DZIŚ JEST:   04   LIPCA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Elżbiety Portugalskiej
Bł. Piotra Frassatiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Po 1 września więzienia będą puste. Jak to na wojnie bywa, wypuszcza się najgorszych kryminalistów do pomocy najeźdźcom.
10 miesięcy temu / 1066
 
Trzeba koniecznie inwestować w zakłady karne. Po 1 września Ziobro będzie "zmuszony" wyznaczyć dodatkowych 200 prokuratorów od mowy nienawiści. Jak Putin wejdzie do g7 to ani na arcypokojowe Niemcy, ani na Rosję, ani na GW, TVN a co dopiero na PiS nie będzie można psioczyć. Najlepiej będzie w ogóle zamknąć twarz albowiem każde słowo niezadowolenia będzie po stalinowsku mową nienawiści. Nadchodzi złoty wiek dla popisowego "wymiaru" "sprawiedliwości". Polak pod most, albo do ciupy, oczywiscie za kiepskie zarobki tych "prawych i sprawiedliwych" prokuratorów.
10 miesięcy temu / obóz koncentra
 
a ile krzeseł nasz "prezydent" bedzie siedział od ich prezydent geniuszu dyplomacji?!
10 miesięcy temu / protokół
 
z workami na kasę?
10 miesięcy temu / tak pytam
 
Zgadza się: brakuje jeszcze Putina. Czy Duda przeprosi za wywołanie wojny?
10 miesięcy temu / Wojtek
 
@ Ryś - ależ Putin będzie, został zaproszony przez Netanjahu do Oświęcimia - pardon do Auschwitz - z pominięciem Polskich "władz". Nasz Premier i Prezydent najpierw milczeli przez długi czas, a ostatnio kancelaria Prezydenta robi dobrą minę że wszystko jest ok. Najpierw posiedzenie Knesetu na Wawelu, o którym Polskie władze dowiedziały się z amerykańskich mediów. Oto w amerykańskim programie "Hucabee" wystąpił niejaki Johnny Daniels, inicjator posiedzenia Knessetu w Polsce. Z jego ust nie padło ani razu słowo "Polska". Potem konferencja w sprawie Iranu, o której nasze "władze" dowiedziały się z mediów. Potem wystąpiły na niej nie w charakterze gospodarzy, ale raczej kelnerów - bo nie zostali dopuszczeni do głownych rozmów. Teraz Netanjahu w zastępstwie naszych władz zaprosił Putina do Auschwitz, nie pytając nas o zgodę!!!
10 miesięcy temu / 123
 
Główne przesłanie będzie "pamięć i przestroga" i każdy uderzy w dzwon z takim oto napisem. Czy mnie się wydaje czy szykuje się nam jakiś cyrk. Oto USA zbroją się na potęgę, Rosja grozi wyścigiem zbrojeń, Chiny ani nie myślą o zaprzestaniu produkcji broni chemicznej, Izrael bombarduje aktualnie Syrię i nikt się temu nie sprzeciwia a Polska wysyła na wzgórza Golan wojsko itd. Świat stoi na krawędzi samozagłady a w Warszawie Ci, którzy do tej zagłady dążą będą paradoksalnie mówić o pokoju i bić w dzwon z napisem "pamięć i przestroga". Dlaczego nikt nie reaguje na zbrodnicze ataki Izraela na Palestyńczyków, gdzie niewinna ludność jest mordowane przez Żydów a teraz Syria jest bombardowana rakietami z Izraela. I cicho sza na ten temat. To będzie cyrk na kółkach a nie obchody 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej.
10 miesięcy temu / Daro
 
Z daleka czuć co będzie. trampek ogłosi walkę z "antysemityzmem" i wszelką krytyką Usraela, Niemiec przyzna nazistowskie winy i go poprze a Duda będzie bił brawo. Po tym PAD ogłosi delegalizacje ORN, RN i dołek dla każdego kto wypowie słowo żyd. Morawiecki w rozmowach plenarnych przedstawi dostosowane do tego prawo i sposób realizacji 447.
10 miesięcy temu / mik
 
Będą nas hipnotyzować i mamić. Mają dla nas jedno przesłanie : Tylko sojusz z Niemcami i USraelem czyli podległosć UE i żydowskim org przem hol,, rezygnacja z obrony wiary i własności przez Polaków, poddanie się nwo, atak na Rosję, Iran? To jest ich pamięć i przestroga /w cudzyslowiu z pentagramów/. Taki ukryty przekaz, nie rozumiany przez przeciętnych, będzie mottem dla kolejnych wojen i ludzkich dramatów. Rosja, Iran nie są uzależnione od FED. BRICS bez Brazylii jest bardzo osłabiony. Brak równowagi oznacza wojnę.
10 miesięcy temu / czytam to tak
 
Prezydent Niemiec ogłosi wypłatę odszkodowań Polakom za II Wojnę Światową, za zniszczenia i niewolę Polaków, Prezydent Trump -za wielkie poparcie w wyborach prezydenckich ze słynnym hasłem MAKE AMERICA GREAT AGAIN przez Polaków - powie prawdę o holokauście i bezpodstawności oskarżania Polaków, nacisków środowisk i kongresmanów w sprawie roszczeń żydowskich 447. Czy Ameryka zwraca Indianom tereny na których żyli i mieszkali?
10 miesięcy temu / Juliusz
 
Co oni chcą świętować? Takie daty powinno się wspominać w zadumie, z modlitwą i pamięcią o ofiarach? Nie rozumiem czemu ma służyć obecność trumpa i prezydenta niemiec? Ameryki ta data nie dotyczy, dla nich wojna zaczęła się dużo później, a obecność prezydenta niemiec odczuwam jako niestosowną
10 miesięcy temu / Polka
 
Oj, a o Ukrainie Szczerski zapomniał? Przecież Banderowcy chcieli tylko dobrze.Wyzwalali Wołyń Nie to co Ruskie. Szczególnie w 1945r.
10 miesięcy temu / Ana
 
Występy czyli występujący to aktorzy... Rozumiem, że nasz rząd w roli klaunów....
10 miesięcy temu / X
 
hahah no pięknie, iluminaci się odsłaniają, niech no sobie teraz przypomnę ostatnie teatrzyki związane z Iranem jak to Izrael i Pompeo przyjechali do Polski, ile napluli na Polskę, a nasz nierząd jeszcze podziękował za wizytę, teraz będziemy mieli odsłonę tzw historii okupacji Niemiec przez hitlerowców i nazistów, a naziści to wszyscy ci co są poza układem, politycznie u nas to będą narodowcy, Konfederacja, tradycjonaliści, no niezła szopka nam się szykuje, już nie będzie teatrzyku z Trumpem, "My chcemy Boga", wszystko zaczyna się odsłaniać, a Polacy zamiast zaufać Bogu klękają przed rożnego rodzaju światowymi bożkami.
10 miesięcy temu / axe
 
Prezydent Niemiec powinien potwierdzić odpowiedzialność materialną za zniszczenia wojenne.
10 miesięcy temu / Księgowy
 
Zupełnie serio: brakuje jeszcze prezydenta Putina.
10 miesięcy temu / Ryś
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.