DZIŚ JEST:   29   LUTY   2020 r.

Św. Roman, opat
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Dostałem do przekazania: "Towariszcz' Michu! Niniejszym otrzymujecie partyjne ostrzeżenie. Twój idol z Watykanu wzywa do przyjmowania biednych uchodźców. Cała postępowa Jewropa jak kania dżdżu czeka na to. Uświadomieni szeregowi towarzysze ze Szwecji udostępniają siebie całych (w tym ciało) na potrzeby twoich towarzyszy nachodźców. Czasy się zmieniają i trzeba być postępowym, dostosowywać się do nich, a nie szukać jakiś kałmuckich usprawiedliwień. Towariszcz' Michu - do szeregu i wystawić się, albo pomyślimy, że jesteście egoistycznym (może nawet imperialnym) zaplutym karłem reakcji i ekstremizmu tudzież polskiej pobożności (a tego byście nie chcieli, oj byście nie chcieli), który nie widzi dalej niż koniec własnego nosa. Albo zwykłym ograniczonym egoistą. Przyjdziemy po was Misza i uświadomimy, poprawcie swoją linię. Podpisano: Egzekutywa."
ponad 2 lata temu / Stroke
 
Jeśli demoniczne NWO pod przewodem Merkel-Macron ma im się udać to rzeczywiście mógł być miły. Przez chwilę.
ponad 2 lata temu / tym
 
To taka muzułmańska Takkija ze strony macrona. Jak dla mnie ten klient jest zwykłą ....... !!!
ponad 2 lata temu / odszkodowania
 
pani premier to albo dyplamacja w wypowiedzi albo wielka pani naiwnosc...
ponad 2 lata temu / ehhhh
 
Po kolejnym niesprawiedliwym ataku Macrona, pani premier powinna odwołać spotkanie, lub jeśli do niego doszło wyrazić głęboki sprzeciw. Trzeba przygotować się na wspólny front niemicko francuski w celu atakowania Polski i próby kolokwialnie mówiąc wciskania nam emigrantów.
ponad 2 lata temu / Michu.
 
I gdyby ktoś miał wątpliwości, że polityka to bagno... . Plują człowiekowi w twarz, a on szuka konsensusu. W końcu zgodzi się, że to deszcz i obwieści sukces. (problem w tym, że chce się czy nie, to na arenie międzynarodowej premier jest moim reprezentantem)
ponad 2 lata temu / Stroke
 
I gdyby ktoś miał wątpliwości, że polityka to bagno... . Plują człowiekowi w twarz, a on szuka konsensusu. W końcu zgodzi się, że to deszcz i obwieści sukces. (problem w tym, że chce się czy nie, to na arenie międzynarodowej premier jest moim reprezentantem)
ponad 2 lata temu / Stroke
 
proszę zobaczyć ile tekstu, a ile konkretów; to już nawet nie jest walkower; i proszę zwrócić uwagę jak powtarza się historia - Francja znowu kolaboruje z Niemcami, jak w czasie II WŚ;
ponad 2 lata temu / JARO
 
Śmierdzi z daleka.
ponad 2 lata temu / $
 
Ale jaki "konsensus"? Francja chce nam wepchnac 50 tys uchodzcow, my nie chcemy wcale wiec dogadujemy sie na 25 tysiecy?
ponad 2 lata temu / Anglia
 
Spóźnianie się na spotkania to kompleksy Macrona? Ma powody di kompleksów
ponad 2 lata temu / Wiko
 
Jemu zależy jedynie na wykazaniu się przed Rothschildami
ponad 2 lata temu / Jacek
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.