Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   11   SIERPNIA   2020 r.

XIX Niedziela zwykła
NMP Świętolipskiej
Św. Klary, dziewicy
Św. Zuzanny, męczennicy
 
 
 
 

Szczepkowska miała rację!


Odtwórz w YouTube
 

Kiedy aktorka Joanna Szczepkowska poruszyła problem wpływu środowisk homoseksualnych na to co się dzieje w teatrze spotkała się z ostracyzmem w swoim środowisku artystycznym. Miała jednak rację. Jak przyjęto by informację o katolickim lobby w teatrze? -  rozmawiają redaktorzy PCh24.pl Krystian Kratiuk i Łukasz Karpiel


DATA: 2014-05-12 10:12:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Tak p. Szczepkowska miała racje,wystapiła przeciwko,jak dobrze pamietam treść artykułu na stronach e-teatru,kolokwialnie nazywajac,chamskim zachowaniom niektorych kolegow,a ze okazali sie oni takze homoseksualistami,nabrało to zdarzenie mocy "wielkiego haloo".Cenie sobie postawe p. SZczepkowskiej.Gdyby srodowiska artystyczne miały wiecej takich osob, kultura polska wygladałaby zupełnie inaczej. A tak: czym my mozemy sie dzisiaj pochwalić w swiecie kultury oprocz proeuropejskiego Warlikowskiego? Przepraszam KIM? pOZDRAWIAM.
ponad 5 lat temu / UU.
 
Szkoda, że nie miała racji o upadku komunizmu 4 czerwca!
ponad 6 lat temu / John Galt
 
Dość intrygujące. Ale o tej Świątynni Opatrzności- Mokobody, Prostyń.
ponad 6 lat temu / Leo
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 149 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.