DZIŚ JEST:   22   SIERPNIA   2019 r.

NMP Królowej
Św. Agatonika z Towarzyszami
Bł. Bernarda z Offidy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Ale polityczny jest prezes. Byliście w PZPR, Prezesie?
4 miesiące temu / Zbigniew
 
Pod rządami PO/PSL 8 lat z dodatkiem za wysługę 40 lat - ok. 2500 na rekę. Podwyżek nie było -bo? Zabierane dodatki, premie pod pozorem szukania przez budżet oszczędności iiiii Zarządzenie nr 70 z X 2011r. Prezesa Rady Min.DTuska pilnujące dyscypliny i porządku!!
4 miesiące temu / Netto
 
a skąd sierp i młot w umysłach?
4 miesiące temu / robert
 
Nie dalej jak wczoraj Kaczyński grzmiał o swojej "walce z przeciwnikami demokracji". Jak wynikło z tej wypowiedzi "wrogowie demokracji" są jego osobistymi wrogami. Skoro tak, niech płaci ale ze swojej kieszeni.
4 miesiące temu / oo
 
"to jest strajk polityczny, nauczycieli się nie słucha, chodzi tylko o hejt na rząd !" Taaa, wszystko jest hejtem na biedny rząd. Biedactwa nie mogą nic zrobić bo akurat hejtowani, byli wczoraj hejtowani albo obawiają się hejtu. Rząd specjalnej troski, gabinet nieporadnych, impotentnych kukiełek. Niech rozpiszą przedwczesne wybory i w nich nie startują a wtedy skończy się ich udręka hejtowanych misiów.
4 miesiące temu / Leaf427
 
Gdyby nie polityka to ZNP formalnie i praktycznie miałby rangę kółka wzajemnej adoracji i wspominek pedagogów emerytów z hasłem: "Kiedyś to nawet trawa była bardziej zielona". Gdyby nie polityka to stosowne ministerstwo straciłoby rację bytu a nauczyciele zajęci byliby szukaniem pracy lub pracą w prywatnych szkołach gdzie głos decydujący mieliby klienci czyli rodzice. Aktywni nauczyciele zapomnieliby w dwa dni o istnieniu ZNP. Stare komuchy wyprowadziły by sztandar i koniec historii.
4 miesiące temu / Leaf427
 
Trzeba mieć tupet, żeby coś takiego powiedzieć. Kiepski dowcip.
4 miesiące temu / PRPR
 
Oczywiście, że nie jest polityczna. Jest to organizacja mafijna lub terrorystyczna, mająca za zakładników dzieciaki w całym kraju. Za swoją wypowiedź pan Szef jak w mafii powinien stanąć przed sądem za branie zakładników i zagrożenie dla pracy i funkcjonowania całego państwa PL jak terrorysta. A organizacja po takiej groźbie wypowiedzianej przez jej Szefa - rozwiązana i zdelegalizowana jako zagrażająca bezpieczeństwu państwa. Co nie oznacza, że nauczyciele sytuację mają się dobrze. Jest źle. Ale wieloletnie promowanie negatywne postaw i reform zrobiło swoje, niestety.
4 miesiące temu / Pierre_
 
Na nauczycieli powinni iść najlepsi,tylko jak ich przekonać jeżeli można im zaoferować niecałe dwa tysiące na rękę.
4 miesiące temu / XYZ
 
to jest strajk polityczny, nauczycieli się nie słucha, chodzi tylko o hejt na rząd !
4 miesiące temu / Marcinek
 
Zgadzam się: ZNP nie jest organizacją polityczną znaczy się nie ma statusu partii politycznej. Natomiast członkowie ZNP mają już poglądy polityczne i to wyraziste, zwłaszcza p. Przewodniczący...
4 miesiące temu / ma
 
Troszke sarkastynie. Otoz pan Broniarz oznajmil ale czyny sa zastanawiajace.
4 miesiące temu / Jara
 
Proszę przyjechać do jakiegokolwiek technikum i zapytać czy przyjmą do pracy mgr inżyniera. Przyjmą, bo nikt nie chce pracować za 1800. Fachowcy nie mają przygotowania pedagogicznego więc jest problem. Nauczyciele zawodowcy poszukiwani. To samo z matematykami, nauczycielami chemii czy biologii. Najbardziej mnie śmieszą wpisy "wyrzucić wszystkich i przyjąć młodych" Kto sprawdzi jak nauczyciel pracuje skoro dyrektor większej szkoły nie może prawidłowo ocenić jakości pracy nauczyciela.
4 miesiące temu / Sec
 
Jestem przeciwna strajkom w oświacie dzisiaj mówię staniwcze NIe chociaż pracuje już 30 lat w przedszkolu. To co żądają nauczyciele to samo mówi za siebie to sprawa czysto polityczna. Zastanówcie się co robicie nie badzcie pazerna
4 miesiące temu / WW
 
kłamca i hipokryta
4 miesiące temu / alex
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.