DZIŚ JEST:   22   STYCZNIA   2021 r.

Dzień Dziadka
Św. Wincentego Pallottiego
Św. Wincentego, męczennika
 
 
 
 

Szokujące zachowanie liderki Strajku Kobiet. Chciała splunąć na policjanta

Szokujące zachowanie liderki Strajku Kobiet. Chciała splunąć na policjanta
Fot. M. Włodarczyk / Forum

Marta Lempart, jedna z liderek tzw. Strajku Kobiet, była aktywnym uczestnikiem sobotniej demonstracji w Warszawie. W sieci pojawiło się nagranie, na którym z pewną dozą agresji zwraca się w kierunku funkcjonariuszy policji. Aktywistka drwi z ich pracy, a także próbuje splunąć w kierunku jednego z nich.

 

Frekwencja na sobotniej manifestacji feministek w Warszawie nie była tak duża jak w ostatnim czasie. Wg niektórych mediów, ulicami stolicy maszerowało 3-4 tysiące zwolenników aborcji, utożsamiających się z tzw. Strajkiem Kobiet. W centrum miasta doszło do incydentu, ponieważ uczestnicy manifestacji zasłonili tablicę z napisem „Rondo im. Romana Dmowskiego”, zastępując ją tabliczką z napisem „Rondo Praw Kobiet”.

 

To jednak nie jedyne zaskakująca zdarzenie odnotowane podczas manifestacji feministek. Internet obiegło również krótkie nagranie z udziałem Marty Lempart, liderki Strajku Kobiet. Widać na nim rozemocjonowaną Lempart, która w niewybredny sposób ocenia postawę policji, która zabezpieczała nielegalną manifestację i apelowała do tego, aby uczestnicy się rozeszli. „Imię, nazwisko i numer służbowy… Taka z was k… policja. Tfu” – powiedziała, próbując splunąć w kierunku funkcjonariusza policji.

 

Na pewien niuans w tej sytuacji zwrócił uwagę poseł Robert Winnicki, który zauważył, że w momencie splunięcia, Lempart miała na twarzy maseczkę. Wobec tego próba splunięcia okazała się nieskuteczna. „Uwaga metodologiczna - mając maseczkę na twarzy opluła raczej sama siebie. I to właściwie streszcza symbolicznie całą ideę tego „strajku” – napisał na Twitterze polityk Konfederacji.

 

Innym zdarzeniem z udziałem Marty Lempart, które obiegło internet jest jej „zasłabnięcie”. „Marta Lempart upadła na ziemię pod naporem policji, która odpierała prących do przodu protestujących. Inni protestujący pomagają jej wstać i dają jej wody” – relacjonował portal Onet.pl. Cała sytuacja wyglądała zaskakująco, ponieważ liderka Strajku Kobiet napierała na policję, która stojąc w miejscu, nie pozwalała na przerwanie szyku. Napór manifestantów sprawił, że Lempart po chwili nagle osunęła się na ziemię. Jednak wygląda na to, że nic jej się nie stało, ponieważ podniosła się kilkanaście sekund później.

 

 

Źródło: Twitter, onet.pl

WMa

 

Czytaj także:
DATA: 2020-11-29 00:06
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Dzieci resortowe lewakow i Masonska Judokomuna to najwieksza zaraza dla Polakow i Polski. Dlaczego nikt ich nie rozliczy za zdrade Stanu
1 miesiąc temu / Jan Jerzy Jagie
 
Marta Lempart mdleje zadaniowo jak niejaki Roman R. Aktorstwo to jej drugie imię. Smutne to...
1 miesiąc temu / Bańką mydlan
 
Nawet głupek rozumie, że lepiej mieć więcej wyborców, niż mniej, a skoro PiS zraża do siebie coraz większą liczbę ludzi decyzjami o finansowej i życiowej, i to również w dosłownym tego słowa znaczeniu, odpowiedzialności zbiorowej Polaków za jego własną nieudolność w zarządzaniu epidemią, skutkującą jak dotąd jej systematycznym podsycaniem, a do tego dokłada jeszcze ni z gruszki ni z pietruszki pomysły w stylu piątki dla zwierząt czy wkładanie kija w aborcyjne mrowisko, to wygląda na to, że albo chce przegrać następne wybory, albo wie, że żadnych wyborów nie będzie, bo nastąpi dyktatura, wobec czego już teraz wdraża plan jak najszybszego rujnowania rodzin i siania zamętu społecznego w oparciu o coraz to nowe linie podziału, aby zneutralizować, rozłożeniem ich w czasie, przejawy sprzeciwu ze strony kolejnych środowisk, a zdrowych, tj. umiejących zadbać o siebie ludzi łatwiej zmusić do szczepienia perspektywą plajty i uzależnić od banków itd. Dla nich będą te szpitale
1 miesiąc temu / polowe?
 
Kijowski płci odmiennej. Zatęsknicie jeszcze za Kijowskim. Okazuje się, że on miał jeszcze jakiś poziom.
1 miesiąc temu / Żal
 
Na pewno jej zachowanie nie było eleganckie, ale w końcu skoro ona nienawidzi tych policjantów za grożenie pałą kobietom, które protestują w przekonaniu, że robią to w swym interesie, to trudno się dziwić jej uczciwie wyrażonym emocjom. Zresztą owo oplucie było tylko symboliczne, ona nie tyle opluła, bo jako prawnik wiedziała, że to by jej nie uszło na sucho, co użyła wyrażenia onomatopeicznego "tfu" znamionującego najwyższą pogardę, a skoro zrobiła to nawet nie zdejmując maseczki, to trudno uznać, że chciała opluć policjantów, więc tytuł jest na wyrost. Ona chciała im po prostu pokazać, co o nich myśli z uwagi na to, jak podchodzą do tych kobiet, które oburzyły się na wyrok TK, który w świetle prawa i logiki nie mógł być inny, ale zaistniał po ok. 30 latach od kompromisu aborcyjnego, i to w pandemii, by nie mogły protestować. No te teraz one pokazują, tak jak biznes, rolnicy, narodowcy i inni poszkodowani, że czują się tą sytuacją oszukane. Ktoś nas dzieli i nami
1 miesiąc temu / rządzi
 
Chciała splunąć na tego ,który szczególnie ich ochrania
1 miesiąc temu / andrzej
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.