DZIŚ JEST:   01   KWIETNIA   2020 r.

Św. Hugona, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Typowa pokrętna antylogika złego. Właśnie wiedza i zasady logiki wskazują, że człowiek powstaje w chwili zapłodnienia. Geny matki plus geny ojca i mamy pełny materiał genetyczny nowego człowieka. Tyle, że jest on bardzo mały. Człowiek jest człowiekiem, niezależnie od tego w jakim stadium rozwoju się znajduje.
6 miesięcy temu / Ela.pl
 
To ich żądania sa motywowane religijnie. Te dzieci to ofiary dla szatana.
7 miesięcy temu / Me
 
prawo MA być motywowane religijnie - prawo bez etyki nie ma sensu. przecież bez etyki można by zalegalizować kradzież, gwałty, zabójstwa to już jest w postaci tzw. aborcji - czyć nie?
7 miesięcy temu / pytanie
 
W jaki sposób powstała organizacja lansowania ZŁA!!! 0to wszystko jest CHORE A GNIEW BOŻY NADCHODZI....
7 miesięcy temu / Aro
 
W takim razie ja zakładam sobie Świątynię Lewego Pitaponga. Moja religia opierać się będzie na odbywaniu stosunku płciowego z każdą kobietą którą zechce. Które się sprzeciwi mam prawo ją zgwałcić i zabić. A kto się przeciwstawi tego oskarżę o dyskryminację mojej religii i obrazę uczuć religijnych.
7 miesięcy temu / Fajek
 
Skoro już nawet ludzie nie próbują kamuflować szatana nazywając jego organizacje po imieniu, to znak, że przyjście Chrystusa coraz bliżej. Jednocześnie pokazuje, że w tym kraju już TAK źle się dzieje i tak mocno jest przesiąknięty tym kłamliwym wężem. Niech Bóg ma w opiece ludzi, którzy się nawracają i nawrócenia pragną.
7 miesięcy temu / J 3,16
 
Jeśli wierzą w szatana to muszą też wierzyć w Boga tylko go nienawidzą. Nie ma juz czasu na oszukiwanie. To czas na osiewania
7 miesięcy temu / Anna
 
Przecież "uczucia religijne" satanistów prowadzą wprost do "wolności" mordowania każdego i w każdym czasie.
7 miesięcy temu / sp
 
Z encykliki "Pascendi" wynika, że powołujący się na uczucia religijne są kwalifikowani jako moderniści.
7 miesięcy temu / Sal
 
cyt'Prawo umotywowane religią chrześcijańską jest złe, ale prawo umotywowane ich religią jeśli można ją tak nazwać - byłoby już dobre..".? tak jest z każdą religią ,tak samo my myślimy o islamie i każdy jest przekonany ze ma rację ,zwykła logika
7 miesięcy temu / marta
 
Tom Bombadil - nikt mnie nie przekona ze zabicie dziecka tuż przed porodem to niewiedza. Trzeba być patologią. O ile niewiedzą można tłumaczyć tzw aborcje na samym początku to nie tutaj. Natomiast ci którzy tych mordów dokonuja - dlaczego ich nikt nie "wytraca" jak Eliasz kapłanów Baala? To grzech zaniechania!
7 miesięcy temu / Jot
 
Czy przepisy związane z aborcją w stanie Missouri są zgodne z konstytucją USA, czy nie - to już sprawa dla prawników w dodatku wyspecjalizowanych w tym właśnie zakresie. Jeśli nie jest, świadczyłoby to raczej o problemie ze wspomnianą konstytucją - i należałoby taki błąd naprawić. Swoją drogą, to ciekawi brak logiki w postępowaniu owych rzekomych satanistów. Prawo umotywowane religią chrześcijańską jest złe, ale prawo umotywowane ich religią jeśli można ją tak nazwać - byłoby już dobre... Oj, widać, że po prostu walczą z cywilizacją chrześcijańską, a nie mają nawet odwagi przyznać tego wprost.
7 miesięcy temu / Tomasz Primke
 
Chodzi o masowe złożenie "ofiary" szatanowi. Nie tylko przez funkcjonariuszy satanizmu. Także przez oszukane, zmanipulowane, ogłupiałe kobiety.
7 miesięcy temu / Tom Bombadil
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.