DZIŚ JEST:   24   STYCZNIA   2020 r.

Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Mosiek, jeszcze wiekszego doznasz rozczarowania od Polaków, bo Polacy są dużo mądrzejszym narodem od was!!! Bo wy najpierw działacie, a potem myślicie
8 miesięcy temu / Ergo
 
Jest tyle etyk żydowskich ile żydowskich interesów. Oto jeszcze jeden z wielu przykładów, etyki żydowskiej.
8 miesięcy temu / Krzysiek
 
A jakiej gospodarce ten majątek ma przynosić korzyść, jeżeli nie polskiej? Przecież to majątek, który jest w Polsce, po polskich obywatelach! Nie rozumiem, dlaczego miałby przynosić korzyść komuś spoza Polski? Czy nie ma wśród naszych polityków nikogo mądrego i prawego, potrafiącego mówić językiem prawdy???
8 miesięcy temu / Józefa
 
Przepraszam ale to wyjątkowa nikczemność, bo nie kto inny jak Hilary Minc i Jakub Berman byli w Polsce odpowiedzialni za "nacjonalizację gospodarki" tzn. rewolucyjne pozbawienie Polaków prawa własności. Kim byli Ci dwaj dżentelmeni, tzn. jakiej narodowości? Kim byli "Puławianie"? Im wolno było okradać? Zatem filozofia Kalego. Kto w Polsce stworzył aparat terroru, no i kto grabił wszystko co tylko wpadło w łapy? Kto mordował Polaków tysiącami w okresie tzw. "utrwalania władzy ludowej"? Bierze mnie na wymioty jak słyszę te pomrukiwania z państwa położonego w Palestynie. Wynocha!
8 miesięcy temu / Michał Francis
 
Czy spotkał sie ktoś kiedykolwiek z jakąkolwiek wdzięcznością ze strony Żydów za umożliwienie im w ogóle mieszkania w Polsce przez setki lat? Hmm...
8 miesięcy temu / Cyrus
 
To ostatni etap realizacji NWO??? Henry Ford "Międzynarodowy żyd"
8 miesięcy temu / ppp
 
Oni nie potrafią żyć w normalnej atmosferze w stosunkach międzynarodowych. Z braku rzeczywistego antysemityzmu, zrobią wszystko, aby takowy zaistniał. Nie kroczcie dalej tą drogą...
8 miesięcy temu / Karol
 
Przynosi nadal korzyści polskiej gospodarce...ten majątek ktorego Żydzi nie zdołali jeszcze Polakom ukraść ?
8 miesięcy temu / Widać i czuć
 
Państwo polskie nie jest w stanie zadośćuczynić Polakom, którzy są bezpośrednimi spadkobiercami polskich nieruchomości a co dopiero mówić o uzurpatorach, którzy wymyślili coś takiego, jak "mienie bezspadkowe"!To są jakieś zwyczje plemienne??
8 miesięcy temu / A. Łaska
 
Ale przedstawienie. Prawdziwy Cyrk. Minister Spraw Zagranicznych umawia się z Eskimosami a potem odwołuje spotkanie. Panie Michalkiewicz , Panie Bąkiewicz i wszyscy uczestniczący w dniu 11 maja w Marszu p-ko ROSZCZENIOM ŻYDOWSKIM DZIĘKUJEMY , że potraficie przełożyć MEŚLENIE o POLSCE NA CZYN. Włożyliście kij "w szprychy" delegacji. Pytanie : Z wypowiedzi Taylora amerykańskiego Eskimosa dowiadujemy się , że "Polski rząd wprowadził projekt ustawy, aby rozwiązać ten problem ponad rok temu." O jakiej ustawie jest mowa ??? Pełna kompromitacja P.Morawieckiego i jego "drużyny". Czy są już informacje z kim i po co spotykał się p. Duda w USA.
8 miesięcy temu / iskierka
 
Kiedy Gideon Tylor odda Polakom Manhattan i Chicago?
8 miesięcy temu / wzajemnie
 
Żydzi pewno chcą zapłacić Polsce czynsz za wielowiekową gościnę i dach
8 miesięcy temu / Real
 
wszystko spłacone a oni dalej swoje !
8 miesięcy temu / gender studies
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.