DZIŚ JEST:   24   CZERWCA   2018 r.

Narodzenie św. Jana Chrzciciela|
XII Niedziela zwykła
Św. Symplicjusza
 
 
 
 

Szwedzcy policjanci pojechali na interwencję. Uciekli przed agresywnymi „uchodźcami”

Szwedzcy policjanci pojechali na interwencję. Uciekli przed agresywnymi „uchodźcami”
By Liftarn (Own work) [Public domain], via Wikimedia Commons

Szwedzcy policjanci wyjechali na interwencję do ośrodka dla „uchodźców” w Västerås. Chodziło o wielokrotny gwałt na dziesięcioletniej dziewczynce. Musieli uciekać przed rozwścieczonymi imigrantami.

 

Dyrekcja ośrodka dla uchodźców w Västerås wezwała policję w sprawie wielokrotnego gwałtu popełnionego na dziesięcioletnim dziecku. Do ośrodka udało się 10 funkcjonariuszy.

 

Na miejscu policjanci zostali otoczeni przez liczną grupę mężczyzn mieszkających w ośrodku. Sytuacja zrobiła się tak poważna, że… szwedzcy funkcjonariusze zdecydowali się na ucieczkę. Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu, ale szwedzka prasa poinformowała o nim dopiero przedwczoraj.

 

- Otoczył nas wrogi, agresywny tłum. Było nas 10 funkcjonariuszy policji. Znaleźliśmy się w wąskim korytarzu. Jeden z nas krzyknął, że jest awaryjne wyście, którym opuściliśmy ośrodek, ścigani przez imigrantów – mówił jeden z policjantów w rozmowie z dziennikiem „Vestmanlands Lans Tidning”.

 

W ostatnim czasie Szwedami wstrząsnęło morderstwo 22-letniej psycholog Alexandrua Mezher, pracującej w ośrodku dla niepełnoletnich uchodźców. Śmiertelnie dźgnął ją nożem imigrant z Somalii.

 

 

FLC

 


DATA: 2016-01-30 09:46
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jakbyś nie wiedział, w Polsce od dawna żyją imigranci którzy pracują, płacą podatki, nie wypróżniają się do basenu, nie gwałcą, nie wpychają pod rozpędzone samochody, nie dźgają nożem, nie krzyczą że chcą zasiłku, nie podpalają świątyń, nie wprowadzają na siłę swoich praw.
ponad 2 lata temu / do Leaf427
 
"No popatrz, a prefekt Egiptu nie przepędził Świętej Rodziny z powrotem do Nazaretu" Bo św. Józef pokornie pracował,naprawiał dachy, płacił podatki, nie wypróżniał się do basenu, nie gwałcił Egipcjanek, nie wpychał ich pod rozpędzone rydwany, nie dźgał nożem, nie krzyczał, że faraon go zapraszał i on chce zasiłku, nie podpalał egipskich świątyń, nie łaził po Memfis z innymi Żydami i nie wprowadzał na siłę żydowskich praw...
ponad 2 lata temu / Leaf427
 
Zamiast 10 oficerów trzeba było tam posłać 400 polskich kibiców... We wszystkich ośrodkach byłby już spokój
ponad 2 lata temu / olghi
 
No popatrz, a prefekt Egiptu nie przepędził Świętej Rodziny z powrotem do Nazaretu
ponad 2 lata temu / do jac
 
Król Jan Sobieski przepędził z Europy biednych "uchodźców"
ponad 2 lata temu / jac
 
i jeszcze raz: w Polsce chcemy repatriantów nie imigrantów; nie potrzeba nam podobnych obrazków u nas w kraju; prawdziwi prześladowani ludzie nie mają za co żyć tam gdzie mieszkają, to za co mają do nas uciec z rejonów wojennych; a codziennie docierają do nas informacje i wynika z nich, że żeby się z tych rejonów wydostać, to trzeba mieć niezłą kasę; to komu media mydlą oczy o tych "imigrantach" z zagrożonych rejonów, którzy codziennie docierają do Europy? przecież to świetnie zorganizowana akcja "wojenna" przez ciemne siły (służby specjalne, mafie, wielkiego filantropa z Hameryki - choć sam pochodzi z Węgier i ma "korzenie")! i jak to się ma do bezpieczeństwa Polski - podtrzymanie przez obecny rząd obiecanek złożonych przez (nie)rząd Kopaczowej? patrząc na to co wyprawiają muzułmanie, to można zgodzić się z p. Marianem Miszalskim, który przytomnie zauważył, że ludzkość idzie dalej w rozwoju ewolucyjnym i zaczęła ewoluować w małpy, a nawet w bydło; coś w tym jest;
ponad 2 lata temu / JARO
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.