DZIŚ JEST:   25   LUTY   2020 r.

Św. Cezarego z Nazjanzu
Św. Modesta z Trewiru
 
 
 
 

Szokujące słowa piosenkarki o Jacksonie: wykorzystywał dzieci, bo takie miał potrzeby

Szokujące słowa piosenkarki o Jacksonie: wykorzystywał dzieci, bo takie miał potrzeby
fot. Nancy Kaszerman/Zuma Press/FORUM

- Jego seksualne potrzeby miały swoje źródło w dzieciństwie lub w jego genach – powiedziała w wywiadzie dla „The Times” słynna piosenkarka Barbra Streisand, komentując oskarżenia o pedofilię kierowane pod adresem Michaela Jacksona.

 

Streisand skomentowała w ten sposób oskarżenia dwóch mężczyzn, którzy w słynnym już filmie dokumentalnym HBO o Michaelu Jacksonie „Leaving Neverland” wprost oskarżyli muzyka o molestowanie seksualne.

 

Piosenkarka, choć przyznała, że dokument był dla niej bolesny, oceniła, że ofiarom Michaela Jacksona ostatecznie… nic okrutnego się nie stało. – Można mówić w tym kontekście o molestowaniu, ale te dzieci, jak słyszeliśmy, były zachwycone, że mogły tam być [w słynnym domu Jacksona w Neverland – przyp. red.]. Ostatecznie dorośli, znaleźli sobie żony i mają swoje dzieci. To ich nie zabiło – pogrążała się z każdym kolejnym słowem Streisand, próbując bronić Jacksona.

 

Streisand winnych molestowania szuka wśród… rodziców tych dzieci. To oni, jej zdaniem, dawali przyzwolenie na to, by spały z piosenkarzem oraz brały udział w jego show.

 

Film dokumentalny HBO przedstawiający historię dwóch mężczyzn, którzy jako dzieci przyjaźnili się z Michaelem Jacksonem.

 

 

Źródło: tmz.com

ged


DATA: 2019-03-24 20:37
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Pani Streisand, proszę mi oddać 90% swojego majątku! Ostatecznie to Pani nie zabije, a będzie mogła Pani przecież zarabiać sobie dalej. Takie ma potrzeby. Rozumie to Pani przecież świetnie...
10 miesięcy temu / sp
 
Jaka to jest obłudna i pokrętna mowa.Jak celebryta molestował to miał widocznie takie potrzeby, natomiast jak zrobił to ksiądz katolicki to należy go publicznie zlińczować. Szanowna Pani Streisand coś z tą Pani logiką nie gra.
10 miesięcy temu / Andrzej
 
Ludziom dorosłym trudno jest przyjąć, że świat dziecka jest o wiele ciekawszy niż świat dorosłych i że warto budować taki Neverland i że relacje dorosłych z dziećmi mogą być zupełnie czyste. Michael, który pisał książki o dziecięcej duszy ma być teraz uznany za potwora? "Heal the World" też napisał potwór. Co 10-12 lat powraca ta wrzawa i skończy się jak zawsze, niedowierzaniem, że oskarżenia są prawdziwe.
10 miesięcy temu / Piotr
 
Jaka "słynna" piosenkarka Barbra Streisand ? Czy ta "słynność" idzie w parze z bogactwem duchowym, pięknym logicznym językiem i mądrością? Czy czasy, gdzie ludzie w wieku w/w, Jandy, Holland i in. świadczyli swoją mądrością życiową to zamierzchła przeszłośc? Czy nie nastapiło już biblijne pomieszanie języków?
10 miesięcy temu / Iga
 
Lewaczka pierwszej wody.
10 miesięcy temu / Tom Bombadil
 
Barbara w jednym ma rację,że rodzice wyrażali zgodę na przebywanie z Jacksonem.Trudno dziś powiedzieć czy rzeczywiście miał takie inklinacje,ale jeśli dzieci mają zezwolenie rodziców na pobyt u całkowicie obcego człowieka,choćby nazywał się Jackson,to też i o nich świadczy.A biorąc pod uwagę proces zakończony ugodą i wypłaceniem milionowego odszkodowania możnaby pomyśleć,że dziecko mogło stanowić jakąś pułapkę.Sprawa jest trudna,bo z jednej strony można oskarżać piosenkarza o podejrzane skłonności,a z drugiej o jakieś niecne zapędy rodziców zgadzających się na samodzielny pobyt synów w jego domu.I na dodatek to przyznanie się po latach dwóch panów,którzy czują się skrzywdzeni.Dlaczego ich rodzice nie narobili wtedy szumu?Czyżby synowie nie mieli zaufania do nich,że nie poskarżyli się na to co wyrabiał z nimi Jackson?Sprawa jest brzydka zarówno po jednej,jak i po drugiej stronie.A artyści zawsze będą bronić swoich,bo i siebie tym samym usprawiedliwiają.
11 miesięcy temu / miki
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.