DZIŚ JEST:   24   LIPCA   2019 r.

Św. Kingi, księżnej
Św. Krystyny z Bolsena
 
 
 
 

Grzegorz Kucharczyk

Święto niepoprawne politycznie

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


1 maja jest starszy od bolszewii, co on ma do Mędrców?
ponad 3 lata temu / JAWA
 
piotr "republika = demokracja, która = rządy lewicy" nie widzę związku Ewangelia wg Świętego Mateusza 2,1 mówi o Mędrcach ze Wschodu (????? ??? ????????) nie nazywa ich królami ani nie mówi że było ich trzech a jedynie że trzy dary przynieśli
ponad 3 lata temu / JAWA
 
Należy zlikwidować tzw. święto 1-maja, bolszewickie święto.
ponad 5 lat temu / likwidacja
 
Kiedy wyzwolimy się z ukutego przez kogoś powiedzonka: poprawny politycznie. Przecież tzw. Poprawność Polityczna = ślepe posłuszeństwo aktualnej władzy.
ponad 5 lat temu / marekb54
 
a republika = demokracja, która = rządy lewicy. Lewactwo nie potrzebuje uczonych, a propagandystów - głosiceli ich religii - wiary.. i tak oto "świeckie" "laickie" państwo staje się tym z czym tak mocna walczy - państwem wyznaniowym, wyznania ateistycznego. dlatego Katolckie Królestwo, powinno totalnie wspierać Kościoł Katolicki, nie oglądają się na fałszywe religie. wyznawcy fałszu nie mają żadnych skrupułów w narzucaniu go, Katolikom - tym bardziej więc, Prawda powinna być głoszona bez ograniczeń. Prawdziwa Wolność Religijna jest wtedy gdy Katolicy moga swobodnie wyznawać swoją religię, a Kościół rozwijać się - co nie do tyczy fałszywych religi.
ponad 6 lat temu / piotr
 
Panie Grzegorzu. Tu nie chodzi tylko o to Święto. W całym procederze zakładania kajdan tzw. obywatelom UE uczestniczy garstka cwaniaków, którym się marzy władza nad całym światem. Nasz Nauczyciel Jezus został zabity w bestialski sposób przez ludzi............
ponad 6 lat temu / marekb54
 
Królowie oddający pokłon Chrytsusowi Monarsze... Kiedyż powrócą czasy cnotliwych władców?
ponad 6 lat temu / Sienki
 

Skomentuj ten arytukuł
9
9
 
 

Król Lew (1994) – to klasyka kina dziecięcego. Jak już parę razy pisano na tych łamach, jest to film mocno krytykowany przez wszelkiej maści postępowców, za to chętnie chwalony przez konserwatystów jako dzieło wręcz kontrrewolucyjne. Nic dziwnego, że omawiając ten film Krystian Kratiuk i Krzysztof Gędłek otwarcie zadawali pytanie: czy coraz ostrzej lewicująca wytwórnia Disneya dzisiaj zrealizowałaby taki film? Mamy rok 2019 i mamy nową wersję Króla Lwa z wytwórni Disneya. I… na szczęście, pod tym względem przynajmniej, jest dobrze!

 
 

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.