DZIŚ JEST:   21   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Urszuli i Towarzyszek
Bł. Jakuba Strzemię
 
 
 
 

Szczeciński sprzeciw wobec demonstracji homoaktywistów

Szczeciński sprzeciw wobec demonstracji homoaktywistów
Fot. Pixabay

W ramach kontrdemonstracji przeciwko Szczecińskiemu Marszowi Równości środowiska prawicowe stanęły w obronie rodziny. Pikieta zakończyła się symbolicznym zmyciem tęczy narysowanej uprzednio na Placu Solidarności przez zwolenników ideologii LGBT.

 

W kontrmanifestacji „Szczecin w Obronie Rodziny” wzięli udział m.in. działacze Młodzieży Wszechpolskiej, Stowarzyszenia KoLiber i kibice skupieni w organizacji Patriotyczna Pogoń Szczecin.


Chcemy wyrazić sprzeciw i pokazać, że jednak są ludzie w tym mieście, którym przeszkadzają antywartości, które są wyznawane przez ludzi, którzy dzisiaj się przemieszczają przez nasze miasto – skomentował Wojciech Baran z Młodzieży Wszechpolskiej.

 

Z kolei „Kolibrant” Marek Zakrzewski zaznaczył, iż kontrmanifestanci nie występują przeciwko osobom homoseksualnym. – Jesteśmy przeciwko ideologii LGBT, która na sztandarach tęczowej flagi będzie dzisiaj maszerowała przez nasze miasto – stwierdził.  – Na tym placu promujemy życie, promujemy polskie wartości, promujemy ideologię chrześcijańską, katolicką, ideologię, na której wychowała się cała Europa, ideologię, na której narodziła się Polska – dodał.

 

Początkowo „prawa strona” Szczecina planowała akcję pod hasłem: „LGBT zmyjemy, rodzinę uratujemy”, podczas której miasto miało być symbolicznie „odkażone” z ideologii homoseksualnej. Zrezygnowali jednak z tego przedsięwzięcia po apelu cieszącego się dużym autorytetem księdza Tomasza Kancelarczyka, prezesa Fundacji Małych Stópek.

 

Uczestnicy pikiety rozdawali białe i czerwone balony z hasłem akcji i zmyli z placu tęczę, którą narysowali homoseksualni aktywiści.

 

Policja oceniła, że w paradzie LGBT uczestniczyły 4 tysiące osób. Ich hasła to m.in.: „Kocham tak samo”, „Każdy inny, wszyscy równi”, „Miłość i akceptacja”, „Jestem, kim jestem, kocham tak samo”, „Wszyscy równi, każdy inny”.

 

 

Źródło: rmf24.pl

RoM

 

 

 

 


DATA: 2019-09-14 19:57
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Dobrze że w naszym mieście Szczecinie są młodzi ludzie zdrowo myślący. Dobrze że się jednoczą i mają odwagę do kontrmanifestacji. Wiadomo, ruch LGBT to jedno zło, krzyczące zło. Dobro jest ciche i pokorne.Mam nadzieję, że Pan Jezus patrząc na tych biednych ludzi ogarniętych okropną ideologią, da radę nakłonić ich do opamiętania.
ponad 1 rok temu / Joanna
 
ja oglądałem film lata 60 "dzieci kwiatów" jak ideologia gender zniszczyła życie człowieka któremu jako dziecku zrobili "zmianę płci" tylko dlatego że się przebierał w ubrania swojej siostry - z życiu dorosłym przeszedł zabieg odwożenia penisa i opowiadał o krzywdzie jaką mu wyrządzono np. ze nie może mieć dzieci i założyć rodziny. Lekarz prowadzący ogłosił że wszystkie dzieci które dokonały "zmiany płci" są zadowolone...
ponad 1 rok temu / qwe
 
Przecież nas było 8 tysięcy, nie 4 xD
ponad 1 rok temu / Homoaktywistka
 
@jot ze Szczecina pewna mieszczka lub podmieszczka Kasia została królową, błąd :D Kasia powinno się używać ino przy ,,poskromieniu złośnicy,, jakże to cudne:D. A co tam we tym Szczecinie dziać się będzie?
ponad 1 rok temu / szpulas11
 
WIARA chrześcijańska, nie "ideologia" - a poza tym BRAVISSIMO!
ponad 1 rok temu / Marcin
 
Religia katolicka to jednak nie ideologia. Nie mamy nastawienia na idee, lecz na Boga. On nie jest ideą, lecz jest Życiem.
ponad 1 rok temu / sp
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.