DZIŚ JEST:   02   CZERWCA   2020 r.

Św. Marcelina i Piotra
Bł. Sadoka i towarzyszy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Depopulacja na skalę światową.To co nie udało się poprzez aborcje, eutanazje, bezproduktywne homosiostwo i lesbijstwo uda się poprzez zastraszanie i przymusowe aplikowanie niewiadomo czego. A gaetsowie, rotschildowie etc etc miliarderzy będą z tego czerpać korzyści, sami pozostając niezaszczepionymi swoimi wynalazkami.
23 dni temu / odszkodowania
 
Diabły
1 miesiąc temu / Polak
 
Jednogłośnie podjęto decyzję likwidacji większości populacji ludzkiej zgodnie z nakazem NWO , wcześniej nakręcając spiralę strachu byśmy jak bezwolne barany zgodzili się dobrowolnie na przyjęcie śmiertelnej szczepionki.
1 miesiąc temu / Oświecony
 
Poszli won!
1 miesiąc temu / Paragraf
 
Jeśli będzie szczepionka to najzwyczajniej nie zaszczepie się. Ale ludzie czytajcie powszechna dostępność nie równa się przymusowe szczepienie. Patrząc na to co mówią w TV a co w mediach niezależnych,staram się być jakoś pośrodku tego wszystkiego. Słucham i czytam że zrozumieniem a przede wszystkim myślę samodzielnie. Staram się nie być potencjalnie rozumnym człowiekiem tylko człowiekiem rozumnym. Pozdrawiam
1 miesiąc temu / Homo sapiens
 
@Murem - nigdzie czegoś takiego nie napisałem, więc nie odpowiadam za Pana manipulacje czy przeinaczenia. Napisałem tylko, że Kościół aprobuje etyczne szczepionki i sprzeciwia się tym nieetycznym, bo w istocie jest to prawdą i wystarczy przeczytać np. oświadczenie Watykanu czy list podówczas kard. Ratzingera z 2003 roku. Szczepionki są testowane i badane latami i zanim trafią do produkcji podlegają takim samym procedurom jak lekarstwa. Podkreślam - procedurom, bo rozwiązania techniczne testów muszą wyglądać inaczej, bo lek a szczepionka to dwie różne rzeczy. A własność intelektualna nie chroni przed nieujawnieniem składu - ten przeważnie jest chroniony patentem. I tak jednak to nie umożliwia nieujawnienia składu. Generalnie dla mnie rozstrzygającym czy etyczne szczepionki są akceptowalne jest stanowisko Kościoła a nie Kowalskiego-antyszczepionkowca.
1 miesiąc temu / Akwin
 
WHO + ONZ = NWO
1 miesiąc temu / Herod
 
Kolejny holocaust w tym razem masowy światowy tylko głupcy dadzą się dobrowolnie otruć
1 miesiąc temu / Polak
 
@Akwin Obłudnie fałszujesz naukę katolicką twierdząc lub nawet tylko sugerując, że Kościół aprobuje złą medycynę lub obowiązkowe poddawanie się eksperymentom medycznym, którymi są szczepienia, niezależnie od poziomu dobrotliwości wszczepianego materiału biologicznego. Kościół naucza, że nie wolno czynić zła pod pozorem dobra lub dla osiągnięcia pozornego dobra. Moralnie naganne jest zatem wstrzykiwanie szkodliwych substancji, np. toksycznych konserwantów lub metali ciężkich, których szkodliwość przekracza domniemane dobroczynne działanie szczepionki, które samo w sobie jest wątpliwe, gdyż każdy organizm inaczej zareaguje na "aktywny" czynnik biologiczny szczepionki, np. uśpione drobnoustroje. Szczepienie należy klasyfikować jako eksperyment medyczny. Szczepionki nie są lekarstwami, nie wymagają od producentów procedur wymaganych przy lekarstwach. Ponadto skład szczepionek jest elementem tzw. własności intelektualnej, nie musi być w pełni publicznie ujawniany.
1 miesiąc temu / Murem
 
