DZIŚ JEST:   08   GRUDNIA   2019 r.

Niepokalane Poczęcie NMP
Św. Romaryka, opata
Św. Eutychiana, papieża
 
 
 
 

Szwedzi w schizofrenii - dumni z multikulti ostrzegają kobiety przed wychodzeniem z domu. W obawie przed imigrantami?

Szwedzi w schizofrenii - dumni z multikulti ostrzegają kobiety przed wychodzeniem z domu. W obawie przed imigrantami?
fot.Gail Orenstein/NurPhoto via ZUMA Press/FORUM

Trudna sytuacja w Ostersund, niewielkim, mieście w północnej Szwecji, stała się powodem dyskusji wśród Szwedów. Wszystko ze względu na serię ataków na kobiety, do których doszło w ostatnim czasie. Od 20 lutego, na policji zgłoszono już 6 przypadków gwałtów. Policja nie wyklucza, że ma to związek z nielegalnymi imigrantami.

 

Szef miejscowej policji Stephen Jerand, zwrócił uwagę na trudną sytuację w Ostersund i częste ataki na kobiety. Ostrzegł mieszkanki przed próbami gwałtu, a także poprosił o nie poruszanie się po mieście bez opieki mężczyzn.


- To poważne, troszczymy się o ochronę kobiet i dlatego wychodzimy i o tym mówimy – powiedział Jerand. Wśród zgłoszeń, które dotarły na miejscowy komisariat jest usiłowanie gwałtu, do którego miało dojść w centrum miasta, a także molestowanie 10 – letniej dziewczynki. Przedstawiciel policji nie poinformował czy wszystkie przypadki ataku na kobiety mają związek z przybywaniem do miasta nielegalnych imigrantów. Biorąc pod uwagę wydarzenia z innych miast, nie można tego wykluczyć.

 

Pomimo realnego zagrożenia dla mieszkanek, portal The Local pisze, że jest Szwecja jest dumna z promocji równości płci.

 

Warto przypomnieć, że w styczniu, sztokholmska policja tuszowała sprawy związane z przestępstwami popełnianymi przez osoby ubiegające się wcześniej o azyl w Szwecji. Wówczas w trakcie koncertu rockowego, kobiety były wielokrotnie atakowane  oraz napastowane przez przybyszów m.in. z Afryki Północnej. Policja przyznała, że nie informowała na bieżąco o wydarzeniach, ze względu na obawę przed roznieceniem anty imigranckich nastrojów społecznych.

 

 

Źródło: niezalezna.pl, tvn24.pl

 

Poz

 

 


DATA: 2016-03-09 09:17
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@Tiberias: dla bezrozumnych frustratów PiS=PO, stąd za wszelkie zło w Polsce winią PiS.
ponad 3 lata temu / Rozczarowany
 
Czytajcie barany głosujące na PO, czytajcie! Już w 2015 pełowskie kanalie planowali zafundować wam codzienną Kolonie w każdej gminie. Pełowskie kanalie - mieszkające na strzeżonych osiedlach, posyłające ich pomiot do prywatnych szkół.
ponad 3 lata temu / Tiberias
 
Zaorać całą tą Szwecję.
ponad 3 lata temu / janek
 
Czytajce barany głosujące na PiS, czytajcie! Niedługo czeka nas to samo. Nie puścicie żony po zmroku po zakupy, nie pójdziecie z dziećmi do parku.Biada mieszkającym na odludziu, będą się bali zasnąć we własnych domach. A posłowie z PiSu mieszkający na strzeżonych osiedlach, posyłający dzieci do prywatnych szkół,zawożonych tam taksówkami będą wam tylko współczuć. Ich dzieci nie biegają z kluczami na szyi, ich żony nie wracają nocą przez park po pracy na drugą zmianę.
ponad 3 lata temu / Leaf 427
 
Szwecja to pierwszy kraj który sam sie zniszczył wszechobecna propaganda lipelarnych mediów spowodowała z ludzi bezmyślnych wykonawców poleceń elit zatracenie wartości rodzimych , społecznych dla dobra ogółu Szwecja to naprawdę na dzień dzisiejszy państwo teoretyczne
ponad 3 lata temu / polak24
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.