Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   17   STYCZNIA   2021 r.

II Niedziela zwykła
Św. Antoniego, opata
Św. Sulpicjusza II
 
 
 
 

Szok! Aborcja legalna w ojczyźnie Franciszka. Argentyńczycy popierają ustawę? || Rozmowa PCh24


Odtwórz w YouTube
 

Czy Argentyńczycy naprawdę popierają ustawę zezwalającą na zabijanie nienarodzonych dzieci? Jaka jest prawda o ojczyźnie papieża Franciszka? O tym mówi nam Valdis Grinsteins, publicysta katolicki, podróżnik, znawca Ameryki Południowej.

Czytaj także:
DATA: 2021-01-08 16:42:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@hmmm-czyli uwazasz, ze ateistki maja prawo zabijac dzieci? hmmm.. Hipokrates nie byl katolikiem tylko uczciwym, inteligentnym lekarzem i tez nikomu nie przyznawal prawa do zabijania poczetego CZLOWIEKA! hmmm... Czy uwazasz, ze ateistki nie potrafia myslec uczciwie? hmmm...
4 dni temu / al. a
 
może tam tez mieszkają ateiści ,katoliczki tego nie zrobią a przymusu nie ma
5 dni temu / hmm
 
Jaki papież taka ojczyzna. Ofucjalnie dziewczynki ministrantkami. Degrengolady cd
5 dni temu / PrPr
 
Szatańscy aborcjoniści wszędzie powtarzają ten sam schemat, z tymi samymi technikami i retoryką, tak od stu lat - i nie bez powodu już wówczas tak się pchali aby przejąć edukację i edukację nauczycieli tym szczególniej, aby wykluczyć z procesu wychowania i edukacji nie tylko katolickość, ale nawet matki dzieci, a to za pomocą presji finansowej obniżania płac poniżej kosztów utrzymania rodziny, likwidacji zabezpieczenia matek wychowującym własne dzieci a wspieranie ich kosztem tych tego nie robiących, oraz długofalową kampanię deprecjonowania pełnoetatowego macierzyństwa: w efekcie ludzie po takiej ich 'obróbce' ideowej nie znają historii i bezrefleksyjnie dają się raz po raz w ten sam sposób manipulować na własną szkodę. Po zainstalowaniu bolszewików w Rosji, w 1918r. międzynarodowe siły antykatolickie przypilnowały też przy współpracy 'swoich' na miejscu, aby Polska nie odrodziła się jako państwo katolickie i my dotąd nie możemy tego zrozumieć i się otrząsnąć.
6 dni temu / Nick
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.