Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   22   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Salome
Św. Jana Pawła II
 
 
 
 

Szymon Hołownia i jego wrogowie


Odtwórz w YouTube
 

Miły i uśmiechnięty redaktor Hołownia pokazał na łamach „Tygodnika Powszechnego” swe mroczne oblicze. Podpadli mu czterej kardynałowie piszący do Franciszka list w sprawie wątpliwości wokół Amoris laetitia.


DATA: 2016-12-05 07:15:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Nie dziwię się, że Dominikanie wykopali go z nowicjatu, bo koleś jest tak dęty, że jego ego nie zmieściłoby się nawet w bazylice Św. Piotra. Jest diablo wygadany i krytykuje wszystkich do okoła, wytykając niedojrzałość wiary. Faryzejstwo level master.
9 miesięcy temu / Bractvo
 
"Decyzja o ekshumacji ciał ofiar katastrofy smoleńskiej nawet bez zgody ich rodzin to barbarzyństwo" ? napisał Szymon Hołownia w ?Tygodniku Powszechnym?. Znany showman i katolicki publicysta jest po prostu wstrząśnięty tym, że ktokolwiek upiera się przy masowym wyciąganiu zwłok z grobów. NAJLEPIEJ ZATRZEĆ ŚLADY. RODACY, NIC SIĘ NIE STAŁO.
ponad 1 rok temu / Rys
 
Tak myślałam ,że Pan Hołownia chciałby napisać swoją ewangelię,mniej błyszczenia na salonach Panie Hołownia i podlizywania się lewakom.
ponad 3 lata temu / Ela
 
A kto mądry czyta Tygodnik Powszechny ? Swego czasu córka podsunęła mi książkę autorstwa p. Sz. Hołowni . Nie dało się tego czytać bo zbyt ślizga się po problemach wiary . Ot taki katolicki liberał , który szybko może wyprowadzić na manowce tego , kto Mu zawierzy .
ponad 3 lata temu / cecylia
 
?Trzeba bardziej słuchać Boga niż ludzi- odpowiedział Piotr i Apostołowie. Dajemy temu świadectwo my właśnie oraz Duch Święty, którego Bóg udzielił tym, którzy Mu są posłuszni?. - Biblia Tysiąclecia. Ludzie - w tym papież- mogą się mylić, dlatego lepiej słuchać Boga (Biblia, prorocy, święci).
ponad 3 lata temu / KJ
 
Odmóżdżył się chłopak w TVN-ie, widać jakiś wirus tam panuje, dopada szarą substancję i na efekty nie trzeba długo czekać.
ponad 3 lata temu / golden
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 160 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.