DZIŚ JEST:   03   CZERWCA   2020 r.

Św. Karola Lwangi i towarzyszy
Św. Jana Grande
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


USA powstały w wyniku emigracji początkowo europejczyków,którzy byli chrześcijanami.Anglosascy masoni,którzy postanowili utworzyć tam swoją kolejną kolonię,zaplanowali USA jako państwo talmudyczno-masońskie.Pentagon,symbole masońskie na budynkach publicznych,długo by wymieniać.Niewolnictwo początkowo miało oblicze afrykańskie za sprawą anglosasów i waszą,handel niewolnikami to wasze odwieczne zajęcie.Przed IIWŚ Hitler pozwolił bogatym żydom uciec do USA wraz z majątkami w zamian za jej finansowanie.Mamoną zawładnęliście też USA.Gdy jakiś prezydent próbował się wam sprzeciwić-eliminowaliście go.FED i mord na Kennedym to wasze dzieło.Teraz rządzicie USA,system ustawiliście jako dwupartyjny,każda z partii jest od was zależna,to samo zrobiliście we wszystkich "demokratycznych" państwach świata.Dlatego fikcyjna"demokracja" jest dla was tak ważna.Kłamstwem jest twierdzenie,że uczyliście Amerykę St.Testament.Zawłaszczyliście ją.W Europie stworzyliście masonerię.
ponad 3 lata temu / beta-temat Ameryka, bardzo ogólnie
 
Kwestia waszego "talentu do zarabiania pieniędzy".Owszem,istnieje coś takiego,zawdzięczacie go surowym zasadom wychowania dzieci i młodzieży,izolacji od innych narodów którą im nakazujecie,a także nastawieniu na tę ich rolę w życiu dorosłym.Jesteście grupą całkowicie zamkniętą na inne nacje,do tego stopnia,że wmawiacie swoim dzieciom wrogość całego świata do nich.Z obserwacji Polacy wyciągają wniosek,że za pomocą ideologi talmudu równocześnie wprowadzacie w innych narodach zasady przeciwne swoim i w ten sposób deprawujecie wszystkich z wyjątkiem siebie.Są też świadectwa Żydów potwierdzające wasz sposób zarabiania pieniędzy:to świadome prowokowanie wydarzeń na które jesteście natychmiast przygotowani(jako ich autorzy wiecie że nastąpią) i jako pierwsi spieszycie "z pomocą" za odpowiednie wynagrodzenie.Nie wyrażamy na to zgody, oczekujemy szacunku z waszej strony,takiego samego jakim obdarzylibyśmy was, gdybyście szanowali wszystkich tak jak siebie.
ponad 3 lata temu / beta
 
Nie ma czegoś takiego jak antysemityzm. Wymyśliliście go, potrzebny wam jest do zawłaszczania cudzej własności. Gdybyście nie wyznawali talmudu który nienawidzi innych nacji i nie gardzili inną istota ludzką niż żyd, nie byłoby w ogóle takiego pojęcia. Wy wyznajecie antypolonizm i anty-...(każda inna narodowość która nie jest wam uległa). Zasady naszej cywilizacji wasze poglądy określają jako antyludzkie. Waszym motorem działania jest nienawiść, naszym miłość bliźniego ale nierozerwalne z prawem do obrony własnej przed takimi jak wy.
ponad 3 lata temu / beta
 
którzy uwierzyli w Chrystusa i to oni nauczyli nas wiary.Zagarnęliście ich ziemie,prowadzicie podbój innych sąsiadów,nie zamierzacie żyć z nami w zgodzie,waszym celem jest podporządkowanie sobie narodów.Mamy wyrazić zgodę,inaczej czeka nas los Palestyńczyków.Panie Rabbi:dobrze znamy etapy powstawania państwa Izrael,wiemy kto go stworzył i po co.Wiemy też że najwięksi oszuści i komuniści bez problemu znajdują u was schronienie.Wiemy,że za pomocą pieniędzy zniewoliliście świat i dalej zamierzacie to robić aż do osiągnięcia celu jakim jest odbudowa III świątyni i że osadzicie w niej antychrysta.Wojna totalna jest waszym celem,wierzycie że wtedy przyjdzie wasz mesjasz.Prowokujecie to cudzymi rekami.Wiemy ile zła wyrządzacie ludzkości,nie możecie nas już oszukać.Rozgryzł was Papież Grzegorz IX za sprawą Nicolasa de Rupella w 1236 a Św.Oficjum-Inkwizycja zostało powołane,ponieważ wasze konwersje na chrześcijaństwo były nieszczere.Są dokumenty historyczne
ponad 3 lata temu / beta
 
