DZIŚ JEST:   19   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Jana de Brébeufa
Św. Pawła od Krzyża
Bł. Jerzego Popiełuszki
 
 
 
 

Tak wygląda lewo-rządność! „Antyfaszyści” kontra Marsz dla Życia i Rodziny

Tak wygląda lewo-rządność! „Antyfaszyści” kontra Marsz dla Życia i Rodziny
Fot. PCh24.pl

„Faszyści, wszędzie faszyści” – tak mniej więcej lewacki Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych widzi i opisuje Marsz dla Życia i Rodziny, który odbył się w minioną niedzielę w Białymstoku. W relacji zamieszczonej na społecznościowym profilu tej organizacji „faszyzm nacjonalizmem rasizm pogania”, jednak nie sposób doczytać się ani dopatrzeć, które konkretnie hasła uczestników tak oburzyły obrońców „politycznej poprawności”.

 

„MARSZ FASZYSTÓW I NACJONALISTÓW W BIAŁYMSTOKU PROWADZILI KSIĘŻA I ZAKONNICE. To się nie mieści w głowie, uśmiechnięta zakonnica z krzyżem na szyi maszeruje na czele nacjonalistycznej, pełnej nienawiść demonstracji. Jej koleżanka pomaga młodym faszystom z Młodzieży Wszechpolskiej rozwieszać proporce i banery. Całą nacjonalistyczną imprezą dowodzi ksiądz dyrygujący młodymi faszystami” – tak zaczyna się opis rodzinnego marszu, zamieszczony na Facebooku.

 

Dalej nie jest lepiej. Niemal w każdym zdaniu padają słowne wystrzały najcięższych dział z propagandowego arsenału lewicy. „Pochód nienawiści”, „faszyści z Młodzieży Wszechpolskiej”, „neonaziści ze znakami rasistowskimi na ubraniach”, „rasistowskie hasła”. Żadnych konkretów, tylko inwektywy. „Impreza dla niepoznaki nazwana została Białostockim Marszem dla Życia i Rodziny” – demaskuje skrajna lewica niecny podstęp organizatorów demonstracji w obronie podstawowych wartości.  

 

Jeśli sugerować się zdjęciami, którymi ośrodek zilustrował wpis, ciśnienie „łowcom faszyzmu” podniosły głównie transparenty i symbole Młodzieży Wszechpolskiej. Chodziło też zapewne o głośno wyrażany sprzeciw wobec wdzierającej się coraz bezczelniej w naszą rzeczywistość propagandy pro-homoseksualnej i pro-pedofilskiej. Takiej jak instruktaże serwowane dzieciom w ramach warszawskiej czy gdańskiej „Karty LGBT”. 

 

„My czyli osoby tworzące Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych nie jesteśmy tak wyrozumiali dla faszystów jak białostocka policja i składamy zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez uczestników marszu. Nie ma naszej zgody na działalność neofaszystowskich ugrupowań” – piszą głosiciele lewo-rządnej Polski.

 

Jakby jeszcze mało było absurdu, wpis Ośrodka skopiowany jest z profilu Rafała Gawła, założyciela tej „antyfaszystowkiej” organizacji, który przed prawomocnym wyrokiem więzienia za oszustwa zbiegł do ostoi wolności przekonań, czyli…. Norwegii i tam ubiega się o azyl polityczny.

 

A tak naprawdę wyglądał Marsz dla Życia i Rodziny w Białymstoku…

 

 

Źródło: Facebook, PCh24.pl/KAI

RoM

 

 

 


DATA: 2019-05-22 08:23
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
14
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Rafał Gaweł to jest mocno skompromitowana postać na Podlasiu. Oszust, były właściciel lewackiego teatru, który upadł. Nie promujmy jego chorych urojeń.
4 miesiące temu / hfy
 
Jest to klasyczny przykład zacieklych ataków w których kompromituja się atakujący. Faszyzm czy rasizm nam Polakom zagraża i takie instytucje powinny je już dawno dostrzegać a nie dostrzegają tego tam gdzie powinny czyli poza granicami kraju. Nacjonalizm nie tylko u nas występuje ale jako taki nie jest czymś złym. Po przekroczeniu pewnych granic jest czymś złym. Przeważnie to we wszystkich przykładach do tej pory od początku było widać do czego zmierzali.
4 miesiące temu / pl
 
Ośrodek Monitorowania to lewacka agencja szpiegowska. Wyzywa od faszystów,rasistów itp.
4 miesiące temu / Zbigniew
 
Wszędzie pisze , powtarzam bez skutku. Nazywajmy ich : homofaszyści, tęczowi faszyści, staliniści, sodomici. Jest to bliższe prawdy i ośmieszy ich gonitwę za "faszystami". Ale co zrobić jak nawet biskupi używają "lgbtp.
4 miesiące temu / Mirrro
 
Tak obserwując tzw. "antyfaszystów" to w faszystowskiej ideologii daleko wyprzedzili klasyków. Złodziej krzyczy najgłośniej "łapaj złodzieja".
4 miesiące temu / JSK
 
Ja tego nie widzę żeby Polska się odradzala. Trzeba dać opór ZŁU! wziąść się do roboty. Na takie sprawy nie możemy być bierni bo diabeł wyciągnie po więcej.
4 miesiące temu / Do Aguirre
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.