaka!
13 dni temu / Zbigniew87
 
Prawda jest taka że chińska technologia przegonił technologię USA i Amerykanie walczą z tym wszystkimi sposobami.Ja chce mieć 5G .Podsluchiwac można też w 4G
13 dni temu / prala
 
A jeszcze niedawno wyśmiano posła w,,polskim,,parlamencie który zapytał o szkodliwość sieci 5g :-)
13 dni temu / Cykloza
 
Tak wygląda walka konkurencyjna ze strony USA. Lepszego trzeba poprostu zniszczyć rzucając na niego oszczerstwa.
13 dni temu / Klimek
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.