DZIŚ JEST:   05   LIPCA   2020 r.

XIV Niedziela zwykła
Św. Antoniego Marii Zaccarii
Św. Antanazego z Atos
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


My w Polsce też mamy obecnie dwie enklawy wolne od koronawirusa. Pierwsza to woj. kujawsko - pomorskie gdzie w jego stolicy Toruniu - ojcowie Redemptoryści szerzą na całą Polskę i świat kult Maryi i Bożego Miłosierdzia !!! Niech Pan jak najdłużej ochrania mieszkańców tego regionu od zarazy - bo udzielili miejsca dla modlitwy i religijnego kształcenia młodzieży w czasach abnegacji BOGA - szczególnie wśród "lemingowskiej elyty". Maryjo chroń pracowników Twojego Radia i jego inicjatora - o. Tadeusza Rydzyka. Chroń także nadal pobożnych mieszkańców Podlasia ! Może inne dzielnice Polski wraz z mieszkańcami też schronią się w modlitwach pod Twój Płaszcz - zaprzestaną obraźliwych wrzasków i skandalicznych czynów w imię maksymy - "róbta co chceta". A biedni mieszkańcy Gorzowa niech się uwolnią od pijanej i taplającej się w błocie hałastry.
3 miesiące temu / Bernard Gui
 
Gzk ma stuprocentową rację
3 miesiące temu / Polka
 
@ Michał. Musimy iść wszyscy. Biskupi, kapłani powinni wzywać Naród do opamiętania się, nawrócenia. Powinny być modlitwy przeblagalne za grzechy narodu polskiego przed Przenajświętszym Sakramentem i procesje z Przenajświętszym Sakramentem.
3 miesiące temu / gzk
 
@marek stan wyjątkowy przy 60 chorych jest po to, żeby możliwie rozłożyć zarażenia w czasie, ponieważ służba zdrowia ma ograniczone możliwości. Zbyt wielka liczba chorych jednocześnie oznacza, że niektórzy nie doczekają się pomocy. Wprowadzenie stanu wyjątkowego przy 60000 zarażeń nic nie da, to już za późno. Lekarze i tak będą pracować na najwyższych obrotach, więc chodzi o to, żeby nie dokładać im jeszcze więcej pacjentów w jednym czasie i trudnych dylematów, kogo warto ratować, a komu pozwolić umrzeć.
3 miesiące temu / rndm1234
 
Kochani, apeluję o pozostanie w domach!!! Nie idźcie do Kościoła, po co ryzykować zarażanie innych? W mediach będą transmitowane Msze Święte, Kościół ponadto daje nam możliwość Komunii Św. duchowej. Skorzystajmy z tych możliwości i pomyślmy, jeśli nie o sobie, to o osobach szczególnie starszych, dla których zarażenie się jest bardzo ryzykowne. Bóg dał nam rozum i to jest jedna z tych okazji, w których należy z tego skorzystać.
3 miesiące temu / Michał
 
ŚW.Andrzej Bobola -PATRON POLSKI Módlmy się do Boga za Jego wstawiennictwem! W latach 1625-29 w Wilnie była epidemia,ludzie masowo opuszczali miasto skazując pozstałych na śmierć.chorzy umierali na ulicach.O.Andrzej Bobola wraz z innymi kapłanami nieśli pomoc opuszczonym konającym.nie bacząc na możliwośćzarażenia się o.Andrzej opiekowałsię chorymi i głodnymi ludzmi spowiadał wiernych i udzielał im sakramentów świętych, a zmarłych grzebał.wielu księży straciło życie służąc bliźnim do końca.Panie Boże daj świętych kapłanów - amen.
3 miesiące temu / Piotr
 
tylko Bóg; wprowadzenie stanu wyjątkowego w Polsce przy 60 zarażonych udowadnia,że państwo jest po prostu bezradne i szarpie się jak pies na łańcuchu;co byłoby czy będzie,gdy zarażonych zostanie np.60 tysięcy!apokalipsa,nie ma się co łudzić.
3 miesiące temu / marek
 
Srodowiska chcace wyperswadowac postawe kleczaca wiernycm staly sie nader widoczne.Kazdy pretekst zdaje sie dobry jutro moze to byc np.zla pogoda.Nie dajcie sie zwiesc oswieconym szarlatanom promujacym takie cuda wobec koronoswirusa z obiawami mniejszymi od grypy a u dzieci przechodzacymy bezobiawowo.Ludzie starsi sa pardziej podatni na kazda chorobe ze wzgledu na wiek.
3 miesiące temu / Nick
 
E tam, kiedyś to były zarazy, w XVII stuleciu, czy na początku XX wieku tzw. grypa hiszpanka! w sumie miliony ofiar. Ludzie ogarnijcie się, po co ta panika. Wiary!
3 miesiące temu / PI Grembowicz
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.