DZIŚ JEST:   04   GRUDNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Barbary, męczennicy
Św. Jana Damasceńskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


TVP,Polsat,TVN mówią jednym głosem o koronswirusie i szczepieniach. Zaszczepią się Ci,którzy bezkrytycznie zaufają tym przekazom.
11 dni temu / Martyna
 
Myślę, że szczepienia będą dobrowolne, również dlatego, że jest chyba wielu posłów w ZP, którzy nie chcą obowiązku, np. poseł Sośnierzojciec i A.M. Sierakowska, ale w takim razie, kto się będzie szczepił? Ci, którzy oglądają tylko TVP, nie korzystają z internetu, ludzie starsi, czyli elektorat Pis-u i oni niestety będą ponosili skutki uboczne. Znów sobie Pis strzela w kolano niczym Jarosław ogłaszający piątkę dla zwierząt hodowcom bydła i zwierząt futerkowych.
12 dni temu / uuuu
 
Przyjdzie dzien w ktorym bedziecie plakac za to co robicie na swiecie wszystkim ludzia ! Tylko dla kasy i żądzy Dramat !
12 dni temu / Prawda jest jed
 
@ @Kefas Wyjście bez maski też jest nie legalne.
13 dni temu / Ryś
 
Pewnie, że nie ale jak się obywatelowi zbalokuje mozliwosc np zakladnia firm lub pracowania w wielu miejsach lub robienia zakupow w eielu miejsach swiata to jzu co innego... .. oteoretycznie pisze nie foliartswo..... wszyscy na chipy czekacie albo inne zreczyu.. nie wiem po co jak chip ma kazdy juz wraz z telefonem.. nie potzreba innego .. natomiats tutaj to co innego... mozliwosdc szybkiej identyfikacji ludzi zaczepionych i nie..czyms co zostalo zorbioine na kolanie bez testow.. bo anty szcepieniowy calkowiecie nie jestem..... no zobaczymmy jak to bedzie na swiecie ogolnie i w Polscce.....
13 dni temu / wefsaasasasdsa
 
Nigdy przenigdy nie dam sie zaszczepic ani nie pozwole zaszczepic tym czyms mojego dziecka zebym reszte zycia miala spedzic w lesie jedząc kore i robaki.nigdy!!!
13 dni temu / Annamaria
 
Skad takie informacje,ze wyjscie z domu bez certyfikatu bedzie nielegalne?
13 dni temu / @Kefas
 
Wszędzie tylko przy każdej okazji pytają się o przymus szczepień jak by oczekiwali potwierdzenia.
13 dni temu / barany!!!
 
@maria wcale bym się nie zdziwiła. Ale spokojnie Chrystus Zwyciężył świat, więc ci, którzy do Niego należą też są zwycięzcami.
13 dni temu / Polka
 
Psychopatyczni technokraci : nie będzie przymusu ale wyjście z domu bez certyfikatu szczepień będzie nielegalne. Po wyeliminowaniu gotówki, gdy pozostanie jedynie pieniądz cyfrowy, nikt już nas o nic nie będzie pytać. Dlatego w tym kierunku pójdzie teraz główne uderzenie NWO , ale mało kto jest tego świadomy ...
13 dni temu / Kefas
 
Gdzie poczytam cos wiecej o tych obozach reedukacyjnych w Australii?
13 dni temu / @123
 
@zbigniew. Widziales na wlasne oczy budowe takich ogrodzonych drutami izolatoriow,nie wiem,plany,cokolwiek?
13 dni temu / nick
 
tych ludzi nie zmusza do refleksji że ich nieskuteczne procedury medyczne zabijają codziennie 600 Polaków - więc jakie będą mieli opory żeby zmusić wszystkich Polaków do szczepień?
14 dni temu / Tom
 
Wy umiecie tylko ględzić przed komputerem, zamiast się bronić. Barany na rzeź.
14 dni temu / Partyzant
 
Przymus do wyegzekwowania "wykluczeniem społecznym" i "prześladowaniami", o których niedawno powiedział publicznie Bill Gates.
14 dni temu / aaa
 
Wiele lat temu czytałam w jakimś artykule były również zdjęcia, że w Stanach Zjednoczonych budowane są miasta za drutami z wieżyczkami wartowniczymi. Owe miasta posiadały wszelką strukturę miast. A więc były domy, sklepy, kina, restauracje, ulice itp. Autor artykułu zastanawiał się dla kogo te miasta są tworzone? Może były budowane wyprzedzająco dla ,,nieszczepionych" 2021? Jeżeli tak, to by znaczyło, że Covid-19 jest kolejnym masońskim planem politycznym w celu budowy Nowego Porządku Świata. Niepokornych będzie się separować.
14 dni temu / maria
 
a po co tak szybko buduja ogrodzone drutam tzw izolatoria ? zydom tez niemcy wmawiali ze obozy to miejsca bezpiecznej pracy a nawet napis na wejsciu drogi do nieba taki dali
14 dni temu / zbigniew
 
