DZIŚ JEST:   18   STYCZNIA   2021 r.

Św. Małgorzaty Węgierskiej
Bł. Reginy Protmann
 
 
 
 

Szef FBI oskarża nas o sprawstwo zbrodni na Żydach: holocaust to sprawka Niemców i Polaków

Szef FBI oskarża nas o sprawstwo zbrodni na Żydach: holocaust to sprawka Niemców i Polaków
Fot. Wikimedia
#USA    #SZEF FBI    #ZBRODNIA NA ŻYDACH    #WĘGRZY    #ZBRODNIE    #HOLOCAUST    #MORD    #POLACY    #NIEMCY    #JAMES COMEY

Dyrektor FBI James Comey na łamach "The Washington Post" zarzucił Polakom współodpowiedzialność za holokaust. Ambasador RP w Waszyngtonie wysłał w tej sprawie specjalny list.

 

Artykuł w dziale opinie "The Washington Post" jest przeredagowanym przemówieniem szefa FBI, które wygłosił w środę w waszyngtońskim Muzeum Holokaustu. Comey mówił wówczas, ze holocaust "zawsze go prześladował". Jak zaznaczał, stawiało to przed nim pytania o sens życia i cierpienia.

 

Według szefa FBI ludobójstwo na Żydach podczas II wojny światowej "jest najbardziej znaczącym wydarzeniem w historii ludzkości". Zaznaczył on, że holocaust był "najstraszliwszym pokazem w światowej historii nieludzkości". W swoim przemówienia Comey powiedział, że polecił wszystkim nowym agentom Federalnego Biura Śledczego obowiązkowe odwiedziny waszyngtońskiego Muzeum.

 

W ocenie szefa FBI holokaust pokazał, że jako ludzie "jesteśmy w stanie zrezygnować z indywidualnej moralności, poddając się władzy grupy, jesteśmy w stanie przekonać się do prawie wszystkiego”. Jak dodał "w ich mniemaniu, mordercy i ich wspólnicy z Niemiec, Polski, Węgier i wielu, wielu innych miejsc nie zrobili czegoś złego. Przekonali siebie do tego, że uczynili to, co było słuszne, to, co musieli zrobić".

 

Na słowa te zareagował rzecznik polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych Marcin Wojciechowski. Jak napisał na Twitterze, ambasada RP w Waszyngtonie zareagowała listem Ambasadora na przemówienie dyrektora FBI w Muzeum Holocaustu. Wojciechowski nazwał "niedopuszczalnymi" słowa dotyczące Polski.

 

 

Źródło: kresy.pl

ged

 

 

 


DATA: 2015-04-19 18:33
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

---> Cynik+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ponad 5 lat temu / Leo
 
Za śmierć milionów Żydów odpowiedzialność ponosi USA i Wielka Brytania , bo wiedzieli od Jana Karskiego co dzieje się pod okupacją niemiecką i nic nie zrobili , a mogli. I takim językiem prawdy należy zacząć mówić , a nie chować głowę w piasek przed wątpliwymi sojusznikami.
ponad 5 lat temu / cynik
 
Szef FBI powiedział to czego od niego oczekiwało gremium przed którym przemawiał. Nie ma tu miejsca na przypadek czy pomyłkę. To, że takie słowa i postawy są promowane, a nie napiętnowane w USA jest też "pokłosiem" ugodowej polityki "dialogu" na żydowskich zasadach prowadzonej przez "naszych" polityków powiązanych (często pochodzeniem) z Żydami, a zwłaszcza Kwaśniewskego, Komorowskiego i braci Kaczyńskich oraz ekipy filosemickiej i semickiej ulokowanej w MSZ która dba o wizerunek Polski na świecie np. "promuje" Polskę książką o szmalcownikach, Idą czy grą edukacyjną o "pierdzącej babie" i "śmierdzącym chłopie", którym przeciwstawia pachnące laboratorium Heleny Rubinstein.
ponad 5 lat temu / wars
 
Armia USA w Niemczech nie wyzwoliła w \'44 roku wszystkich więźniów. Czekekali do wiosny \'45. Czemu? Kto miałby ochotę karmić i ogrzewać miliony ludzi na swym barku w czasie zimy. Sam Roswelt przy ostatniej spowiedzi, wyznał że sprzedał Polaków moskalom. Zdrajcy.
ponad 5 lat temu / Janosik
 
Putin z Tuskiem oskarżyli Polaków o katastrofalną katastrofę w Smoleńsku, POP-y* oskarżyli Polaków o mord w Jedwabnem i Kielcach, a USAńcy teraz już za cały holokaust. Co za perfidia perfidnych aliantów (pod kontrolą ichnich ichników) i sąsiadujących z Polską mocarstw! +++ Czyż nie są to ? Maryjo, Królowo Polski i Ty, Chryste Królu ? najpodlejsze z podłych oczernienia narodu ostatnich europejskich rycerzy? Oczernienia wołające o pomstę do nieba? +++ Maryjo, wstaw się za nas u Wszechmogącego. Polskich Polaków zaś proszę: chwyćcie różańce i stańcie ? ostatni Rycerze Niepokalanej i Królowej Polski ? do szarży Krucjatą Różańcową za Ojczyznę, jak onegdaj husaria pod Chocimiem i Wiedniem, jak hallerczycy pod Warszawą i pułki znad Wieprza w r. 1920 ++++ *- POP - pełniący obowiązki Polaków; określenie z okresu pacyfikacji Polski przez Sowiety.
ponad 5 lat temu / Jurek
 
Pragnę zauważyć że to ANGLIA i USA zignorowały raporty i dowody o obozach koncentracyjnych od Jana KARSKIEGO i wymigały się od udzielenia pomocy.Tak samo teraz pomijają holokaust CHRZEŚCIJAN NA BLISKIM WSCHODZIE.
ponad 5 lat temu / TOM
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.