DZIŚ JEST:   24   LUTY   2020 r.

Św. Etelberta, króla
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Masz rację. Co więc możemy robi? Ja, mimo wszystko mówię, ostrzegam, ale oczywiście niewiele osób udaje mi się przekonać. Są modlitwy- egzorcyzmy, np. św. Michała Archanioła, warto odmawiać jak najczęściej. Pozdrawiam Cię.
5 miesięcy temu / L
 
kwiatek77 żyj po swojemu i daj żyć innym,,,baaaaaaa,życie innych nie powinno Cię obchodzić--czyli nie tatuj się ,nie kolczykuj się,nie wierz w zabobony!!!!!!!,,,,ale dlaczego życie obcych Tobie osób Cię obchodzi????????
5 miesięcy temu / terenia
 
Obawiam się, że mógłby p. Cejrowski sobie zaszkodzić wizerunkowo i że sama TV mogłaby mu się na takie treści nie zgodzić gdyby zechciał sam w ogóle. Ponadto ma on specyficzny styl przemawiania humorystyczno-kpiarski więc chyba niewielu wzięłoby to na poważnie. Z drugiej strony nudziarzy w ogóle nie zechcą słuchać więc może jednak? Ale z autopsji wiem, że niewielu takie ostrzeżenia traktuje serio. Tworzą się grupki kpiących po cichu, ktoś odwazniejszy głośno zaneguje, są też cisi tajemniczy nie wypowiadający się, czasem w kimś przeważy rozsądek i się nawróci.
5 miesięcy temu / czloax
 
Popieram Czloax, też widziałam działanie złego ducha, słyszałam i czułam. Wiem, że szatan, złe duchy istnieją osobowo i działają, że mogą "siedzieć" w przedmiotach. Przekonałam się o tym na własnej skórze. Dzięki Bogu udało się tego pozbyć z domu. Moment ujawnienia był jak z horroru. Dla mnie chwila strachu nie do opisania. Zagrożenie rzeczywiście jest niewyobrażalne, a niestety chyba większość ludzi nie wierzy w to, inni się boją o tym słuchać. Gdyby jednak osoby znane, jak pan Cejrowski, o tym opowiadały, wielu ludziom łatwiej by było uwierzyć. Kto ma taką możliwość, proszę zachęcić pana Cejrowskiego. Mógłby ochronić wiele osób.
5 miesięcy temu / L
 
Czy kwiatek77 to W. Cejrowski? Jeśli tak, powiedz Pan to w jednym ze swoich programów, żeby ostrzec gawiedź. Są różne siły, widziałem ale nie chcę w tym babrać więc pominę. Na moje oko stoją za tym szatani mam podstawy, by tak wnioskować. Ludzie a w tym mlodzież i dzieci nawet włażą w tą pułapkę jak w masło i to tłumnie.
5 miesięcy temu / czloax
 
Są już NOWE nagrania na paganini wydawnictwo, 18.09.2019, "Ojciec Augustyn Pelanowski, Czy pokochać siebie, czy być kochanym przez Boga cz. I i II, porusza też temat diabła...
5 miesięcy temu / kwiatek77
 
cd. Wtedy ? w czasach, o których opowiada ta książka ? moja wiedza na temat czarów była bardzo ograniczona. Byłem nieświadomy zagrożeń. Niedouczony. Wydawało mi się, że prawdziwe czary nie istnieją, a demony są postaciami z bajek, lub biblijną alegorią. W konsekwencji tamtej niewiedzy musiałem potem chodzić do egzorcystów, musiałem egzorcystę zaprosić do własnego domu i do biura, musiałem wyrzucić z domu niektóre przedmioty, inne spalić, a jeszcze inne oddać do ?utylizacji? samemu egzorcyście, bo ani zakopanie ich w ziemi, ani zniszczenie, ani nawet spalenie to nie dość. Wszystko to działo się już po opublikowaniu pierwszego wydania ?Rio Anaconda?. Z całego serca i z osobistego doświadczenia ostrzegam i proszę: NIE BAWCIE SIĘ W CZARY, NIE PRZYGLĄDAJCIE SIĘ CZAROM. Jeśli ktoś z Państwa zrozumiał tę książkę inaczej, to teraz nie powinien już mieć wątpliwości co autor miał na myśli." Wojciech Cejrowski
5 miesięcy temu / kwiatek77
 
