DZIŚ JEST:   20   LIPCA   2019 r.

Św. Małgorzaty, męczennicy
Bł. Czesława Odrowąża, kapłana
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Nie nawrócicie tych kłamców a tylko dajecie im powód do jeszcze większego upadku.
5 miesięcy temu / Grażyna
 
rodzice tego ministra pochodzą z Litwy i Rumunii, także "polski antysemityzm" facet zna raczej z opowieści Grossa.
5 miesięcy temu / Pejot
 
Brak kulturalnych słów by to opisać na tak szacownym portalu. Niestety wbrew obiegowej opini PiS jeszcze bardziej nadskakuje żydom niż PO. Dokładnie wczoraj pisał do mnie ktoś z zagranicy kto wyemigrował w 1990 roku z pytaniem czy Polska jest jeszcze Polską?
5 miesięcy temu / PRPR
 
Warto sprawdzic, czy to nie potomek jakich ubekow albo enkawudzistów
5 miesięcy temu / Zbigniew
 
Jeśli w Polsce znalazło się ileś tam ludzi kolaborujących z Niemcami to z dwóch powodów ich decyzje były takie. Zostali zmuszeni przez Niemców i zostali zmuszeni przez Żydów którzy od wieków w stosunku do POLAKÓW mieli własnie takie pogardliwe postawy.
5 miesięcy temu / Dor
 
Ta MOWA NIENAWIŚCI w stosunku do Polski i Polaków jest PODSTAWĄ ZERWANIA / ZWIESZENIA stosunków dyplomatycznych. Kim są ludzie pracujący w Ministerstwie Spraw Zagranicznych RP ? Czy Polski Rząd poprzez GŁUPIE ODPOWIEDZI swoich urzędników testuje poziom intelektualny Polaków ? Pan Czaputowicz do dymisji pozostali do WERYFIKACJI .
5 miesięcy temu / iskierka
 
Cieszy mnie, że p. minister w ponownej wypowiedzi potwierdził stanowisko rządu Izraela i w ogóle Żydów. Godna podziwu szczerość, zwłaszcza że u Żydów.
5 miesięcy temu / ma
 
Łatwiej zniszczyć kogoś kogo oskarża się o nienawiść do siebie o zbrodnie o antysemityzm niż kogoś komu jesteś winien wdzięczność.Moja mama mówiła że wdzięczność rodzi najbardziej podłe uczucia na świecie jeśli nie jest szczera jeśli nas uwiera.
5 miesięcy temu / X
 
Plują, plują, a nasze władze płaszczą się, że aż obrzydzenie bierze. Czas dać odpór tym izraelskim chciwcom i nienawistnikom. Moi dziadkowie, mama i czwórka rodzeństwa stracili cały przedwojenny dorobek życia, bo wywieziono ich na syberyjskie "wakacje", trochę przydługie, bo sześcioletnie. Dziadkowie do końca życia klepali biedę. Nikt nie wymagał odszkodowań, rekompensat. A tu proszę. Redaktor Michalkiewicz ma rację: niedługo będziemy mieli u siebie jerozolimską szlachtę, szabesgoje przygotowują grunt. Naród sam się musi zacząć bronić, bo sprzedajne elity znów nas wmanewrują w nową, talmudyczną niewolę.
5 miesięcy temu / mao
 
tak btw to : lis , dorota warakomska, kraśko, max kolonko, cejrowski przez dziesięciolecia sprzedawali nam bajki o "największej demokracji" i naszym największym sojuszniku. bravo , bravo , bravo ten portal, bravo rola, media narodowe, bravo tacy ludzie jak grzegorz braun. pora o pewnych sprawach zacząć głośno rozmawiać
5 miesięcy temu / Pejot
 
