Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   28   STYCZNIA   2021 r.

Św. Tomasza z Akwinu,
Doktora Kościoła
Bł. Juliana Maunoir
 
 
 
 

Szkaplerz Karmelitański. Kto w nim umrze, nie zazna ognia piekielnego! [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

16 lipca 1251 roku święty Szymon Stock otrzymał najbardziej niezwykły znak zbawienia, jaki kiedykolwiek był dany człowiekowi – szkaplerz. Z Bogusławem Bajorem, redaktorem naczelnym „Przymierza z Maryją” rozmawia Łukasz Karpiel.


DATA: 2019-08-13 18:06:00
AUTOR: BOGUSŁAW BAJOR DLA PCH24TV
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Do mac. Kup sobie srebrny to nie zaśniedzieje a kosztuje do 40 zł.
ponad 1 rok temu / Resor
 
t - skąd te mądrości? Potomstwo niewiasty zetrze głowę węża. "15 Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej: ono zmiażdży2 ci głowę, a ty zmiażdżysz2 mu piętę?." Tym potomstwem jest Bóg wcielony - Chrystus. Jesli nie to proszę argumentować kto. I dlaczego.
ponad 1 rok temu / Jot
 
Noszę szkaplerz w postaci srebrnego medalika. Nigdy się z nim nie rozstaję. Dzięki Ci, Maryjo, za Twą przemożną opiekę.
ponad 1 rok temu / Czytelniczka
 
ja mam medalik szkaplerzny. uprawiam duzo sportow i nie wyobrazam sobie np. basenu w szkaplerzu materialowym, a nie chce go nigdy zdejmowac... niestety medalik cały zaśniedział
ponad 1 rok temu / mac
 
Maryja zapoczątkowała boski plan zbawienia,gdyż już w raju istniała w zamyśle boskim,jako Ta która zetrze głowę węża,siedlisko diabelskiej pychy.Nie dano ludziom innego imienia w którym mieli by zbawienie jak Jej Syn i do Niego Ona prowadzi,a poza Chrystusem nie ma zbawienia.Ludzkiej miłości nigdy nie zatrzymuje na sobie lecz ukierunkowuje ją na swego Syna.Modlitwy zanoszone za Jej wstawiennictwem są oczyszczane i skuteczne;wyprasza Ona obfite łaski potrzebne do zbawienia duszy,a praktyka różańca jej młotem na upadłego anioła i uświęca duszę - nauczał św.Ludwik de Monfort.
ponad 1 rok temu / t
 
"Kto wypełnia Przykazania nie zginie"
ponad 1 rok temu / Second
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 


Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.