@Margo - nie brakuje też opracowań naukowych, które opisują dobrodziejstwa nowoczesnej medycyny - o tym oczywiście antyszczepionkowcy się nie zająkną, bo nie pasuje pod tezę. To, że Gates postuluje chore idee nie oznacza, że wszystko, co robi jest złe. Oceniajmy poszczególne czyny a nie uogólniajmy. Co do 5G - nie ma żadnych opracowań naukowych mówiących o szkodliwości wysokich częstotliwości. Jest za to masa opracowań np. w bazie NCN, które falsyfikują te poglądy. Do tego ludzie opowiadają bzdury, że anteny 5G będą działały na tak wysokich częstotliwościach - to są podstawy fizyki, że zasięg jest większy im częstotliwość jest mniejsza. Żadnej sieci nie będzie opłacało się montowanie milionów anten w mieście dla pokrycia zasięgu. Dla Kowalskich to będzie częstotliwość podobna jak obecnie przy 4G. Wyższe i to też nie 60ghz będą w miejscach zrobotyzowanych, które same pokryją część infrastruktury.
1 miesiąc temu / Akwin
 
@Ania - szukałem 5 minut i znalazłem Influvac - przejrzałem 3 różne źródła ze składami i nie ma danych o MRC5. Tak, warto nawet dla jednej szczepionki ratującej zdrowie mówić prawdę - jeśli twierdzi Pani inaczej, to nie mamy za bardzo płaszczyzny porozumienia, bo mnie chodzi o prawdę a nie mowę-trawę. Niczego nie insynuowałem - proszę czytać ze zrozumieniem i zająć stanowisko, bo Kościół zajął jednoznaczne, a Pani raczkiem się wycofuje. Prośba o źródła to podstawowy element metodologii naukowej - jeśli Pani tego nie wie albo nie akceptuje, to tak po prawdzie nie ma Pani prawa rzetelnie się wypowiadać. Oczywiście mogłem zachować się jak Pani, tupnąć nóżką i twierdzić, że Pani prośba, uogólnianie '2 na 30', gdzie w ogóle nie podała Pani źródła jest nieetyczne, ale to byłoby bzdurą. To jest zwyczajnie niepoprawne metodologicznie.
1 miesiąc temu / Akwin
 
2 wiadomości: 1. Każda Komenda Policji w Polsce otrzymała pismo polecenie z dn.13.03.2020 firmowane przez Posobkiewicza o przymusowych szczepieniach z zastosowaniem środków przemocy, 2. Najprawdopodobniej rząd PiS z Morawieckim i Szumowskim, w zamian za umorzenie części długów Polski wobec banksterów, FED, wyraził zgodę na wykonanie na narodzie polskim szczepień całej populacji w ramach eksperymentu. Jak testuje się nowe szczepionki na przykładzie Kenii opowiada dr Gut w najnowszym wywiadzie z MN.
1 miesiąc temu / beata
 
Suchar dnia: Szczepionke sprzedaje informatyk na bezobjawowy wirus, który MOŻE, ale nie musi powodować OBJAWY grypopochodne... Nowa medycyna-Informatycy zostają specjalistami od chorób i doradcami dla rządów ???? zaś ta szczepionka skutecznie napewno u wszystkich te OBJAWY likwiduje...????????
1 miesiąc temu / Kowalski
 
SZCZEPIONKA TO NAJWIĘKSZE ZŁO JAKIE MOGLI WYMYŚLIĆ, DO ZNIEWOLENIA CZŁOWIEKA! JAKO FARMACEUTA WIEM,ŻE SĄ DOUSTNE LEKI ORAZ W POSTACI WLEWÓW DOŻYLNYCH, KTÓRE SKUTECZNIE DOPROWADZAJĄ ZARAŻONYCH DO WYZDROWIENIA. DLATEGO WSZYSCY, KTÓRZY BIORĄ UDZIAŁ W TY ZBRODNICZYM AKCIE PRZECIW LUDZKOŚCI JAK : ONZ, WHO BILL GATES I INNI POWINNI STANĄĆ PRZED MIĘDZYNARODOWYM TRYBUNAŁEM I OSĄDZENI JAK ZBRODNIARZE HITLEROWSCY.
1 miesiąc temu / JUREX2304
 
