Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   26   STYCZNIA   2021 r.

Św. Tymoteusza, biskupa
Św. Tytusa, biskupa
 
 
 
 

Tak się bawią eurokraci? Homo-orgia ujawniona przez... obostrzenia || BEZ ŻADNEGO TRYBU #12


Odtwórz w YouTube
 

Węgierski europoseł złożył mandat. Polityk z Fideszu i Europejskiej Partii Ludowej (a więc formacji Orbana i Tuska) miał uczestniczyć w orgii z udziałem ponad 20 osób, głównie mężczyzn, a po pojawieniu się na miejscu funkcjonariuszy uciekał po rynnie. Gdyby nie koronawirusowe obostrzenia i ich złamanie to świat zapewne nie usłyszałby o Józsefie Szájerze… Trzeba było zachowywać społeczny dystans i nie szlajać się po takich „imprezach”!

 

 

Na miniaturze wykorzystano m.in. zdjęcie: Elekes Andor, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

 

 


DATA: 2021-01-12 13:33:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

o to za partia? zydkombandrowskosodomickopederastyczna??
1 miesiąc temu / tak pytam
 
Do Rycerka gdyby byli bez zarzutu nie było by zagrywki i prowokacji
1 miesiąc temu / Jan
 
Teraz ich odkryli jak PL i Węgry wetuja budżet. Lewacka zagrywka
1 miesiąc temu / Rycerka
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.