DZIŚ JEST:   27   MAJA   2020 r.

Św. Augustyna z Canterbury
Św. Fryderyka, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Etycy , określają szczepienie diploidalnymi komórkami ludzkimi , jako etyczne, w przypadku braku alternatywy czyli szczepionek monowalentnych . Na czym polega problem? W przypadku MRC5 , brak alternatywy, ale....Mi osobiście nie jest znany przypadek śmiertelny z powodu zachorowania na półpasiec lub WZW A. Etyczne szczepienie pozostaje pod dużym znakiem zapytania. W przypadku WI38 3 w 1, MMR - alternatywa w postaci szczepionek monowalentnych jest ale w Polsce ich nie ma, nie zostały zakupione , dlaczego? W rozmowie z Panią Dyr. Woj. Stacji Epidemiologicznej , usłyszałem , że "w klonowanych komórkach linii WI38, nie ma już po takim okresie czasu, komórek abortowanych" już się "przerobiły". Załamka. Brak zrozumienia problemu. Brak zrozumienia problemu funkcjonuje także wśród lekarzy , którzy na podstawie jednego szkolenia, jednego artykułu,potrafią dać się zabić "za szczepionki". Cóż, jeśli chcesz się szczepić , musisz, znak krzyża i......
ponad 1 rok temu / mario
 
Witam. Proszę o informację w jaki sposób można zakupić etyczne szczepionki. W aptece powiedziano mi, że te szczepionki (akurat interesują mnie MUMPSVAX i ATTENUVAX) można nabyć jednynie uzyskując pozwolenie w Ministerstwie Zdrowia. Czy to prawda? Jak mam tego dokonać?
ponad 7 lat temu / nickt
 
Jestem przerażony,tym,co przeczytałem! Bogu niech będą dzięki,za PCH24,i za Stowarzyszenie im.ks.P.Skargi. Całym sercem jestem z Wami. Pozdrawiam!
ponad 8 lat temu / nowy2017
 
Wiedziałem o tej sprawie juz kilka lat temu, korespondowałem też z CoGFL w sprawie szczepionki p. różyczce jaka była dostępna w mojej przychodni. Okazało się, ze to szczepionka nieetyczna (nie było jej wtedy na liście CoGFL). Kontaktowałem się z Sanepidem - uzyskałem informację, ze w Polsce inna szczepionka nie była wówczas dostępna. Złożyłem więc w ośrodku zdrowia i przesłałem do sanepidu oświadczenie, że nie zgadzam się na zaszczepienie dziecka tą szczepionką, ale nie wykluczam zaszczepienia gdy będzie dostępny moralny zamiennik. Od tej chwili zaczęła się zabawa w ciciubabkę z pielęgniarką odpowiedzialną w ośrodku za szczepienia. Ona mnie przekonywała że niemoralne szczepionki to bzdura (materiałów jakie jej dostarczyłem najwyraźniej w ogóle nie przeczytała) - i przy każdej wizycie namawiała na zaszczepienie. Trwało to około 2 lat. Za którymś razem do lekarza poszła z dzieckiem moja żona i pielęgniarka ja okłamała że zgodziłem się na szczepienie, po czym szybko dziecko za
ponad 8 lat temu / Br0da
 
Przepraszam, ale to lekka manipulacja. Autorka zdaje się sugerować, że "pochodzenie szczepionki", to jedyne zagrożenie. O zdiagnozowanych i niepodważalnych negatywnych efektach poszczepiennych niestety milczy. Warto też wspomnieć, że są naukowcy, którzy specjalizując się w tej dziedzinie mówią wprost, że tzw. śmierć łóżeczkowa, czy alergie, najprawdopodobniej występują w wyniku podania szczepionki. Z innych bardzo poważnych konsekwencji wymienia się też choćby autyzm. Problem jest więc bardziej złożony. Do tego stwierdzenie z końcówki artykułu: "Dlatego rozsądną alternatywą na dzisiaj byłoby wprowadzenie obowiązkowych badań na odporność przeciw różyczce na początku ciąży i ewentualne podawanie gamma-globulin", to wyraz totalitarnych zapędów typowych raczej dla socjalistów. Jako rodzic nigdy nie zgodzę się na taki przymus.
ponad 8 lat temu / Gość
 
Sprawa znana od dawna. Całe zaplecze i sama Wielka Farmacja jest zgnita do szpiku. Gonienie króliczka co by go nigdy nie złapac. Wszelkie tanie terapie są z gruntu odrzucane, bo nie da się na nich zarobic! Przechodzą tylko drogie, za które ledwo zipiące ZUSY w demoliberalnych państwach zachodu bulą ostatkami kasy. Procedura dopuszczania leków w tych samych krajach jest tak żmudna i droga i tak bardzo nic nie udowadnia (zgadnijcie z jakiej przyczyny?), że tanie i skuteczne leki nie objawią się nigdy. Zakazanie suplementów diety, witaminy na receptę, zakaz sprzedaży leków ziołowych, zakaz uprawy własnych warzyw i owoców, więzienie za promowanie naturalnych terapii (codex alimentarius - wdrażany przez WHO, a w Polsce przez P.Ins.San.). Brzmi groźnie, ale trzeba wziąc się w garśc i do roboty pamiętając, że Bóg się sprzeciwia zamysłom serc pysznych. My nie szczepiamy dzieci w ogóle (a mamy czwórkę). To nie szczepienia są przyczyną spadku umieralności dzieci i niemowląt. Chwała Maryi!
ponad 8 lat temu / rewolkon
 
Po prostu szokujące. Doktor Mengele ma godnych uczniów...
ponad 8 lat temu / Coś potwornego.
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.