DZIŚ JEST:   23   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Jana Kapistrana
Św. Józefa Bilczewskiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Narracja władz wiele mówi. Prawo rewolucji to niekończące wyzwalanie uciskanych grup. Rewolucja musi trwać nieustannie. To akceptacja zła dlatego terroryzm czy przestępczość nie ma znaczenia.
1 miesiąc temu / Gene
 
W Szwecji już dawno nie jest tak jak kiedyś. Wręcz przeciwnie. Szwecja jest w sytuacji patowej. A to wszystko "zawdzięcza" głównie Lewakom, Komunistom w Szwecji ten ustrój jest dozwolony, ale także takim partiom, które niestety grają już na podobną modłę szczególnie w kwestiach takich jak LGBT, UCHODŹCY itp. tak jak u nas PO czy Zieloni. U nas będzie podobnie jak Polacy głupio zagłosują. Już na przykładzie Warszawy widać jakie zmiany przyniosła prezydentura Trzaskowskiego i Rabieja. PORAŻKA!!! DLATEGO... wszystkie ręce na pokład, żeby po wyborach nie obudzić się w rzeczywistości, którą można będzie porównać do Polski pod zaborami.
1 miesiąc temu / Szyszka
 
Sam tego chciałeś Grzegorzu Dyndało.
1 miesiąc temu / halina
 
Mają to na własne życzenie.
1 miesiąc temu / Syk
 
Zostali ubogaceni. Podobnie Polacy zostali ubogaceni folksdojczami. Teraz w rocznicę wrześniowej tragedii będą meli radosny marsz w Gdańsku.
1 miesiąc temu / Ryś
 
Kiedy ci ludzie się obudzą... .
1 miesiąc temu / Karol
 
To tylko pięknie obrazuje jak głupim i nieludzkim systemem politycznym jest demokracja, która zawsze musi doprowadzić do degrengolady jako sprzyjaąca zawsze najniższym potrzebom tłuszczy. Na końcu demokracje europejskie i tak upadną ścięte mieczem Mahometa.
1 miesiąc temu / Ahmed
 
Kiedy wreście w tej chorej Europie zostaną postawione zarzuty tym osobą i partią lewackim za tą całą sytuację na naszym kontynęcie
1 miesiąc temu / Karol
 
Do pewnego czasu będą mieli poparcie aż wreszcie utną im łby.
1 miesiąc temu / Jot
 
Znamienne,"incydenty"!Ot i cała Szwecja.
1 miesiąc temu / buum
 
Naprawdę chciałbym być "społecznie wykluczony" za nic nie robienie dostawać 9000 koron netto, darmową edukację, świetną opiekę zdrowotną i oczywiście nae=wet za nie przepracowanie jednego roku dostaniesz emeryturę.
1 miesiąc temu / sadzik
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.