Akwin- Zgodzę się z Panem, że Katolik musi być racjonalny, ale nie brakuje nam opracowań i dowodów naukowych na barbarzyństwo wstrzykiwania wirusów i chemikaliów bezpośrednio do krwi. Nawet jeśli udało się wyrobić u ludzi krótkotrwałą odporność to nikt nie analizuje ceny, jaką płaci za to społeczeństwo w postaci pandemii chorób chronicznych i zniszczonego systemem immunologicznym. Nie wiem czy to już znak Bestii, ale na pewno nic dobrego nie wyniknie z przymusowych szczepień przygotowanych przez satanistę, zwolennika depopulacji Billa G. - zobaczcie czym się pała dla rozrywki. Warto posłuchać również EVENT201- wszystko zaplanowali. Naprawdę my Katolicy mamy uwierzyć w jego czyste intencje? Co do 5G - proszę poczytać o paśmie 60 GHz i co ono robi z hemoglobiną - to są prace naukowe - a wtedy nie zdziwi nas dlaczego równolegle przemyca się w rozporządzeniach w postaci Tarczy natychmiastowe montaże anten 5G.To nie są już teorie spiskowe,tylko brak wiedzy społeczeństw
1 miesiąc temu / Margo
 
Panie Akwin, jak szuka Pan faktów w publikacjach WHO i przemyśleniach nienaukowych Gatesa, to naprawdę nie mamy o czym rozmawiać..
1 miesiąc temu / do
 
Również nie dam się zaszczepić, nie wiadomo co w tych szczepionkach jest...!
1 miesiąc temu / Ania
 
Szanowny Panie - jakie szczepionki nie mają MRC-5? Proszę o konkrety. 2 na 30? Przeciwko czemu? Warto dla tych dwóch uogólniać i bić się o nie? "chyba, że twierdzi pani, że..." - nic takiego nawet nie wynika z mojej wypowiedzi, więc proszę nie spekulować. Ata prośba o źródła jest już tylko kontynuacją insynuacji i manipulacji, tak samo etyczną, jak szczepionki. Pan dobrze o tym, wie, że szczepionek bez tych świństw w Polsce nie ma. Jeśli są, to proszę o źródło. Gdzie takowe można dostać? Chętnie się zapoznam i zweryfikuję sąd.
1 miesiąc temu / Ania do Akwin
 
... Ta szczepionkę jedna wielka manipulacja i cholera wie co jeszcze w tej szczepionce jest niemam zamiaru się szczepic
1 miesiąc temu / Nerwus
 
a po co mi szczepionke jak juz miałęm koronawirusa i jestem uzdrowiony. Patole i tyle
1 miesiąc temu / man
 
Gwarantuje wam że nigdy nie damy się przymusowo zaszczepić.
1 miesiąc temu / greg
 
za bibula.com: "Gwiazda Tenisa Marat Safin o COVID-19: szczepionka będzie zawierać mikroczipy. Były numer jeden światowego tenisa Marat Safin w wywiadzie dla portalu sport.ru stwierdził, że obecne wydarzenia to międzynarodowy spisek. ? Ludzie panikują i wierzą telewizji ? powiedział Rosjanin, zapowiadając, że to dopiero początek. Safin w trakcie kariery wygrał dwa wielkie szlemy ? US Open w 2000 i Australian Open w 2004 roku.? Wszystko zostało zrobione tak, aby zaszczepić ludziom mikroczipy. Już w 2015 roku Bill Gates powiedział, że będzie pandemia. Nie wydaje mi się, aby był wróżbitą ? przekonywał Safin. ? Wiedzieli i przygotowywali się do tego. Na dwa tygodnie przed tym, jak koronawirus stał się znany, przeprowadzono Światowe Forum Ekonomiczne w Davos ? tłumaczył Rosjanin. ? Ludzie panikują i wierzą w to, co mówi telewizja. Tak naprawdę będą szczepieni mikroczipami ? powtórzył."
1 miesiąc temu / kwiatek77
 
