DZIŚ JEST:   21   CZERWCA   2018 r.

Św. Alojzego Gonzagi
Św. Jana Rigby
 
 
 
 

Szokujący raport: brytyjskie kliniki płacą premie za namawianie kobiet do aborcji

Szokujący raport: brytyjskie kliniki płacą premie za namawianie kobiet do aborcji
fot. PCh24.pl

Czy brytyjskie kliniki Marie Stopes International wypłacają swoim pracownikom premie za namawianie kobiet do zamordowania dzieci w swoim łonie? Z raportu sporządzonego przez pozarządową organizację Care Quality Commission wynika, że tak i w dodatku nikt nie widzi w tym niczego złego – informuje dziennik „The Independent”.

 

Marie Stopes International to, zdaniem gazety „jeden z największych dostawców usług aborcyjnych (SIC!) w kraju” reklamujący się jako „sieć klinik, pozwalających kobietom na zostawanie matkami z wyboru, a nie przez przypadek”. W Wielkiej Brytanii pod jej szyldem działa około 70 placówek.

 

Z raportu opublikowanego przez Care Quality Commission wynika, że Marie Stopes International wprowadziła swego rodzaju system zachęt dla swoich pracowników, aby ci „zwiększali obroty firmy” poprzez nakłanianie kobiet do zamordowania dziecka w swym łonie. Jak podaje portal rp.pl „koszt aborcji w klinikach sieci wynosi od 546 do 2040 funtów (cena zależy od poziomu zaawansowania ciąży). W 90 proc. przypadków jest on pokrywany jest przez państwowego ubezpieczyciela NHS”.

 

„Inspektorzy Care Quality Commission ustalili, że we wszystkich 70 klinikach Marie Stopes International w Wielkiej Brytanii pracownicy kontaktują się z każdą kobietą, która po konsultacjach nie zdecydowała się na aborcję i zapraszają ją na jeszcze jedno spotkanie z lekarzem”, informuje „The Independent”.

 

Z raportu wynika, że najbardziej przerażające praktyki mają miejsce w placówce Marie Stopes International w Maidstone. Autorzy nazywają tamtejszą klinikę „targowiskiem z bydłem”, przyjmującą około 70 tys. pacjentów w skali roku. Z kolei pracownicy „śmiercionośnego zakładu” ze względu na dodatkowe wynagrodzenie są przede wszystkim „skupieni na osiągnięciu wyników” i dlatego wszelkimi możliwymi sposobami próbują nakłonić pacjentki do aborcji.

 

„Raport organizacji pozarządowej zarzuca klinice w Maidstone, że ta przeprowadza aborcję m.in. u dziewcząt poniżej 16 roku życia, które nie są w pełni świadome ryzyka związanego z zabiegiem”, podaje rp.pl.

 

Zdaniem Clary Campbell, przedstawicielki organizacji charytatywnej „Life” raport Care Quality Commission „pokazuje prawdziwą naturę nastawionego na zysk przemysłu aborcyjnego”. - Kliniki aborcyjne przedkładają zysk ponad ludzi, którym mają pomagać - podkreśla.

 

Oskarżenia zawarte w raporcie bagatelizuje Richard Bentley dyrektor Marie Stopes International. - Każdej kobiecie, która się do nas zgłosi przedstawiamy wszystkie możliwe opcje – zaznacza i dodaje, że liczba pacjentów, którzy zdecydują się na aborcję nie jest czynnikiem branym pod uwagę w badaniu „wydajności pracowników”.

 

 

Źródło: rp.pl

TK

 

 

 


DATA: 2017-10-22 15:16
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Cywilizacja -czy "cywilizacja śmierci" ...? A może jednoznacznie -holokaust ludzkości ... Ale to skutek ...)* Przyczyny ...-jest ich wiele...
7 miesięcy temu / Stanislavus
 
Kudlaty powiedzial podczas egzorcyzmow,ze ma na mordowanie dzieci nienarodzonych oficjalne pozwolenie prawne,w wielu krajach.
7 miesięcy temu / Krzysztof
 
To wszystko jest nie do pojęcia. Ale, z drugiej strony, jeśli chcą się depopulować, to co Nam do tego. Będzie więcej miejsc pracy dla przyjezdnych. No i ciekawe, czy muslimskie kobiety też dają się namówić ? Rodzenie dzieci to ich podstawowa ideologia.
7 miesięcy temu / Rochel57
 
moja opinia taka, ze ludzie mają zacmę rozumu, nie wiedzą co czynią.
7 miesięcy temu / [email protected]
 
A podobno nieograniczony dostęp do antykoncepcji ma zmniejszać liczbę aborcji... Te statystyki pokazują, że jest zupełnie odwrotnie.
7 miesięcy temu / Ewa G.
 
9 września br "Nasz Dziennik" w artykule "Próbka jedzie do Niemiec" pisał o tym, że szpitalne laboratoria są w rękach prywatnych - niemieckich. Co to oznacza dla sprawy życia? To, że próbuje się w Niemczech fałszować te badania, aby zwiększyć statystyki aborcyjne w Polsce. Niestety już słyszałem o przypadku, że zdrowe, poczęte dziecko uzyskało w ten sposób złe papiery. Tu już nie potrzeba nawet nachalnego namawiania, skoro matka może dojść do aborcyjnej decyzji sama.
7 miesięcy temu / Piotr
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.