Judaizm rabiniczny na który powołuje się Rabbi-nauczyciel(urząd kapłana został zlikwidowany po zburzeniu Świątyni Jerozolimskiej w której pełnili służbę,nie było świątyni,wiec nie mogło być kapłanów) wyznaje zasady Talmudu a nie Torę.Zbiór komentarzy do Tory zwany Talmudem(to te "wiele ksiąg" we wpisie Rabbiego) jest wytworem rabinów.Talmud zawiera bluźnierstwa przeciw Chrystusowi i Jego Matce Marji: twierdzi,że "Jezus został na wieczność potępiony w piekle i zanurzony we ?wrzących ekskrementach?,a jego matka Maria,była ladacznicą".Powołując się na wspólne korzenie żydzi powinni szanować Dekalog dany im od Boga przez Mojżesza,czego nie robią więc jak mogą powoływać się na St.Testament.Ton i użycie wielkich liter na określenie Żydów a małych wobec nas dowodzi zgodności myślenia Rabbiego z Talmudem:żyd to nadczłowiek,nieżyd to goj pozbawiony praw ludzkich.Groźby wyraźne w wypowiedzi Rabbiego skierowane są do nas.Do Europy przybyli mieszkańcy Palestyny
ponad 3 lata temu / beta- nie oszukacie nas, wiemy też o żydowskich sektach
 
Okazuje się, że płacąc podatki płacę na aborcję, in-vitro i mordowanie chrześcijan syryjskich. Brawo żydzi! Bo mnie się zdawało, że "nie zabijaj" powiedział Pan Bóg do Mojżesza.
ponad 3 lata temu / podatnik
 
Zdrajcy. Dlaczego wplątują nas w amerykansko-zydowską wojnę?
ponad 3 lata temu / Ffd
 
@Rabbi Ichaak- świetna prowokacja :) Po pierwsze naród żydowski nie jest już narodem wybranym odkąd odrzucił Pana Jezusa Chrystusa jako Mesjasza, Wybranym stał od tamtej chwili Jeden powszechny, apostolski Kościół Katolicki i wszystkie Jego Dzieci Boże, ustanowiony przez Chrystusa, po drugie część Żydów , która wybrała złotego cielca i szatana stworzyła talmud i kabałę i niszczy wszelakie Prawa Boże, uzurpując sobie prawo do rasy panów i panowanie nad innymi ludami tego świata
ponad 3 lata temu / Olek
 
No to jak to w końcu jest ??? Krzyczą, że Rosja nam zagraża, że trzeba wzmacniać wschodnią flankę, sprowadzają do Polski obce wojska a nasze samoloty odsyłają poza Polskę ?!!! coś tu mocno śmierdzi w tej narracji politykierów. Natychmiast znieść ustawę 1066 i tą nadającą uprawnienia WP obcym wojskom !!!Politykierzy z PiS-u, to ociera się o zdradę !!!!!!
ponad 3 lata temu / Elzbieta
 
Tekst dla Antysemitów. Krytykując Nas i Izrael krytykujecie Boga.I pamiętajcie na Podstawie jakiej Wiary powstała wasza na podstawie jakich ksiąg powstały wasze i kto was nauczył tego wszystkiego.Chrześcijaństwo powstało na podstawie Judaizmu,księgi w chrześcijaństwie wywodzą się od Naszych Ksiąg TORY i wielu innych,to My przyszliśmy do Europy i do Ameryki ucząc was tego wszystkiego.Więc pamiętajcie o tym i nie dawajcie się zwieść kłamstwom na Nasz temat.Bo Siły Ciemności robią propagandę przeciw Nam bo jesteśmy Narodem Wybranym,Narodem Boga.Ostatnio podnoszą się głosy przeciw Nam,z waszej strony to źle wpływa na Nasze relacje i bardziej szkodzi WAM niż NAM.
ponad 3 lata temu / Rabbi Ichaak
 
A po co znów się tam pchają?
ponad 3 lata temu / pandau
 
Po co nam te nieloty skoro stare bez kodów to jeszcze lecą za granicę.Zupelnie bez sensu.To ma być polityka obronną Polski?
ponad 3 lata temu / Heniek
 
@wars: Zanim sobie wymoszczą, przeczekają u nas. Oczywiście nie bezczynnie.
ponad 3 lata temu / tut
 
Rękami i krwią krzyżowców Żydzi moszczą sobie miejsce na Bliskim Wschodzie.
ponad 3 lata temu / wars
 
@JARO: stamtąd lata się do Syrii. W Syrii trzeba wybić resztkę chrześcijan, która jeszcze tam jest i wykonawcami będą Polacy-tzw. katolicy żoliborscy. Macierewicza i Solocha pod trybunał stanu.
ponad 3 lata temu / @
 
Jeszcze jeden dowód na to że ten rząd oszalał ! Jak można pozbywać się własnego wojska, które służy do obrony granic Polski ?
ponad 3 lata temu / Polak
 
Ten gest ma służyć robieniu łaski USA wbrew interesom Polski. Jałta trwa. Stalin oddał nas Rooseveltowi, za chwilę będziemy znów rozebrani.
ponad 3 lata temu / zs
 
"Jak podkreślił Soloch ?największym osiągnięciem ostatnich miesięcy jest to, że NATO wraca do swoich klasycznych ram Sojuszu, który przede wszystkim broni terytorium swoich państw?. - to Kuwejt i Jordania należą do NATO?
ponad 3 lata temu / JARO
 
jakiego kraju NATO na południu w rejonie Kuwejtu mają bronić te 4 polskie F16 (chyba nie chodzi o Turcję, która jawnie popiera islamskich rezunów)??? Czy ten kraj NATO broni nas przed naszymi zagrożeniami? Czemu ma służyć ten gest - sprowokowaniu czegoś tu u nas aby nas łatwiej było znów wkręci w jakąś wojenkę?
ponad 3 lata temu / pytanie
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.