"Człowieczy los nie jest bajką ani snem..." jak głosi piosenka..."Jeżeli tylko rozpoznają u ciebie Covid-19, to jesteś niewolnikiem. Mają prawo użyć siły, kaftana bezpieczeństwa i bez twojej zgody przymusowo podać leki." przeczytałam na bibula.com. w artykule "Nowe wytyczne dla policji. Masz Covid-19, będziesz na siłę leczony" Aktualizacja: 2020-04-19 10:07 pm; jest w nim skan dokumentu z pieczątką Głównego Inspektora Sanitarnego, który akceptuje ten proceder...skoro leczą na siłę, to o emeryturę nie mam się już co się martwić, nie będzie mi potrzebna...
1 miesiąc temu / kwiatek77
 
@Ania - po pierwsze, pisałem o szczepionkach w ogóle i owszem, istnieją szczepionki nie tworzone na bazie MRC-5 ani WI-38. To, że u nas są z nimi ogromne problemy to inna rzecz i przyznaję Pani rację w tym aspekcie. Natomiast to o tych etycznych wypowiedział się Kościół. Chyba, że twierdzi Pani, że opinia Papieskiej Akademii Nauk czy ogólnie aprobata Kościoła są wyssane z palca albo pominęły one przedstawiane przez Panią fakty? Jeśli tak to proszę o źródła - zapoznam się i zweryfikuję sąd. Po drugie, wyraźnie zaznaczyłem sprzeciw wobec szczepionek nieetycznych, więc nie rozumiem zarzutów w moją stronę. Po trzecie, takowe komórki można pobrać wedle mojej wiedzy nie tylko od mordowanych dzieci w aborcji ale również w przypadku naturalnych poronień - w tym przypadku mamy sytuację moralnie uzasadnioną jak w sytuacji przeszczepu.
1 miesiąc temu / Akwin
 
@Akwin; niniejszym oddaję Ci swoją szczepionkę. A co na to odpowiesz: niemoralny depopulator i aborcjonista czyli filantrop, wg dzisiejszej nomenklatury, chce produkować szczepionkę, która pokona wirusa i uratuje wiele istnień ludzkich. Wszystko się Tobie zgadza?
1 miesiąc temu / magis
 
powszechna dostępność szczepionki na koronawirusa SARS-CoV-2 nie oznacza przymusu szczepień.... zatem ja osobiście rezygnuję z tego "dobrodziejstwa" ....
1 miesiąc temu / waldi1607
 
Szczepcie się sami.A może jeszcze czipa do pary.Wtedy całkiem potulna owieczka.
1 miesiąc temu / Crris
 
Większość szczepionek etycznych? Proszę Cię... Zapytaj jakiegokolwiek lekarza, czy znajdziesz w Polsce choć jedną szczepionkę, którą nie zawiera w swoim składzie MRC-5. Podpowiem- wszystkie mają. Jest napisane na ulotce. A teraz wyjaśnienie : MRC-5 są to komórki abortowanych płodów, które "służą" jako konserwanty szczepionek. Masz swoją etykę.
1 miesiąc temu / Ania do Akwin
 