cd. funkcję i pozycję w indiańskim społeczeństwie pierwotnym. Są też takie miejsca w tej książce, gdy piszę o osobach zajmujących się czarami prawdziwymi i groźnymi, a nie tylko ?czarami? ludowymi czyli zielarstwem. Te miejsca widać z daleka, te miejsca w książce napawają strachem. Mają napawać! Czary istnieją realnie. Także w naszym świecie. Czary są śmiertelnym zagrożeniem dla każdego, kto się nimi zajmuje. Są też śmiertelnym zagrożeniem dla osób, które czarami się tylko bawią, lub obserwują je biernie. Przyglądanie się jest formą uczestnictwa. Przyglądanie się jest czynnością; jest rodzajem aktywności? Czary są śmiertelnym zagrożeniem i istnieją realnie. W czary nie należy się bawić właśnie dlatego, że są śmiertelnie groźne. Tyle chciałem Państwu powiedzieć w tej książce. Cała reszta to ozdobniki. A czemu w takim razie ja sam przyglądałem się czarom? Czemu polazłem w miejsce, gdzie czary były obecne? Wtedy ? w czasach, o których opowiada ta książka cdn
5 miesięcy temu / kwiatek77
 
cd. osoby zajmujące się czarami rejestrują swoje ?usługi? jako działalność gospodarczą i płacą podatki, a tarota można sobie postawić przy plaży w Sopocie, na Rynku w Krakowie, a nawet za pośrednictwem internetu. Kiedy pisałem tę książkę słowo ?czarownik? brzmiało bajkowo, czyli niegroźnie. Słowo ?szaman? było rozumiane potocznie jako indiański Medicine Man czyli plemienny specjalista od leczenia ? postać z westernów. Mało kto, poza środowiskiem naukowo zajmującym się antropologią, pamiętał o pierwotnym i prawidłowym znaczeniu tego słowa ? o prawdziwym szamaniźmie w społecznościach plemiennych Syberii. Kiedy pisałem tę książkę czasy były inne i inny język polski. Proszę o tym pamiętać. Kiedy w ?Rio Anaconda? piszę ?szaman? mam na myśli zielarza, znachora, specjalistę od medycyny ludowej działającego w miejscu, gdzie nie pojawili się jeszcze doktorzy. Kiedy zaś piszę ?czarownik? mam najczęściej na myśli funkcję społeczną w grupie plemiennej, stan
5 miesięcy temu / kwiatek77
 
ERRATA DO RIO ANACONDA Książkę tę napisałem dawno temu. Napisałem ją językiem przygodowym, a nie naukowym. Kiedy ją pisałem, język polski był inny niż dzisiaj. Od tamtego czasu zmieniły się znaczenia słów, zmieniły konteksty. Potrzebna jest errata. Posłuchajcie?Kiedy pisałem tę książkę, czary były w Polsce zjawiskiem marginalnym, a jeśli wtedy ktoś chodził do wróżki, to wstydził się tego, w obawie, że zostanie uznany za idiotę. Wróżki rzadko ogłaszały się w gazetach i nikt ich nie brał na poważnie, karty tarota były rekwizytem z przedwojennej powieści, a gdyby ktoś publicznie podarł Biblię lub podpalił krzyż poszedłby do więzienia. Zresztą, w czasach, gdy pisałem tę książkę ludziom takie rzeczy nie przychodziły jeszcze do głowy. Sporadycznie, w ukryciu, za granicą owszem, ale nie na polskiej ziemi. Dzisiaj jest inaczej. Sataniści działają otwarcie, występują w telewizji i reklamach, osoby zajmujące się czarami rejestrują swoje ?usługi? jako działalność cdn
5 miesięcy temu / kwiatek77
 
Polecam: "Wojciech Cejrowski o szatanie, czarach, duchach, szamanach, opętaniu 2015" z Oświęcim Online, Opublikowany 16 lut 2015
5 miesięcy temu / kwiatek77
 
Jak już powiedziałem-będzie płacz i zgrzytanie zębów.
5 miesięcy temu / kolo
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.