DZIŚ JEST:   21   CZERWCA   2018 r.

Św. Alojzego Gonzagi
Św. Jana Rigby
 
 
 
 

Sześć osób zginęło w Michigan. Mężczyzna strzelał do przypadkowo spotkanych ludzi

Sześć osób zginęło w Michigan. Mężczyzna strzelał do przypadkowo spotkanych ludzi
fot.vvoodoo/sxc.hu

Nieznany sprawca zastrzelił w sobotę wieczorem sześć osób w Kalamazoo w stanie Michigan. 14-letni dziewczynka walczy o życie, jej stan jest ciężki.

 

Cztery osoby zostały zastrzelone przed restauracją Cracker Barrel, dwóch mężczyzn (ojciec i syn) zginęło przed salonem samochodowym. Wśród ranionych przez szaleńca jest także kobieta i 14-letnia dziewczynka – obie walczą o życie w szpitalu, ich stan jest poważny.

 

Według podawanych przez kilka godzin informacji, bilans zabitych miał wzrosnąć do siedmiu, ale – jak podkreśla policja – jest to nieprawdą. Nastolatka dalej walczy o życie.

 

 

Horror rozpoczął się w Kalamazoo o godzinie 18. Stróżom porządku udało się zatrzymać podejrzanego dopiero 40 minut po północy, dzięki szeroko zakrojonej akcji. Jest nim 45-letni Jason Dalton. Mężczyzna nie stawiał oporu, a w jego aucie zabezpieczono broń.

 

Według biura szeryfa, ofiary nic nie łączy. Najprawdopodobniej sprawca strzelał do losowo napotkanych osób. –Nie ma już zagrożenia dla bezpieczeństwa – podkreślał jeden z funkcjonariuszy.

 

Podsumowując, wygląda na to, że sprawca jeździł bez celu po mieście, wybierał ofiary i je zabijał. A potem odjeżdżał – tłumaczył zastępca szeryfa. Zatrzymanie Daltona było możliwe dzięki nagraniu z kamery przemysłowej.

 

 

Źródło: nytimes.com, foxnews.com

mat

 

 


DATA: 2016-02-21 15:26
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Proszę zauważyć, że Michingan jest pierwszym stanem w Ameryce, który zniósł karę śmierci. Gdy jest broń, a nie ma kary śmierci, dzieją się takie rzeczy!
ponad 2 lata temu / Majkel
 
@Stormer Koronny argument to wolność osobista.
ponad 2 lata temu / Dirtyloop
 
Stormer, o czym Waść pleciesz?
ponad 2 lata temu / JARO
 
@Stormer A jakby jakiś niespełna rozumu człowiek rozjechał samochodem 6 przypadkowo spotkanych ludzi, to byłbyś przeciwko powszechnemu dostępowi do samochodu?
ponad 2 lata temu / TROOPER
 
Może się obawiali zatłuc świra na miejscu? Bo wbrew naszym poglądom na wolność w USA, tam też trzeba się szybko orientować, czy można załatwić na miejscu. Policja ma łatwiej.Rozmawiałem o tym z konsultantem z ich policji. Albo nie było nikogo uzbrojonego w pobliżu? W każdym razie, gdyby mnie jakiś śmieć zagrażał, nie wahałbym się. Potem bym się zastanawiał. Może wspólnie z prokuratorem, ale jednak żywy... Bron dla wszystkich!!!
ponad 2 lata temu / rozsądny
 
Do stormer. W tzw międzyczasie w usa zabito kilkadziesiąt idtnien ludzkich w ramach planowanego macierzyństwa finansowanego przrz władze federalne. Nie było kamer, wątroby pobrano, wszytsko gra i buczy. Przekewy będą na koncie w 5 dni.
ponad 2 lata temu / daffy
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.