@Roman - czy Kościół orzekł, że te szczepionki to znamię bestii? Nie. Nawet nie ma jeszcze szczepionki a szaleńcy już opowiadają o ich szkodliwości. W ogóle to Kościół jest od interpretowania Pisma, a nie wierni, więc to zamyka sprawę. Tja, pandemia to panika, ludzie nie umierają, respiratorów nie brakuje, powikłania przecież są doskonale znane i niegroźne. Bzdurki spiskowców. Teoria płaskiej ziemi to ten sam wykwit co antyszczepionkowcy i anty5G. @doAkwin - w przeciwieństwie do Ciebie opisuję fakty, czyli że etyczne szczepionki są aprobowane przez Kościół. I wypowiadać się można o tych, które są znane i przebadane. Wy oczywiście już wiecie nie tylko że to znamię bestii, ale że będzie produkowana nieetycznie i będzie szkodliwa. No sami prorocy. A skutki uboczne pojawiają się w każdym przypadku ludzkiej działalności - przy respiratorach też dochodzi do uszkodzenia układu oddechowego, więc rozumiem, że mamy ich nie używać? Nonsens.
1 miesiąc temu / Akwin
 
podonie bbyli wczesniej uzdolnieni szczepionkowcy i nie tak dawno Europa miala tznn przdsmak
1 miesiąc temu / zbigniew
 
Piszesz, jak gdyby ta szczepionka miała nie być nieetyczna :D Jak bardzo wprowadzane na szybko szczepionki są szkodliwe, wystarczy spojrzeć na kraje, w których obywatele do dziś walczą o odszkodowania.
1 miesiąc temu / do Akwin
 
Czy ksiega św.Jana to fałszywa informacja ?,fałszywą informacja jest ta pandemia,bo w rzeczywistości żadnej nie ma,sztucznie nakręcana panika i zapowiedzi szczepień całej ludzkiej populaci,co bedzie w tych szczepionkach nikt nie będzie wiedział,teoria płaskiej ziemi celowo została wymyślona dla dezinformacji,aby ludzie sie pogubili co jest prawdą a co kłamstwem ,trudno sie w tym odnależć ,Ja ze swej strony proponuje modlitwe ,bo jestesmy katolikami
1 miesiąc temu / Roman
 
@Roman - nie, nie uznałbym. Epidemie, wojny czy inne dramaty miały w historii wielokrotnie miejsce i było o wiele gorzej niż obecnie, więc proszę mi nie wkładać w usta czegoś, czego nie powiedziałem. @doAkwin - nigdzie tego nie napisałem. Tyle tylko, że fakt istnienia szatana nie dowodzi, że prawdziwe jest twierdzenie, że naukowcy spiskują i wmawiają, że Ziemia jest płaska. Tak samo ze szczepionkami. Owszem, istnieją szczepionki/leki produkowane nieetycznie i z tym należy bezwzględnie walczyć. Tak samo jednak należy bezwzględnie walczyć z fałszywymi informacjami.
1 miesiąc temu / Akwin
 
Szumowski nowym prezydentem WHO?
1 miesiąc temu / Jacek
 
Taa a szatana też nie ma, tak? To też teoria spiskowa? haha
1 miesiąc temu / do Akwin
 
Nigdy nie dam się zaszczepić. Jak na razie jestem jeszcze wolnym człowiekiem.
1 miesiąc temu / Dax
 
cd.modlitwy do św. Michała Archanioła Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.
1 miesiąc temu / Judyta
 
Gdy ktoś pół roku temu powiedział Ci że za kilka miesięcy będzie światowa epidemia,pozamykane granice ,a ludzie beda masowo tracić prace i przymusowo siedzieć w domu.....,pewnie też unałbyś go za płaskoziemca..............
1 miesiąc temu / Roman
 
Mając w Polsce takiego "ministra zdrowia" nie dziwię się, że Polska była "ZA". Pan Szumowski nie kryje swojego uwielbienia do szczepionek wszelkiego typu. Im więcej tym lepiej. Czyta tylko opracowania WHO i "Lobby farmaceutycznego" no może jeszcze unijne dyrektywy. Napawa go wstrętem wiedza niezależna. Brzydzi się witaminą "C" w dużych dawkach, którą dr. Klenner skutecznie!wyleczył 80 chorych na Hainego Medina w czasie epidemii w USAwszystkich, których leczył!!!. "Nasz minister" głupio by się czuł tłumacząc swoim studentom, że tanio i skutecznie można leczyć tę chorobę bez szczepionek. Dostał by też spazmów, gdyby dotarło do niego, że w Afryce Czerwony Krzyż wyleczył tysiące chorych na "nieuleczalną" dla SzumowskiegoM A L A R I Ę. Wiedza, że można leczyć malarię prostym związkiem chemicznym chlorynem sodu w-g metody Humble'a byłaby dla gościa psychicznym wstrząsem.
1 miesiąc temu / Bronek
 
