DZIŚ JEST:   14   GRUDNIA   2019 r.

Św. Jana od Krzyża, Doktora Kościoła
Św. Wenancjusza Fortunata
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Panie Zanussi - czy koty i psy w Polsce jeszcze daja sie hipnotyzowac panska demagogia?... Kiedys cieszgl sie pan szacunkiem Spoleczenstwa, a dzisiaj - krancowy niesmak...
ponad 1 rok temu / JGD
 
Oczekiwanie, że cenzura jest receptą na rozwiązanie jakichkolwiek problemów, jest przejawem infantylności i tchórzostwa.
ponad 1 rok temu / Małgorzata
 
"Liberałowie" zagłosowali!
ponad 1 rok temu / Zbigniew
 
Zanusii robiąc całe życie w propgandzie nazywanej sztuka filmową ma świadomość,że film Smarzowskiego jest przepełninym nienawiścią do katolików paszkwilem. Decyzja o daniu pieniędzy Smarzowskiemu jasno określa stosunek Zanusiego do kościoła. Większość ludzi odbiera obraz filmowy jako rzeczywistość na poziomie świadomym i wszysycy traktujemy obraz filmowy jako rzeczywistość na poziomie podświadomym. Większość ludzi nie dysponuje ani intelektem ani aparatem pojeciowym , żeby sobie poradzić z manipulacja socjotechiniczną dokonywaną przez film Smarzowskiego . Jakaś częśc widzów odwróci sie od koscioła i skaże siebie na wieczne potępienie . Powtórzę , Zanusi robiąc całe zycie w propagandzie nazywanej filmem jest tego w pełni swiadom, a jego słowa o "wyjściu filmu Smarzowskiego na dobre kościołowi" są kłamstwem . Jedyne dobro z tego filmu polega na jasnym określeniu się wielu ludzi wobec koscioła , w tym Zanusiego , "katolickiego " reżysera
ponad 1 rok temu / Mirek
 
Nie jest problemem fakt, że "Kler" dostał finansowanie. Problemem jest sam fakt istnienia wysysalni publicznych pieniędzy jakim jest PISF. Jeżeli na film jest zapotrzebowanie, choćby był to "Kler" to znajdzie się producent który wyłoży na to prywatną kasę. A jeżeli zapotrzebowania nie ma to Państwo Polskie nie powinno dawać z naszych podatków dotacji dla producentów filmów. Tak czy owak PISF jest niepotrzebny.
ponad 1 rok temu / MPB
 
Oczyszczanie Kościoła w Polsce jest potrzebne. Pora oddzielić ziarna od plew.
ponad 1 rok temu / Kinoman
 
Zanussi zawsze potrafił się ustawić. W PRL wiceprezes Stowarzyszenia Filmowców Polskich, dyrektor Studia Filmowego "Tor", członek Komitetu Kinematografii. Potem kiedy mu pasowało był "twórcą katolickim", kiedy indziej - liberałem. Zawsze na powierzchni, zawsze z prądem.
ponad 1 rok temu / Piotr K.
 
Zanussi bronił także, bardzo pokrętnie, Polańskiego. No cóż, jeśli ktoś występuje u Wojewódzkiego i głosi wszem i wobec, jaki to on ma subtelny gust, to w tym guście mieści się wtykanie polskiej flagi w g...o.
ponad 1 rok temu / Ed
 
Teraz temat wygodny to dostał kasę. A jak był Wołyń i temat był bardzo niewygodny to grosza nie dostał.
ponad 1 rok temu / trooper
 
NIe ważne jak, nieważne za ile, byle uderzyć słusznie czy też niesłusznie w KK - tak współcześnie lewactwo realizuje komunnistyczną ideologię eurokołchozu, pozbawiając poszczególne narody resztek ich tradycji, kultury i religii. !!!
ponad 1 rok temu / odszkodowania
 
Po trupach do celu? Panie Zanussi? Cel uświęca środki Panie Zanussi?
ponad 1 rok temu / ks. katolicki
 
PISF podlaega i otrzymuje srodki z ministerstwa Glinskiego, czyz NIE ?!
ponad 1 rok temu / Josef
 
A od kiedy to Smarzowski jest twórcą wybitnym... chyba wybitnie tandetnym i nieumiejętnym.
ponad 1 rok temu / DNA
 
A co takiego oburzającego jest w tym filmie?
ponad 1 rok temu / Stormer
 
Pozal się Panie!! Ciekawe co biskupi zrobią powiedzą nawet nie wiedzą jak Polskę ratować!
ponad 1 rok temu / Gość
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.