DZIŚ JEST:   07   LIPCA   2020 r.

Bł. Benedykta XI, papieża
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Kanada chce siac na swiecie zlo, oto jak szatan odbiera ludziom rozum! Kanada schodzi na dno!
ponad 3 lata temu / Slawomir Tomasz Roch
 
Oto do czego prowadzi zycie bez Pana Jezusa. To prawdziwie slowa samego diabla. Wstyd i hanba. Niestety przyniaja sie do tego kaloliccy biskupi ktorzy tak jak wilki w owczej skorze rozrywaja kosciol od srodka. Oby Duch Swiety dal sile kosciolowi do przetrwania tych ciezkich czasow
ponad 3 lata temu / St. Peter
 
Czytam komentarze Michu od pewnego czasu i stwierdzam, że to co napisał r jest prawdą. Co artykuł dotyczący spraw związanych z moralnością, to pojawia się tenże osobnik i wygłasza swoje teorie, prawie zawsze niezgodne z nauką KK i elementarnymi zasadami moralności. Poza tym sam stosuje mowę nienawiści chociażby przez określenia takie jak "islamista".
ponad 3 lata temu / szwagier
 
Przypominam, że użytkownik "Michu" ogłosił się heretykiem pisząc pośrednio i bezpośrednio na tym portalu rzeczy takie jak: nie ma diabła i tym bardziej piekła, nie istnieje coś takiego jak odkupienie człowieka na krzyżu przez Chrystusa (a jeżeli istnieje to Syn Boży jest głupi) i inne podobne temu nonsensy. Niedawno użytkownik "michu" w jednym ze swoich komentarzy napisał, że on nie zwraca i nie będzie się zwracał do redakcji pch w sprawie innych użytkowników. A tu w komentaezu poniżej co mamy? Kłamca "Michu" pisze cyt: "Myślę, że redakcja powinna sie nim (inny użytkownik forum - dop. mój) zająć". To wyjaśnienie i ostrzeżenie dla nowych czytelników forum - ci co wiedzieli wcześniej to wiedzą. ... A za bliźnich w Kanadzie można się pomodlić, bo to bardzo biedny kraj.
ponad 3 lata temu / Stroke
 
Należy omijać szerokim łukiem satanistów, którzy publicznie uważają Pana Jezusa za kłamcę, Biblię za bajki i dążą do tego by jak najwięcej ludzi skończyło w piekle. Są oni pełni mowy nienawiści do katolików broniących doktryny Kościoła Katolickiego przed herezjami, dlatego tylko łażą po forum od rana do nocy i plują na wiernych Kościołowi, tak jak postępuje właśnie Michu, odreagowując swoje frustracje wywołane wieloma porażkami w dyskusjach. Nienawidzi on Kościoła i bliźnich. Tak jak napisałem, redakcja powinna się nim zająć, gdyż jest podobny do opisanych w artykule wilków w owczych skórach, którą to skórę czasami jednak zrzuca, co widać w ostatnim jego wpisie.
ponad 3 lata temu / r
 
Tak wygląda prezydent barbarzyńca, barbarzyńskiego kraju, nie mówiąc już że typowy karierowicz i dewiant.
ponad 3 lata temu / DNA
 
no i czego się pięknisia czepiacie biskupi mu komunii św. udzielają franciszerk wyje z zachwytu a "ciemnogród" się czepia... oto fakty...
ponad 3 lata temu / ks.Bogdan
 
Należy omijać szerokim łukiem ludzi zgorzkniałych i pełnych mowy nienawiści ludzi co tylko plują łażą po forum od rana do nocy, tak postępuje pewna litera. r jest moim psychofanem. Czeka całą dobę na moje wpisy i odreagowuje swoje puste frustracje. Nienawidzi świata i bliźnich. Myślę, że redakcja powinna sie nim zająć, udaje owieczkę a w zacietrzewieniu przypomina islamiste.
ponad 3 lata temu / Michu.
 
Cały klan Trudeau robi karierę od wielu lat za przyzwoleniem i pomocy masońskich lóż w polityce kanadyjskiej i kościele kanadyjskim. Jeśli ktoś myśli,że w Europie jest inaczej to się grubo myli.
ponad 3 lata temu / katol
 
To ten sam co ŚWIĘTOKRADCTWA się dopuścił, oczywiście za przyzwoleniem kanadyjskiego
ponad 3 lata temu / Megi
 
"Dyrektorom i duchownym nie przeszkadzało, że już wtedy przyszły premier zachęcał młodzież do ignorowania nauki moralnej Kościoła" - podobnie, moderatorom PCh24 nie przeszkadza że taki Michu na forum wielokrotnie zachęcał do ignorowania nauki moralnej Kościoła. Drzazga i belka, Panowie Moderatorzy.
ponad 3 lata temu / r
 
Liberalizm to hasło hipokryzji i hipokrytów je używających do wyprowadzenia na manowce, na szatańską drogę ludzi ceniących jedyne prawdziwe, bo pochodzące od Boga wartości człowieczeństwa, miłości i pokoju. Strzeżmy się wilków owczych skórach i szatana udającego katolika (chrześcijanina).
ponad 3 lata temu / odszkodowania
 
I przez to,że Polska jest słaba militarnie (dzięki naszym lub nie naszym politykom od 27 lat) musimy trzymać z takimi osobnikami sztame.skandal co? Tak skandal bo w takim położeniu geopolitycznym powinniśmy mieć do tej pory min 5 armię świata do tego atom i broń w każdym domu. Gdyby coś się nam Polakom stało to każdy polityczek ,który przyczynił się do osłabienia polskiej obronności powinien iść wiadomo gdzie
ponad 3 lata temu / Tomasz
 
W zasadzie to za czytanie dokonań tego pana PCH powinien płacić czytelnikom dodatek za przebywanie w warunkach szkodliwych. Proponuję informację z ostrzeżenie plus jakieś zdjęcie jak na papierosach.
ponad 3 lata temu / Hmmm
 
No a co z prawami dzieci? I ojców? I jak?
ponad 3 lata temu / Kazio
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.