Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   19   LIPCA   2019 r.

Św. Symmacha, papieża
Św. Jana Plessingtona
 
 
 
 

Tak macki rewolucjonistów sięgają po dzieci. Grzegorz Braun o sprawie Alfiego Evansa


Rewolucjoniści wiedzą dobrze, że aby ich plan był skuteczny, działania trzeba zacząć od dzieci. I tak czynią, upaństwawiając je. Że tak się dzieje i dzisiaj dobitnie pokazała sprawa Alfiego Evansa.


DATA: 2018-05-13 07:46:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Nie można biadolić tylko trzeba zewrzeć szyki. Należy rozpocząć walkę. Różańcem, piórem, klawiaturą. Najgorsza jest bierność. Królowa imprezuje? Przypomnijmy Jej przed ambasadami Alfiego.
ponad 1 rok temu / Ant
 
w Polsce taka sytuacja jest także możliwa,bo mamy takie same ustawy jak w UE i UK oparte na bazie tzw.politycznej poprawności,czyli sataniźmie,np. rodzina,na mocy ustawy o przemocy w rodzinie,ex lege traktowana jest jako organizacja przestępcza,w ktorą państwo w każdej chwili może ingereować i zrobić z nią co chce,tzn.całkowicie ją zniszczyć,pod przewrotnym pretekstem jej ochrony.
ponad 1 rok temu / marek
 
Co tam Alfie? Królowa ma teraz imprezę ( ślub wnuka ) -to jest wydarzenie! A swoją drogą, ciekawe ile czasu by milczała, gdyby taki los dotknął jej prawnuka? Bestie śmieją wam się w twarz, a wy je podziwiacie.
ponad 1 rok temu / Andrzej
 
To jest wszystko straszne! Do czego diabeł się jeszcze posunie! Strach tu żyć.
ponad 1 rok temu / Wierna
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 105 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.