Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   02   GRUDNIA   2020 r.

Św. Blanki Kastylijskiej
Bł. Rafała Chylińskiego
 
 
 
 

Świątynia Pańska pełna ludzi w maskach. Przerażające praktyki, które nas zmienią


Odtwórz w YouTube
 

Widok zamaskowanych ludzi w kościele poraża. To do czego zostajemy przymuszeni pod pretekstem przeciwdziałania szerzeniu się koronawirusa w nas zostanie. Jak nas zmieni? Jak wyglądać będzie społeczeństwo i kultura w świecie po Covid-19? Tomasz A. Żak zaprasza na program Kultura tak!


DATA: 2020-08-05 11:38:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Wszystko to jednak na życzenie Hierarchii Kościoła.
3 miesiące temu / Ryś
 
Wydaje mi się że islamiści chodzą zamaskowani, pod pretekstem koronawirusa chcą aby islam rządził na całym świecie
3 miesiące temu / Nick
 
Bóg mówi do nas 2000 tysiące lat i ludzie nie słuchają a min. Szumowskiego posłuchali w kilka minut.Ludzie włączcie myślenie.Sam sobie przeczy ,ciekawe co jeszcze wymyśli. Nie wiedziałam że min. będzie rządzić krajem. Oni nas dzielą i niszczą.Już mamy więcej tajniaków.Po co ci ludzie chodzili przedtem do lekarzy ,porozmawiać? Ostatnio dużo tajniaków w kościele do tej pory myślałam , że to osoby które przychodzą się modlić.
4 miesiące temu / patriota
 
@Trad Bo przez niego ludzie leżą na respiratorach. Na grypę nie leżą na respiratorach. @Ról A czy ja piszę, że grypa nie istnieje? Dane z sanepidów mówią co innego o epidemii. Może ty masz lepsze źródła danych? Chętnie się z nimi zapoznam. @Gość Przykro mi. Nie mam telewizora. Możesz mi kupić. To, że nie widziałeś tygrysa, to nie znaczy, że on nie istnieje. @greAnn No właśnie widać te setki chorych. Raporty sanepidów. Istnienie koronawirusa też jest sprawdzone jak toksyczność muchomora.Dlaczego w Chinach prześladują tych co mówili, że to nie są zapalenia płuc tylko nowy wirus, a lekarz-odkrywca zginął w niewyjaśnionych okolicznościach? "Bóg dał rozum" i tutaj zgoda. @Jot Ksiądz z 10 metrów nie zarazi choćby był chory
4 miesiące temu / trooper
 
Tymczasem u mnie ksiądz proboszcz wygłasza płomienne napomnienia do noszenia maseczek i jakież to nieodpowiedzialne że ich nie noszą niektórzy - nie szanuja zdrowia i życia bliźnich. Oczywiście wygłasza to bez maseczki w asyście ministrantów bez maseczek. Tak - ten co w sąsiednim powiecie ma dzieci i kobietę. Ten sam - pozdrawiam moderatora.
4 miesiące temu / Jot
 
Błąd logiczny @trooper. To, że muchomor truje, a prąd razi jest sprawdzone i udowodnione. Natomiast nie widać tych setek chorych, umierających więc można zapytać o co tutaj chodzi!? A chirurdzy noszą maseczki podczas zabiegów tylko ze względu na mozliwość przenoszenia bakterii. Nie wirusów bo te są znacznie mniejsze. Powoływanie się na Boga i wiarę w Niego też nietrafione. Bóg dał nam rozum byśmy ogarnęli otaczający nas świat. ...i to było dobre...
4 miesiące temu / greAnn
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.