Przykro czytać jak na katolickiej stronie jest tylu niepoważnych wierzących w teorie spiskowe. Później wielkie zdziwienie, że lewactwo atakuje katolików jako 'ciemnogród'. Identycznie było swego czasu w Afryce, gdy Katolicka agencja CRS będąca pod auspicjami episkopatu musiała organizować akcję walki z dezinformacją antyszczepionkowców, żeby pomóc w walce z ebolą. Papieska Akademia Życia również nawoływała do szczepień - zwróciła tylko uwagę, aby szczepionki były etyczne i wypowiadała się po NAUKOWEJ analizie, że większość w istocie jest. Jednakże laicy nadal twierdzą, że to spisek, znamię bestii itp. Naprawdę żenująca postawa, identyczna jak u płaskoziemców. Wiara w to, że miliony lekarzy na świecie zorganizowało spisek i struktury wspierające walkę z ludzkością poprzez szczepienia, gdy pierwsza szczepionka pojawiła się już ponad 200 lat temu a liczba ludzi nadal rośnie to zwykłe kuriozum. Od razu mówię - nie wchodzę już w dyskusje z takimi osobami.
1 miesiąc temu / Akwin
 
O wielki Książę niebieski, najwierniejszy stróżu Kościoła, święty Michale Archaniele, oto my, chociaż bardzo niegodni Twego oblicza jednak ufając Twojej dobroci, powodowani potężnym wpływem Twoich modlitw i licznymi twymi dobrodziejstwami, stajemy przed Tobą w towarzystwie naszych aniołów stróżów i w obecności wszystkich aniołów niebieskich, których bierzemy za świadków naszego nabożeństwa ku Tobie, Ciebie dziś obieramy za naszego szczególnego obrońcę i orędownika. Postanawiamy sobie mocno czcić Cię zawsze, bądź przy nas przez całe życie nasze, abyśmy nigdy nie obrazili Pana Boga myślą, słowem lub uczynkiem. Chroń Kościół Święty, Ojczyznę naszą i nas przed atakami zaciekłych wrogów Kościoła i ludzkości, nie daj nam zginąć w tych niebezpiecznych czasach. Broń nas przeciw wszystkim pokusom szatańskim, głównie atakującym wiarę i czystość, a w godzinę śmierci uproś pokój naszych dusz i zaprowadź nas do ojczyzny wiecznej. Amen. Święty Michale Archaniele! Wspomagaj n
1 miesiąc temu / Judyta
 
Dlaczego organizacja propagującą pedofilie rekomendacje who dotyczace edukacji seksualnej dzieci nadal może wydawać prawo? Kryminał.
1 miesiąc temu / Mataleo
 
teraz juz wiemy dlaczego amerykanie wykupili całą broń w sklepach, będą się bronić przed przymusowymi szczepieniami, a my nawet nie mamy szabel
1 miesiąc temu / ASD
 
Czy ta szczepionka to nie będzie znamię besti ???.ten kto jej nie przyjmnie nie bedzie wpuszczony do sklepu ,do urzedu,nie bedzie mógł pracować miedzy ludzmi.....nie bedziesz mógł nic kupić i nic sprzedać.....Osobiście rozpoczołem nauke jak radzić sobie w lesie,rozpoznawania dzikich roślin jadalnych,jadalnych korzeni itp...bo możliwe że bedzie zakaz uprawy warzyw przez ludzi niezaszczepionych.....Jezu Ufam Tobie
1 miesiąc temu / Roman
 
