DZIŚ JEST:   27   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Frumencjusza z Aksum
Św. Sabiny, męczennicy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Zamordyzm ustawowy. Państwo prawa, nowego.
10 dni temu / Ryś
 
@540 Kaczystowski rząd uzasadni to jak zwykle względami bezpieczeństwa i troską o obywateli. Kto jest wściekły? Gdzie? Mam wrażenie że większość już tak pokochała te kagańce że nie wyobraża sobie życia bez nich. Nie będzie żadnego wybuchu ani protestów. Chyba cud musiałby się wydarzyć
10 dni temu / Nielubiebetonu
 
@wwm: Wdychasz życiodajny tlen otworami spod bielizny?
10 dni temu / sw
 
@sw Skoro noszenie maseczek powoduje wirusowe zapalenie płuc i bakteryjne infekcje dróg oddechowych, to aż strach się bać, co powoduje noszenie bielizny. Nota bene, nakaz ubierania jednego i drugiego może nie zmierza do wymordowania Polaków, ale w równym stopniu ogranicza wolności obywatelskie.
10 dni temu / wwm
 
Nie wiem jakimi wydestylowanymi z powietrza mądrościami rząd PiS będzie próbował uzasadniać rygor noszenia masek, skoro sama WHO już kwestionuje sens obowiązku noszenia ich przez wszystkich, a artykuł o tym informujący można przeczytać na...Interii. Ludzie są na to wściekli i niewiele potrzeba do wybuchu niezadowolenia. Jak dojdzie do tego jeszcze drugi lockdown i pojawi się bieda to nieuchronnie dojdzie do społecznego buntu i rozruchów na większą skalę.
10 dni temu / 540
 
Widać zbyt wiele razy sądy uchylały nałożone bezprawnie kary na Polaków. A KASA MUSI SIĘ ZGADZAĆ.
10 dni temu / Michał
 
Eutanazja plus śmierć z powodu niedotlenienia.
10 dni temu / Tomasz
 
wyroki sądów anulujących mandaty obciążają skarb państwa, dlatego to do nich dotarło, chyba zaczyna brakować kaski, ale zostało jeszcze złoto ściągnięte ciekawe po co i dla kogo
11 dni temu / abc
 
A Boże Narodzenie też nam nakażą rozłożyć w czasie? Co za absurdy? Sajcie zwykłym ludziom żyć i pracować
11 dni temu / Janina
 
Rząd doskonale zdaje sobie sprawę, że nakładane mandaty za brak maski były bezprawne i chce to zmienić, gdyż sądy umarzały postępowanie. Ale przez pół roku ludzie w większości przyjmowali mandaty i płacili - bez podstawy prawnej. Teraz powinni domagać się zwrotu pieniędzy za wyłudzone mandaty.
11 dni temu / swen
 
Miernota ludzi władzy. Niekompetencja i ignorancja, nie wspomnę o de facto o prswnych rozwiązaniach siłowych A głosowałem na to badziewie, ciężko się pomyliłem.
11 dni temu / Jou
 
Noszenie masek powoduje wirusowe zapalenie płuc. Albo też bakteryjne infekcje dróg oddechowych. Dworczyk chce wymordować Polaków.
11 dni temu / sw
 
Nie miejcie złudzeń w związku z zapowiadaną nowelizacją ustawy o stanie epidemii. "Odpowiedź premiera Morawieckiego: Podstawą prawną jest ustawa z marca, a jeśli nie do wszystkich działań mamy podstawę prawną to na następne posiedzenie Sejmu przygotujemy nową ustawę. Odpowiedź szefa KPRM Michała Dworczyka: Jako że jest to kwestionowane przez polityków i prawników to zostanie to zmienione w ustawie. Projekt jest już gotowy." Czyli nowelizacja ustawy nie jest po to, żeby cokolwiek poprawić a wyłącznie po to, żeby zalegalizować przestępcze działanie rządu. To jest część projektu BEZKARNOŚĆ+ DLA RZĄDZĄCYCH - TOTALITARYZM+ DLA LUDU. Już ustawa z roku 2008 jest niekonstytucyjna, bo wprowadza stan wyjątkowy bez stanu wyjątkowego, ale rząd PO napisał, a Lech Kaczyński podpisał.
11 dni temu / Norman
 
No patrzcie Państwo - w końcu dotarło, że coś może być bezprawne od Kwietnia 2020? Buta i arogancja władzy, w tym PIS-u
11 dni temu / anonim_galeon
 
W jednym slowie - system feudalny....albo bardziej - zböjecki
11 dni temu / Adam
 
Lekarze są szykanowani za wystawianie zaświadczeń chorym na astmę, to planowe ludobójstwo na milionach chorych
11 dni temu / Tom
 
Koniecznie dopisać, że nie obowiązuje w chanuki!
11 dni temu / Raróg
 
I scenariusz "Folwark zwierzęcy "postępuje.Jak u Orwella można ustawy zmieniać .modelować dopisywać lub skreślać.A Bokser zawsze będzie mówił Muszę pracować jeszcze więcej?.
11 dni temu / Andrzej.
 
TK odrzuci bo narusza Konstytucje. Tyle z tego będzie
11 dni temu / GreAnn
 
To oznacza że poseł Grzegorz Braun w końcu założy maseczkę?
11 dni temu / Pytanie, nic os
 
Czeka was cela plus za to co uczyniliście Polakom
11 dni temu / Piotr
 
ta zdradziecka partyjka na usługach amerykańsko-izraelskich, zmieni zdanie odnośnie świętowania 1 listopada, jak zmieniła w innych kwestiach. Ich trzeba wykurzyć, jak najprędzej zanim stworzą taką sytuację, gdzie wyborów nie będzie a oni będą dalej u władzy! Pospolite ruszenie!
11 dni temu / !
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.