Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   18   MARCA   2019 r.

Św. Edwarda, króla
Św. Cyryla Jerozolimskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Tam prawdy o aborcji nie powiesz. Aborcyjna cenzura na Wyspach


To wręcz szokujące. W dobie powszechnego trąbienia o wolności, w Wielkiej Brytanii zakażą mówienia prawdy o aborcji. I to nawet nie w mediach, ale na ulicy czy w innym miejscu publicznym! Łukasz Karpiel zaprasza na "Przegląd Tygodnia".


DATA: 2018-04-14 22:08:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Rada dzielnicy jest wybierana przez mieszkańców i jej decyzje są zgodne z wolą większości. Zdecydowanie nie ma to nic wspólnego z żadną cenzurą.
11 miesięcy temu / Stormer
 
W Wielkiej Brytanii jest pełna i darmowa antykoncepcja stosowana przez lekarza, dostępna jest dla kazdej kobiety zdolnej do zajścia w ciąże.
11 miesięcy temu / emigrant uk
 
Jasne. Kobiety ubierają się nieskromnie bo nie noszą chust i spódnic do ziemi jak muzułumanki. Ale chyba twierdzicie że islam jest zły, prawda?
11 miesięcy temu / a
 
Szkoda, ze nawet kobiety prolife popelniaja grzechy przeciw 6 Przykazaniu I ubieraja sie nieskromnie: obnazaja biusty I nogi oraz nosza krotkie spodnice przed kolano czym obrazaja Boga, oraz Niepokalane I Bolesne Serce Najswietszej Maryi Panny I Najswietsze Serce naszego PANA Jezusa Chrystusa ... moda Na leginsy jest z piekla I poniza kobiety
11 miesięcy temu / Katolik
 
po co o tym rozmawiać wolne wola
11 miesięcy temu / sobij
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 92 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.