DZIŚ JEST:   05   CZERWCA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Bonifacego-Winfryda, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Zadziwia łatwość z jaką autor bagatelizuje obiektywne i poważne wady charakteru u męża św. Rity. Takie czasy były? To tym gorzej dla tych czasów. Czy to już nie relatywizm moralny? Zło jest zawsze obiektywnie złem w każdej epoce historycznej, a że w każdych czasach pewne wady stawały się powszechne i bagatelizowane nie zmniejsza wcale ich ciężaru. Obecne czasy sprzyjają chociażby antykoncepcji, ale tego już pewnie autor tak pobłażliwie nie traktuje, a przecież teraz takie czasy, prawie wszyscy używają i nikogo to już nie dziwi w XXI w. ...
8 dni temu / rndm1234
 
Św.RITO bardzo prosze cie o zdrowie dla moich najblizszych. Dla moich ukochanych synow i dla mojego meza.
10 dni temu / Smutna
 
Św. Rito proszę, błagam wyjednaj u Boga łaskę uzdrawiającą dla mojej malutkiej córeczki Anastazji, proszę odrodź jej mózg, proszę by Bóg zabrał jej uciśnienie które na niej spoczywa. Ja Bogu ufam, i innym świętym też, Jezusie Chrystusie i Matce Boskiej również. Amen
11 dni temu / Agnieszka
 
Św.Rito powierzam Ci relację z Piotrkiem,napraw ją proszę
12 dni temu / Karolina
 
"Nie bedziesz mial bogow cudzych". Bog jest wszedzie. On moze was wysluchac.
13 dni temu / Second
 
Św. Rito jakże Ci dziękuję za Twoje orędownictwo przed Bożym Tronem. Uproś przemianę serca osoby z którą współpracuję, by zrozumiała, że uczciwość, bezstronność i przejrzystość działania w każdym obszarze życia, w tym podczas pełnienia obowiązków służbowych jest podstawą tworzenia zaufania i dobrej współpracy. Wiem, że mnie wysłuchasz. Twoja wierna czcicielka
13 dni temu / Agata
 
Święta Rito, błagam upros u Boga Ojca łaskę zdrowia psychicznego mojemu narzeczonemu, zabierz od niego wszelkie lęki i złe myśli, napełnij jego serce miłością do mnie i rodziców, tak bardzo o to proszę.
13 dni temu / Patrycja
 
sw Rito prosze o opieke rozwoazanie wszystkich trudnych spraw w rodzinie
13 dni temu / roza
 
?Powierz Panu swoją drogę i zaufaj Mu: On sam będzie działał? Ps 37, 5
13 dni temu / Second
 
Św. Rito, Twojemu wstawiennictwu powierzam moje małżeństwo z całym bagażem. Z Twoja osobą proszę o łaskę pokory i nawrócenia dla mojego męża. O poprawę stosunków w rodzinie. O jego wewnętrzną przemianę.
13 dni temu / Zona6
 
Święta Rito. Proszę rozwiąż wszystkie trudne sprawy mojej rodziny
13 dni temu / andrzej
 
Św.Rita zawsze pomaga trzeba tylko o to poprosić i omodlić prośbę
14 dni temu / C.W.P.
 
Czyli idąc wzorem św. Rity nie ma nic zdrożnego w modlitwie o to, by ktoś rychlej trafił do domu Ojca zanim zdąży dokumentnie rozwalić Święty Kościół Katolicki?
14 dni temu / Morgen Stern
 
Nota Doktrynalna Jana Pawła II dotycząca postawy katolików w życiu politycznym z dnia 21 XI 2002 r. skierowana w pierwszej kolejności do biskupów stanowi; "Życie w demokratycznym ustroju politycznym nie mogłoby się pomyślnie rozwijać bez czynnego, odpowiedzialnego i ofiarnego udziału ze strony wszystkich? ?Wszyscy poprzez głosowanie mogą się przyczyniać do kształtowania orientacji politycznych.? W Polsce nie ma partii katolickiej, co sprawia /jak wskazują dotychczasowe doświadczenia na świecie i w kraju/ że wojnę z religią wygrywają partie ideologiczne oraz poddające się kulturze relatywizmu partie centrowe. Tylko sukces wyborczy prof. Mirosława Piotrowskiego jest szansą na stworzenie takiej partii z Ruchu Prawdziwa Europa ? Europa Christi. To jedna z ostatnich szans aby czynnie, ofiarnie, odpowiedzialnie zachować się w wyborach prezydenckich, zahamować proces marginalizacji religii, Kościoła, nieuchronny totalitaryzm ideologii
14 dni temu / fidelis
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.