Tak myślę - co Ojciec JPII wiedział o myśleniu żydowskim i chyba wiedział co myślą Polacy. A o czym On myślał kiedy składał hołd pod Ścianą Płaczu? Jeżeli Oni zupełnie fałszywie odczytywali Jego wizytę i przesłanie to czyż nie pojechał głosić Prawdę i budować mosty? A co zbudował, czyż nie On pierwszy winien głosić Prawdę zawsze i Wszędzie? Gdyby został ukamienowany dałby świadectwo Prawdzie o Izraelu wobec Świata. A teraz kto to może uczynić? Może dlatego chcą zniszczyć Iran? Nawet Diabeł zmuszony - powie prawdę i może tylko taka droga pozostała aby poznać prawdę o stanie w jakim jest świat? Franciszek też pojechał do Arabii ZEA aby pogłębić przyjęcie prawdy, może ci muzułmanie wobec popełnionych w przeszłości zaniechań są nam - na zachodzie - potrzebni? Anielica chce zniszczyć a przyczyni się do odbudowy! A jak będzie trzęsienie ziemi na Bałtyku to złośliwość Rosjii i Niemiec wyda owoc kiedy płonący słup ognia nad Bałtykiem obnaży ich głupotę.....
5 miesięcy temu / Krokus
 
Do mf: Kto widział 8 metrowej wysokości mur zbudowany (dlaczego?????)przez Izrael oddzielający biedną Palestynę od Izraela nigdy nie zapomni i nie będzie już miał ochoty tam jechać drugi raz. Wypowiedzi żydów ....nie dowodzą biznesowej potrzeby poniżania i zmuszenia do poczucia winy??? By robić wielkie interesy i pieniądze?
5 miesięcy temu / Meta
 
A może zerwać stosunki dyplomatyczne z Izraelem oraz wprowadzić obowiązek wizowy dla tamtejszych obywateli?
5 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
Nie mogę się doczekać jak nam to wszystko wyjaśni Cejrowski Wojciech. Tyle razy występował tutaj w roli zawsze mającego rację autorytetu. Gdzie tym razem się schował ? Przypomnę jego słowa:" Wolę się żreć z żydami o pieniądze niż ginąć od palestyńskich bomb"
5 miesięcy temu / mf
 
Mozliwe jest ze un tez przydrinkowal czystej?
5 miesięcy temu / Nick
 
Polski rząd powinien oświadczyć , że sprawy własności w Polsce regululowane sa zgodnie z zasadami zachodniego prawa, a inne obchodzenie się z własnością jest w Polsce przestępstwem . Po takiej deklaracji Czaputowicz pwinien nawet jechać do Izraela . Na pewno byłby poniżany . Polska powinna te fakty nagłaśniać jak najmocniej. Wtedy opinia światowa widziałaby , że przyczyną agresji Izraela jest rabunek. To byłoby polityką .Obecnie sytuacja będzie przedstawiana jako awanturowanie się polskiego rządu niechcącego uznać udziału Polaków w zabijaniu Żydów. Bardzo wielu Polaków sądzi , że licytacja na zasługi w ratowaniu Zydów coś zmieni. Ta licytacja jest przyjmowana z satysfakcją przez Żydów,jako dowód słabości i głupoty. Media światowe sa w rękach Żydów nie ma najmniejszej mozliwości,żeby one zaczęły kolportować korzystna dla nas narrację.Trzeba wreszcie przyjąć do wiadomości, że kampania nienawiści do Polski jest stałym elementem naszej sytuacji międzynarodowej.
5 miesięcy temu / Mirek
 
jest wiele poważnych książek traktujących o tych sprawach, np "Krwawe paschy" Ariela Toaffa
5 miesięcy temu / Pejot
 
Odbieramy stosowne podziękowanie za dotychczasową usłużność. A pisałem, że organizowanie tej "konferencji" w Warszawie było zupełnie niepotrzebne!!!
5 miesięcy temu / Karol
 
Katz ma kaca
5 miesięcy temu / DNA
 
Czy on dąży do tego, aby w Polsce przed każdą synagogą, tak jak w całej UE, stali uzbrojeni policjanci? Komu przeszkadza Polska, w której Żydzi są i czują się bezpieczni? Czyim ,,zielonym ludzikiem" jest pełniący obowiązki szef izraelskiego MSZ Israel Katz?
5 miesięcy temu / Airam
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.