Każda rewolcja w koncu pożera swoje dzieci, Panie Horban.
14 dni temu / 123
 
"Trudno jest mi wyobrazić sobie, że łapie się obywatela na ulicy i szczepi się go przymusowo ? ocenił." - a ja potrafię to sobie wyobrazić, bo dokładnie takie pastępowanie przewiduje ustawa o zwalczaniu chorób zakaźnych po nowelizacji z października. Poza tym można zmuszać w inny sposób - np. uzależnić możliwość podróżowania czy pracy od zaszczepienia. W Australii np. osoby kwestionujące rzeczywistość osadzane są na dwa tygodnie w obozach reedukacyjnych, a jeżeli nie zmiękną to pobyt wydłuża się o kolejne dwa tygodnie. A potem o kolejne dwa...Aż do zmiany myślenia na poprawne.
14 dni temu / 123
 
dzisiejszy Guardian wylicza,że UE na szczepionki wyda równowartość 10 miliardów dolarów!;przy takich pieniądzach/które pociągną następne wydatki/,powstanie specjalna kasta administracyjna zajmująca się sczepieniami;na początku przymusu nie będzie,wielu ludzi do nich zmusi ostracyzm,presja ze strony innych ludzi,firm,etc.
14 dni temu / marek
 
"Trudno jest mi wyobrazić sobie, że łapie się obywatela na ulicy i szczepi się go przymusowo ? ocenił." > To się nazywa TERROR panie Horban i zapowiedź ZNIEWOLENIA. A jak JEST zapowiedź terroru to będzie ODPOWIEDŹ. W szczególe w temacie szczepień i zaległości-to Rząd i Ministerstwo tzw. zdrowia WINIEN PONIEŚĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ za wszystkie przypadki tragicznych skutków szczepionek u dzieci i dorosłych w Polsce a nie spychać sprawy na barki poszkodowanych i do oceny kastowych sądów. P.Horban należy także do kasty ale lekarskiej jak Dr M. Sutkowski i ma wiedzę w temacie CELÓW AGENDY 2030, zrównoważonego rozwoju a szczególnie NARZUCANYCH przez ONZ/ WHO i U.E. WYTYCZNYCH w spr. DEPOPULACJI LUDNOŚCI. Czyli pracuje na rzecz AGENDY i JEJ CELÓW. Hasło: firmy farmaceut. odpowiadają za produkt- U.E. akceptuje- rządy kupują i PRZYMUSZAJĄ. Musimy WIERZYĆ PRODUCENTOM i DECYDENTOM. Przecież nas wszystkich NIE ZABIJĄ uzasadnia OBYWATELSKI SPRZECIW i OBRONĘ.
14 dni temu / iskierka
 
,,Przymus nie do wyegzekwowania" TO KŁAMSTWO!!! 1 pkt 1 ustawy z dnia 6 listopada 2008 r. O PRZYMUSOWYM SZCZEPIENIU...
14 dni temu / MARIA
 
Co z tego, skoro kłamią i ustawy, które uchwalili, mówią co innego?
14 dni temu / ciekawe
 
za a nawet przeciw obowiązkowi. ustawa kowidowa precyzuje zakres przemocy przy "podawaniu środków leczniczych": obezwładnianie, krępowanie pasami/kaftanami, przetrzymywanie w izolacji
14 dni temu / Wojtek
 
Następny mądry z najmądrzejszych niech zaszczepi siebie i swoją rodzinę bo nad szczepionkami pracuje się parę lat a nie rok.
14 dni temu / Cc
 
Zauważcie, że zwolennikami największego reżimu i zamordyzmu społecznego sa starsi ludzie. To ciekawe z socjologicznego punktu widzenia. Rockefeller, Soros, Gates, ten z WHO, Rothschild, Schwab, Horban, Simon, Kaczyński.
14 dni temu / grimm
 
To by oznaczało, że polityk mówi prawdę. Taka wypowiedź w rzeczywistości oznacza, że: przymus jest pewny, ludzie z pewnością będą wyłapywani na ulicach i w swoich domach do szczepienia jak zwierzęta. Świadczą o tym chciażby narzędzia już dostępne w ustawach i roporządzeniach.
14 dni temu / gosc
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.