DZIŚ JEST:   14   LIPCA   2020 r.

Św. Kamila de Lellis
Bł. Hroznaty, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Niech Antonio mówi za siebie. Jak Guterres atakował planetę to jego problem. Niech więcej nie atakuje. My nie atakowaliśmy i nic nas nie obchodzi jego fobia.
7 miesięcy temu / niewinny
 
Od kilkunastu lat NATO sypie Polakom na głowy aluminium, stront, bar i inne trucizny. Ludzie chorują, umierają. Czy rząd PiS odpowiedział na zadane pytanie o skład chemtrails i winnych trucia ludzi w powietrzu i żywności ? Nie, ma nas w... . A mimo to buraki głosują na PiS. Niech się odczepią z kolejnymi kłamstwami. Bydlaki.
7 miesięcy temu / tym
 
Grzechy mordowania nienarodzonych nie pozostaną bez odpowiedzi - już na początku 20 wieku było że będzie kara za mordowanie nienarodzonych raz powodzie raz pożary - a teraz do tego dorabia się ideologię klimatyczna.
7 miesięcy temu / qwe
 
Nie ma omamow.to miejsce to piekło.tylko on pewnie w nie nie wierzy.jeszcze.za tych szaleńców trzeba się modlić.ale i prosić o światło dla nas jak się ratować przed tym szaleństwem.Już teraz jest ciężko finansowo.a co będzie po wprowadzeniu tych podatków.
7 miesięcy temu / ewka
 
chory psychicznie ideolog wyczul kasiorke.
7 miesięcy temu / adam
 
CYTAT ; Podkreślał, że ?miejsce, z którego nie ma odwrotu nie majaczy na horyzontem, ale jest doskonale widzialne i nieubłagalnie zbliża się w naszą stronę?.; CHYBA MA OMAMY.
7 miesięcy temu / TOM
 
Kiedys byla modna dziura ozonowa,juz o niej zapomniano... Widocznie na ociepleniu klimatu mozna wiecej zarobic.
7 miesięcy temu / Mamut1
 
Tysiące ton odpadów promieniotwórczych z francuskich elektrowni atomowych zatruwa środowisko promieniowaniem jonizującym i ciepłem odpadowym. I tak będzie przez wieki, na zawsze!
7 miesięcy temu / jądro atomu
 
To są sprawy tylko dla psychiatry.
7 miesięcy temu / kolo
 
Więcej korzyści by pracował fizycznie!
7 miesięcy temu / leon
 
Jacy my???!!! Planetę zatruli ci ,którzy dopuścili do obrotu szkodliwe substancje !!!
7 miesięcy temu / Waldek
 
Każda ideologia jest dobra, byle zarobić.
7 miesięcy temu / panda
 
z kosmitami atakującymi planetę się im niegdyś nie udało, no to trzeba było wymyśleć inną bajeczkę, pewnie w kinie wrócą do łask filmy katastroficzne.
7 miesięcy temu / axe
 
No tak jak chcemy walczyć z klimatem, to klimat się nie daje i walczy z nami. Powinniśmy jak najszybciej opuścić ONZ i UE!
7 miesięcy temu / qlnick
 
"For many decades the human species has been at war with the planet, and now the planet is fighting back," he said, decrying the "utterly inadequate" efforts of the world's major economies to curb carbon pollution ... Guterres flagged a UN report to be released in a few days confirming the last five years are the warmest on record, with 2019 likely to be the second hottest ever. "Climate-related disasters are becoming more frequent, more deadly, more destructive," he said on the eve of the 196-nation COP25 climate change talks in Madrid. z tego jasno wynika, że określił odnotowane zmiany klimatyczne w kategoriach samoobrony planety "fighting back"
7 miesięcy temu / @Klaudian
 
Guterres przekonywał, że odnotowany wzrost częstotliwości katastrof klimatycznych stanowi niejako chęć samoobrony planety przed człowiekiem mającym ją wykorzystywać w nadmierny sposób. --- Przydałby się konkretny cytat - to najmocniejsze, bo reszta to - być może, zakładam interpretację zdroworozsądkową - figura retoryczna. Czekam na cytat.
7 miesięcy temu / Klaudian
 
Siódmą co do skutków katastrofę klimatyczną, którą mógł spowodować człowiek było tsunami z 26 grudnia 2004 roku, które ominęło Sanktuarium w Vailankanni w Indiach niszcząc wszystko dookoła, co uważa się za największy cud XXI wieku.
7 miesięcy temu / Obserwator
 
Nie wie co mówi.
7 miesięcy temu / Ryś
 
Jeden z większych krętaczy na czele nikomu niepotrzebnej organizacji o ideologii lewackiej! Ale chciałbym mieć 10% jeso pensji! Jedyna nadzieja,że USA obetną fundusze na tę szopkę - a' propos to właśnie ONZ propaguje aborcję jako prawo człowieka i krytykuje polskie "okna życia"!
7 miesięcy temu / gość
 
przerażające !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7 miesięcy temu / lolo
 
Bełkot!
7 miesięcy temu / Karol
 
Panie Guterres, odpowiedź Boga zagniewanego na wasze bałwochwalstwo będzie znacznie boleśniejsza.
7 miesięcy temu / ostry
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.