Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   PAŹDZIERNIKA   2018 r.

Św. Jana Kapistrana
Św. Józefa Bilczewskiego
 
 
 
 

Tak mieszkańcy Słupska modlili się i wynagradzali za grzech homoseksualizmu [VIDEO]


Rządzony przez Roberta Biedronia Słupsk potrzebuje szczególnie gorącej modlitwy. Jego mieszkańcy odmówili publicznie Różaniec, aby wynagradzać za grzech homoseksualizmu i za pośrednictwem Matki Bożej prosić Pana Boga o odnowę moralną swojego miasta oraz Ojczyzny.

 

Zobacz relację z tego wydarzenia!

 

 


DATA: 2017-12-06 18:21:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Nic na sodomii i grzechu nie zbudują, to co wydaje się, że zbudowali jest nie trwałe, fałszywe i okupione zakrzyczeniem i demoralizowaniem ludzi, odciąganie od Boga. Zwyrodnialcy seksualni sami zmiażdżyli się swoimi umysłami. Pycha, że jak będą się uśmiechać to przejdzie, pycha że jak ośmieszą i zatkają usta to przejdzie, pycha, że myślą, że są bogami. Są kłusownikami, którzy łowią ludzi tam, gdzie serca ludzkie miały wpadać w sieci Pana Jezusa Chrystusa i Jego naśladowców.
10 miesięcy temu / Mateusz
 
popieram.
10 miesięcy temu / ap.
 
Co się dzieje w tej diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej jest obrazem nędzy moralnej,która znikąd się nie wzięła..współczuję ks.Biskupowi Dajczkowi,bo wiem,ze ma w swojej diecezji księży o podwójnej moralności jeszcze przed Al rozeznających,ze cudzołóstwo to nie grzech...Wiem o czym piszę,bo znam osobiście ks.RT,który od 11lat towarzyszy, usprawiedliwia i błogosławi bratu rodzonemu w jego poróbstwie.To nic że brat demoralizuje swoje dzieci i wnuczęta. Najważniejsze jest jego szczęście osobiste..sic! To nic,że dzieci i żona są porzuceni,ksiądz jest rad, ze brat żyje z kobietą i jako bardzo religijny katolik pomaga wychowywać jej dziecko...To nic ze swoimi dziećmi się nie interesuje, najważniejsze jest,ze co niedzielę we Mszy Świętej u ks.RT wielbi Boga i od lat kościół z nim buduje,i zbudować nie może...postępują obrzydliwie i wcale się tego nie wstydzą..To jest obraz KK w diecezji,gdzie homoseksualista jest prezydentem S.ks RT nie jest ze Słupska ale jak Biedroń bezkarnie demoraliz
10 miesięcy temu / Megi
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 78 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.