Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   18   LISTOPADA   2019 r.

Bł. Karoliny Kózkówny
Św. Odona, opat
 
 
 
 

Świętowanie w cieniu gilotyny. Kłamstwo rewolucji francuskiej [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Łukasz Karpiel zaprasza na „Prawy Prosty”. Burzyć, zabijać, deprawować. Oto prawdziwe ideały rewolucji francuskiej. Co tu świętować? Gościem programu jest Piotr Doerre.


DATA: 2019-08-13 18:31:00
AUTOR: PIOTR DOERRE W „PRAWYM PROSTYM”
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Jakoś trudno ludziom zrozumieć, ze RF to komuna i jak 1917, 1939 i 1941, polegała na zabijaniu.
3 miesiące temu / bt
 
Przecież zmiany ustrojowe w owym czasie musiały usunąć zastany ustrój monarchiczny.To pociągnęło ofiary po obydwu stronach.Czemu nie ma się co dziwić.Dlaczego miesza się czasy minione ze współczesnymi? Przecież to są inne podłoża cywilizacyjne.A świętowanie Francuzów jest chyba na miejscu.Ponieważ zmieniono ustrój państwowy na bardziej przyjazny dla prostych ludzi.Zniszczono ustrój niesprawiedliwej monarchii.
4 miesiące temu / nn
 
Rewolucja Francuska zwycięża póki co na całym świecie. Cały system masońskiego Rządu Światowego, który w formie ONZ, UE itp. niestety naprawdę istnieje i funkcjonuje to coś, o czym piekielnicy Wolter, Robespierre i inni na pewno marzyli w swoich spaczonych umysłach. A do tego wszelkie okrucieństwa jakobinów zostały już dawno prześcigniętę przez ich współczesnych spadkobierców. Dość wspomnieć o 42 milionach dzieci abortowanych rocznie na całym świecie. Oczywiście wedle tego co mówi Apokalipsa niebawem cały ten rewolucyjny nierząd zostanie pochłonięty przez ogień z nieba.
4 miesiące temu / krisbac
 
Ja nie rozumiem co tu jest świętować, czy wyrżnięcie tysięcy swoich najczęściej bezbronnych obywateli to jest powód do święta państwowego?
4 miesiące temu / jkr
 
We Francji prawdę o rewolucji zna wyższa klasa, oddzielona od francuskiego motłochu. Rewolucje świętuje motłoch.
4 miesiące temu / Kasia
 
W slowie swietowanie powinno byc cos swietego do swietowania. Z tego dialogu wynika, ze ta rewolucja nie zasluguje na swietowanie. To byl horror. Zabijanie ksiezy I katolikow to zbrodnia. Czy zbrodnie nalezy swietowac? Okropnosc. Wspolczuje tych ktorzy potracili rodziny. To nie swieto tylko wyznanie zaloby!
4 miesiące temu / Franciszek
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 117 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.