Ten diabelski projekt wprowadziły i poparły nie jakieś tam państwa, ale konkretni ludzie.
1 miesiąc temu / Ruben
 
Ostatnia informacja- widocznie dla uspokojenia masy. Do USA wysłali polskich lekarzy / naukowców do badań. Mamy mieć udział w tej REWOLUCJI NAUKOWEJ. Mają to być gwarancje, że wszystko jest o'key i dostaniemy zniżki na wyprodukowany "towar". Dziwne ale przypomniało mi się jak tuż przed obradami II S.W. papież Jan XXIII zapraszał na indywidualne rozmowy do swojego gabinetu Polskich Biskupów czyniąc im HONORY i prosząc o WSPÓŁPRACĘ .
1 miesiąc temu / iskierka
 
i nie o dziwo to USA będą sprzedawać szczepionkę całemu światu
1 miesiąc temu / tak tylko
 
Boże uratuj mnie przed tą szczepionką. Proszę zabierz mnie z tego świata, bo nie wiem jak się przed tym wszystkim bronić, przed tymi złem ogarniętymi ludźmi. Jezu dopomóż.
1 miesiąc temu / Fryderyk
 
Wszyscy podjęli taka DECYZJĘ ? Nasz KOCHANY Pan Prez.Duda, Premier Morawiecki, Prezes Kaczyński z p. B.Szydło- PiS TEŻ ? A co na to JEDYNE KATOLICKIE MEDIA w TORUNIU? To dzięki resztki NORMALNYM PiS dostał władzę? A teraz realizuje i służy Światu/ ONZ /U.E. i ZRÓWNOWAŻONEMU ROZWOJU - czyli niszczeniu wszystkiego co normalne- a nie NARODOWI ? Wykrzykują PRAWA o WOLNOŚCI a ZNIEWALAJĄ LUDZI A NAWET GARDZĄ NIMI. Jednak to prawda bo p.Szumowski też ogłosił, że wszyscy mają się zaszczepić. To ONI nie wiedzą, że Naród wie o przekręcie Oświeconych Bandytów? Trudno uwierzyć, że są tacy niepełnosprawni intelektualnie i życiowo. Zatem godzą się na wzrost AKCJI konfederatów. I kto by pomyślał -choć byli tacy !, że ukoronowany WIRUS globalnego ogłupienia zaatakuje OBECNYCH patriotów WŁADZY świec. i kośc. Tak to jest jak wzorce życiowe czerpie się ze światowych AGEND OGŁUPIANIA, ZNIEWALANIA LUDZI i pracuje na ich rzecz. Kubeł zimnej WODY na majaczące głowy Notabli PiS.
1 miesiąc temu / zocha
 
w ciągu pierwszej 1,5 minuty z napisów, można się dowiedzieć, że sprawa ze szczepionkami jest przereklamowana...tak jak z maseczkami...polecam: SDZ55/1 Cejrowski: PAŃSTWO NALEŻY DO OBYWATELI! 2020/4/20 z kanału Wojciech Cejrowski, z dnia 21 kwi 2020...bez względu na wiarygodne wg mnie informacje od Panów: Gadowskiego czy Cejrowskiego...JEŚLI TO BĘDZIE ZALEŻAŁO OD MOJEJ ZGODY NA TEN PROCEDER WOBEC MNIE I DOPÓKI KONIECZNY BĘDZIE DO TEGO MÓJ PODPIS = NIE ZGODZĘ SIĘ NA ZASZCZEPIENIE MNIE CZY ZACZIPOWANIE CZY INNE POMYSŁY WROGÓW LUDZI...jeśli będzie przemoc wobec ludzi, tak jak w obozach koncentracyjnych, gdzie każdemu tatuowali numer identyfikacyjny, to będzie kolejna zbrodnia przeciwko ludzkości...lepiej umrzeć jako wolny człowiek...kiedyś i tak przyjdzie moja kolej, gdy mi zaśpiewają w Kościele: "Anielski orszak niech twą duszę przyjmie..." widziałam na kanale TheRemnantVideo, że w USA walczą o swoją wolność...UWOLNIĆ KOŚCIÓŁ! UWOLNIĆ POLAKÓW!
1 miesiąc temu / kwiatek77
 
