DZIŚ JEST:   05   CZERWCA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Bonifacego-Winfryda, męczennika
 
 
 
 

Szwedzki dziennikarz: Nasz kraj płonie z powodu imigrantów

Szwedzki dziennikarz: Nasz kraj płonie z powodu imigrantów
fot. YouTube / Anthony Brian Logan

Niezależny dziennikarz Peter Imanuelsen mówi w rozmowie z niemieckim tygodnikiem „Junge Freiheit” o gigantycznej skali islamskiej przestępczości w Szwecji. Obraz, który przedstawia, jest doprawdy przerażający.

 

Imanuelsen śledzi od lat problemy z integracją muzułmanów w krajach skandynawskich; jego konto na Twitterze obserwuje ponad 130 tysięcy osób, wielką popularnością cieszą się kręcone przez niego filmy, na których pokazuje prawdziwą twarz islamskiej kolonizacji Europy.

 

- Szwecja znajduje się obecnie pod naporem nigdy dotąd nie spotykanej fali przemocy. Każdego tygodnia dochodzi do zamachu bombowego. Kilka tygodni temu na przykład doszło w ciągu zaledwie 48 godzin do sześciu eksplozji w różnych częściach kraju. W ubiegłym roku mieliśmy rekordową liczbę śmiertelnych strzelanin – powiedział Immanuelsen niemieckiej gazecie.

 

Jak dodaje, ta niebywała skala przestępczości jest niewątpliwie efektem nieudanej integracji migrantów z obcych kręgów kulturowych. Przybysze ci tworzą równoległe społeczeństwa, a zamieszkałe przez nich strefy w miastach są zbyt niebezpieczne, by mogli do nich wchodzić zwykli Szwedzi. To prawdzie strefy „no go”.

 

Według dziennikarza większość obywateli Szwecji nie dostrzega jednak faktycznej skali problemu. Ponad 70 proc. Szwedów ma zaufanie do publicznej telewizji. - W Szwecji mamy coś, co nazywamy „åsiktskorridoren”, co oznacza tyle, co „korytarz opinii”. Wiele szwedzkich mediów nie informuje o tym, co się dzieje, stąd wielu Szwedów wierzy, że wszystko jest w najlepszym porządku – czytają o tym też w gazetach. Budzi się jednak coraz więcej ludzi i zaczyna wyraźniej dostrzegać rzeczywistość – wskazuje Immanuelsen.

 

Dziennikarz zauważa, że z roku na rok jest w Szwecji coraz więcej aktów przemocy, takich jak seksualne napaści na kobiety, strzelaniny czy napady.

 

 - Nie ma w tym nic dziwnego, gdy uświadomimy sobie niskie kary, jakie otrzymują kryminaliści. Jest niezliczona ilość przykładów na to, jak młodzi ludzie skazani za gwałt otrzymują zaledwie kilka miesięcy więzienia lub jedynie jakieś prace społeczne – zaznacza.

 

Źródło: jungefreiheit.de

Pach


DATA: 2019-03-01 07:43
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Szwedzka zaba jest systematycznie podgrzewana w kapieli. Ugotuje sie ta poprawna politycznie, uprana z mozgu idiotka, zanim sie zorientuje, ze islamscy barbarzyncy skazali ja na zaglade. Starozytny Rzym upadl w podobny sposob.
ponad 1 rok temu / ZZZZZZZZZZZZZZZ
 
Dlaczego takie artykuły nie pojawiają się w polskiej telewizji?
ponad 1 rok temu / Rafal
 
Byłem w Sztokholmie na początku lat 90tych? a potem dopiero w 2007. Nie poznałem tego miasta. Wysiadłem z metra w Johaneshov i od razu meczet i pełno zakwefionych. Szwecji już nie ma, tylko jeszcze o tym nie wie.
ponad 1 rok temu / Roni Bydlak
 
I jak ..dalej chcemy ich mnogo u nas?
ponad 1 rok temu / Rs
 
A niech płonie,jak Bóg chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera.
ponad 1 rok temu / tyle w temacie
 
Przyjmować, wspierać, promować, asymilować. Bądźcie miłosierni dla uchodźców i niech wasze domy, parafie, będą dla nich otwarte !!! Przecież to są słowa Franciszka i hierarchów KRK. O co tyle szumu ?? Czyżby coś było nie tak ?? Wysłać delegacje do Watykanu i poprosić o rady. Ostatnio Franciszek jest otwarty dla wszystkich więc z audiencją nie może być żadnego problemu. Powodzenia, Alleluja i do przodu. Przyjmować, przyjmować, przyjmować i promować !!!
ponad 1 rok temu / Daro
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.