DZIŚ JEST:   27   LISTOPADA   2020 r.

NMP Cudownego Medalika
Św. Wirgiliusza, biskupa
Św. Józefa Pignatellego
 
 
 
 

Sześć ofiar walk w Doniecku. Starcia trwają

Sześć ofiar walk w Doniecku. Starcia trwają
fot. Piotr Apolinarski/FORUM

W niedzielę na terenie obwodu donieckiego zginęło sześciu cywilów, ostrzelane zostały m. in. szpital i cerkiew. Ołeksandr Turczynow – przewodniczący ukraińskiego parlamentu – podkreślił, że teraz konflikt na wschodzie kraju można rozwiązać tylko i wyłącznie środkami militarnymi.


Walki trwają w obwodzie donieckim a także wokół Ługańska. Separatyści i siły ukraińskie oskarżają się wzajemnie o ostrzelanie obiektów cywilnych w okolicach Doniecka, co przyniosło sześć ofiar cywilnych.


Ukraińskie władze podały w niedzielę, że od początku konfliktu w starciach zginęło już 722 żołnierzy. Kierujący parlamentem Ołeksandr Turczynow (prywatnie pastor baptystów i zaufany współpracownik Julii Tymoszenko) podkreślił, że teraz konflikt można rozwiązać wyłącznie środkami wojskowymi.


Niemcy z kolei nalegają na „dialog” Ukraińców z Rosją. Kanclerz Angela Merkel publicznie wezwała Kijów do sięgnięcia po „metody polityczne”. Na wtorek w Mińsku zaplanowano spotkanie prezydentów Rosji i Ukrainy.Źródło: naszdziennik.pl

mat


DATA: 2014-08-25 08:29
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@ Kazek: Podczas defilady na separatystów nie spadł żaden pocisk. Tu jest odpowiedź, kto ostrzeliwuje "szpitale i cerkwie".
ponad 6 lat temu / voxclamantis
 
"Defilada" jeńców- Ukraińców, nie zgodna z prawem międzynarodowym , ale bombardowanie szpitala i cerkwi to co ? jest zgodne ??? A ilu separatystów- jeńców ma Ukraina ? Czyżby nie brali jeńców ?...
ponad 6 lat temu / Kazek
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.