A jak myślisz?
1 miesiąc temu / @Margodf
 
axe - dokładnie tak
1 miesiąc temu / Robert
 
Kochani, to wszystko zostalo nagrane przez wielkich tego swiata, ktorzy uzyrpuja sobie prawo do kreowania swiata wg. swojej szatanskiej mysli i napedzone przez media, ktorych de facto sa wlascicielami. Szczepionki i tak po czasie nie dzialaja, nie dajcie sie szczepic nie wiadomo co w tym jest, porownac wystarczy zgony marzec 2018, 2019 i 2020 poziom bez wyraznego piku. To jest tzw. psychologia tlumu idzie kazdy ide i ja. My-Katolicy musimy zawsze isc pod prad i zadawac trudne pytania, za ktore wlasnie tak jestesmy nienawidzeni, bo? Bo sie nie zgadzamy z formalnie przyjetym stanowiskiem, modlmy sie gorliwie za naszych przesladowcow szczegolnie tych w Polsce w rzadzie farbowane lisy z podwojnym obywatelstwem co najwidoczniej nie otrzymali jeszcze prawdziwego Chrystusowego swiatla. Niejaki komputerowiec Gates i jego fundacja po zaszczepieniu Kenijek zostal wygnany po tym jak ludzie zajazyli ze one maja problem z zajsciem w ciaze? Zapalila sie lampka? MARANATHA!
1 miesiąc temu / czytaj miedzy w
 
nie dajcie się zwieść USA, od dawna jest masońska i tak też działa, pytanie czy jest tam jakaś wewnętrzna walka i na jakim poziomie czyli Clintonowie vs Trump, to nie zmienia faktu, że cele mają takie same, to jest jak walka dwóch frakcji sodomskiej z frakcją władzy pycha zwanych republikanami, to jest manicheizm, po talmudzie będzie to adlojada, czyli typowa dla masonerii szachownica, białe i czarne. Zresztą wychodzi po mediach jak jesteśmy zarządzani, nie dawno wyszedł konflikt TVP i TVN i jakby obserwować te dwie stacje to jedna papuguje wszystkie newsy z USA czyli TVP, a druga TVN liberalna, zresztą widać to kto jest ambasadorem w Polsce, czyli strona lobby żydowskiego Azari, Mosbacher a więc sprawa 447. Najgorsze jest to, że ten manicheizm próbuje się wszczepić nam Polakom na tle religijnym mowa będzie zielonoświątkowych ruchach w KK, w polityce taki głupawy patriotyzm emocjonalny- amerykański bez tradycji. A przymusowe szczepionki, czyli Gates! wojsko
1 miesiąc temu / axe
 
COz za bzdura! Czterdziesci lat WIRUSA !!! HIV i NIE ZDOLALI OPRACOWAC NA niego szczepionki a teraz chca ??? Na wirysy NIE DA SIE! Bo WCIAZ MUTUJA!
1 miesiąc temu / syringa
 
O jakiej szczepionce mówimy? Na którą mutację koronowirusa? Jeśli szczepionki są takie skuteczne, dlaczego od dekad nie poradzili sobie z grypą i miliony ludzi na świecie co roku na nią choruje? Chorują nawet zaszczepieni.... Mają nas za idiotów?
1 miesiąc temu / Margodf
 
Sprawdziłem u mnie w aptece. Nie ma! : Ładna mi powszechność dostępu! : Do d... z taką rezolucją.
1 miesiąc temu / morgen stern
 
Czyli nie podjęły decyzję, tylko wezwały. Jest różnica.
1 miesiąc temu / WebSurfer
 
zamiast usraelocentyczna to chinocentryczna? skandal! nooo, ale ciągle lewacka a to się liczy!
1 miesiąc temu / he he
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.