DZIŚ JEST:   10   LIPCA   2020 r.

Św. Kanuta, króla
Św. Antoniego Peczerskiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Europa - biała niby-chrześcijańska Europa będzie ograniczać dzietność, a Azja i Afryka co na to? Kto ich tam zmusi do ograniczenia populacji? NIKT-oni będą się mnożyć, a my.... co tu dużo gadać...
8 miesięcy temu / beata
 
Nie szaleństwo ale skłonność do ZBRODNI.
8 miesięcy temu / Ryś
 
Czy nie lepiej dla planety byłoby zamiast abortować istoty poczęte, które maja sie dopiero narodzić, to zaczać eliminować fizycznie istniejacych już ekologów?? Chyba nikt z ekologów nie bylby przeciwny. To dla dobra planety!
8 miesięcy temu / Król Artur
 
to nie oni blkokują naukę
8 miesięcy temu / do aaa
 
nadinterpretacja w tytule ,rezygnacja to owszem antykoncepcja ale nie aborcja
8 miesięcy temu / ale ale
 
Do Dorota- Prawda. Blagajmy módlmy się do Jana Pawła II o ratunek dla Polski. Żeby do Polski to wszystko nie przyszło. Fatima zapowiada straszną przyszłość dla świata.
8 miesięcy temu / Ona
 
Już tym wszystkim ateuszom pokażą na Sądzie Osobistym zmarnowanie okazji do kolonizacji olbrzymiego Kosmosu poprzez ich destrukcyjne działania na Ziemi. Już to wystarczy, by poczuli olbrzymi wstyd z powodu swoich błędnych tez, głoszonych z patosem. Co więcej, darwiniści ujrzą jak ich własna teoria ich osądza, gdy logicznie wytłumaczy im się, iż społeczeństwo ateistyczne, które się depopuluje, automatycznie przyczynia się do wzrostu społeczeństw nastawionych na dzietność, czyli jest to działanie o odwrotnym skutku.
8 miesięcy temu / aaa
 
Jakim cudem ich rodzicielki nie pomyślały o ich aborcji?? Uprzedzali nas Sługa Boży kardynał Stefan Wyszyński i Święty Jan Paweł II przed tą nadchodzącą cywilizacją ŚMIERCI.Wystarczy zobaczyć kto dziś otrzymuje nagrodę Nobla,aby dostrzec gdzie ten świat zmierza.Wypełnia się to,co mieliśmy zapowiadane. Przypominam sobie,jak w Holandii powiedziano-wykonało się! A chodziło o prawne uchwalenie,że aborcja jest tam dozwolona.Tak wiec moje panie!,tłumaczenie,że "moja macica ,to moja sprawa" świadczy o tym,że dla was ,wasze dziecko jest przykro to pisać,ale to prawda śmieciem,odpadem i należy je utylizować,abyście mogły rozwijać swoją karierę zawodową .Wasze "ja" ponad wszystko.Przyjdzie jednak dzień,że gorzko się zapłacze. Huj dusza,piekła nie ma!
8 miesięcy temu / Dorota
 
Szkoda że naukowcy nigdy chyba nie zajrzeli do Księgi Rodzaju. Mądrość ludzka doprawdy głupstwem jest u Boga.
8 miesięcy temu / Marcin
 
Działania różnych organizacji feministycznych, ekologicznych itp. ostatnich lat łączą się w jedną całość. Widać gołym okiem, że jest to w taki czy inny sposób sterowane. Celem głównym jak największa obraza Boga i sprowadzenie człowieka do roli zwierzęcia, żeby już nie mógł Boga uwielbiać. Komu najbardziej na tym zależy? Módlmy się gorąco za jego sługi, o Ducha Pobożności, by jak najszybciej ujrzeli swoje grzechy w pełnym świetle i o nawrócenie. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
8 miesięcy temu / L
 
Chyba opętani. Nienawidzą dzieci tak jak szatan, chcą zabijać wszystkie dzieci na całym świecie. To wszystko zmierza do strasznej zagłady.
8 miesięcy temu / Gosc
 
W trzech słowach: szaleństwo, draństwo i głupota. Nadchodzą czasy debilizmu. Każdy morderca będzie mógł przyjąć taką linię obrony, że działał z pobudek proekologicznych.
8 miesięcy temu / Michu.
 
Demon Pachamama, Matka Ziemia domaga się kolejnych ofiar z dzieci.
8 miesięcy temu / M.
 
Jak się czyta o takich "mądrościach" ekologów, to człowiek od razu ma ochotę zgodzić się na natychmiastową i przymusową eutanazję tych wszystkich "naukowców" i ekologów.
8 miesięcy temu / taki 1
 
Przygnębiające... Jak człowiek w zachodnim kraju ma nie wpaść w depresję, skoro dominuje taka retoryka, zamiast afirmującego "dobrze, że jesteś - Twoje życie ma sens". Jako duchową odpowiedź, serdecznie polecę inicjatywę modlitewną Adopcja Dziecka Poczętego. Trwa 9 miesięcy, mniej więcej tyle, ile ciąża. Ideą jest otoczenie opieką duchową znanego tylko Bogu dziecka. Piękna sprawa, nie wymaga wiele czasu zaledwie 10 minut dziennie - 1 dziesiątek różańca + krótka modlitwa, a owoce może wydać niesamowite. Polecam Paniom, Panom, młodzieży i starszym dzieciom!
8 miesięcy temu / Czytelniczka
 
Zawsze - ZAWSZE w takich sytuacjach zamieniać ogólnie "ludzie" na "Żydzi" - i obserwować. Jak wyskoczą z antysemityzmem to pytać - a wolno antyhumanizm? Żydzi to ludzie? Zatem takie propozycje są antysemityzmem - i nie tylko. Antyhumanizmem. Jak już to zdiagnozujemy - poznamy wroga to likwidować fizycznie póki czas. Jak to mówią - zanim złoży jaja.
8 miesięcy temu / Jot
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.