DZIŚ JEST:   30   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Apostoła
Bł. Jana z Vercelli
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@janek i od 24 uniwersytetów amerykańskich.
3 miesiące temu / Ryś
 
a drudzy "naukocy" zakwestionowali autentyczność CAŁUNU... "nie brak naukowców na tym świecie" np: prof Wałęsa... Tytuł profesora honorowego Wałęsa otrzymał od Kijowskiego Uniwersytetu Kultury.
3 miesiące temu / janek
 
Obalono również Wiarę Katolicką, ale czy to znaczy, że zmieniono Prawdę?!
3 miesiące temu / AndrzejBR
 
Moja cześć i uznanie! Wielki Papież postawił tamę temu, co się teraz dzieje.
3 miesiące temu / Zbigniew
 
Pius X może opóżnił rozwinięcie się raka modernizmu w kosciele. Na pewno go nie pogromił.Właściwie do dzisiaj z szeroko rozumianych kręgów katolickich nie wyszła żadna refleksja dotycząca systemu demokratycznego skupiająca sie na rzeczywistym mechanizmie sprawowania w nim władzy.Brak tej refleksji skutkuje od 150 lat niczym niezakłóconym rozwojem modernizmu.Nawet na tej stronie od czasu do czasu pojawiają sie nawoływania do podpisywania jakichś list protestacyjnych i temu podobnych jałowych działań. Wpływ na władzę w systemie demokratycznym uzyskuje się poprzez stronnictwo polityczne głosujące w parlamencie. Innej drogi nie ma .Wszelkie odbiegające od tego próby zmieniania rzeczywistości są w najlepszym razie marnowaniem sił i środkówW Polsce,pewnie tak jest wszędzie,widzimy, że biskupi liczą się tylko z realną siłą.Nieuczestniczące w żadnym zakresie we władzy masy katolickie nie są dla nich partnerem.Na tym opiera się rozwój modernizmu w kościele
3 miesiące temu / Mirek
 
Andrzeju nie denerwuj się... Naukowcy, w tym z uczelni kościelnych obalili tezę o polskim pochodzeniu Piusa X.
3 miesiące temu / Aha
 
Ta ''legenda'' ma najlepsze potwierdzenie w działaniach masonerii, które miały na celu usunięcie jakichkolwiek śladów pochodzenia Ojca Św. Piusa X! Cesarz gdy się dowiedział, wysłał swoje służby do działanie, na rzecz zacierania śladów jego polskiego pochodzenia! Nie mówiąc o Jego Twarzy, której rysy jednoznacznie stawiają go w szeregach słowiańskich a nie włoskich! Historycy nigdy nie podjęli się poważnej pracy w tym kierunku, posiłkują się tylko obcymi sugestiami! Są dwa świadectwa kapłanów, którzy mieli zadanie coś na ten temat się dowiedzieć Abp Gawlina sporządził raport na ten temat. ale uznał ,że zbyt wiele faktów jest po prostu UKRYTYCH! COś te wywody profesora stoją blisko narracji wrogów Polski, bo to oni już od 1815 roku na Kongresie Wiedeńskim podjęli uchwałę, że NIC CO POLSKIE NIE MOŻE BYĆ DOBRE!!!
3 miesiące temu / AndrzejBR
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.