DZIŚ JEST:   20   STYCZNIA   2021 r.

Św. Sebastiana, męczennika
Św. Fabiana, papieża, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@Nick Dlaczego NAWET. Przecież po tyo została wymyślona.
7 miesięcy temu / Ryś
 
Konserwatyzm jest z definicji dla tamtych nieinnowacyjny. Bo chodzi o czynienie wszystkiego nowym w tamtej ideologi. Pojęcie innowacyjności nie jest tożsame z pojęciami rozwoju gospodarczego. Zresztą trzeba się przyzwyczaić że nawet słowa znaczą co innego niż znaczyly do tej pory. Tam nie ma granic których nie można przekroczyć i to nie jest dobre tylko straszne. Pojęcie dobra przykładowo też jakby wyprane z dobra.
7 miesięcy temu / Tr
 
Czyli Moskwa i Budapeszt są bardziej innowacyjne niż San Francisco i Nowy Jork?
7 miesięcy temu / ala wilk
 
Absurdalność tych tez i manipulacyjny charakter rzekomych danych aż bije w oczy. Nie ma żadnego racjonalnego czyli rozumowego uzasadnienia dla takiej korelacji. Powiem więcej. Im więcej w miastach będzie promocji zboczeń i permisywizmu, tym mniej innowacyjności. Bierze się to stąd, ze ludzie, którzy trawią czas na afirmację swojej seksualności, pławią się w swoich nigdy nie ugaszonych chuciach, po prostu nie mają czasu, ani głowy do przedsiębiorczości czy tworzenia innowacyjnych rozwiązań. To jest bardzo typowe dla ludzi uzależnionych, których horyzont zainteresowań zamyka się na jednym punkcie, i cała ich działalność tylko do tego się sprowadza. Dziękuje Bogu za rozum, którym mnie obdarzył, bo większość lewackich manipulacji i kłamstw jest tak czytelna, ze wystarczy tylko trzeźwe spojrzenie człowieka po podstawówce, żeby się zorientować. Człowiek rozumny nigdy nie zginie w oparach absurdu.
7 miesięcy temu / Iw
 
Nawet plandemia swirusa koronowego jest na uslugach antychrysta.
7 miesięcy temu / Nick
 
wiemy jak kończą takie miasta jak Sodoma i Gomora! Masoneria w szatański sposób posuwa się ku zagładzie, bo skończą jak Sodoma i Gomora. Ogień z nieba spadnie i potem sąd.
7 miesięcy temu / anty Soros
 
Kontynuacja marksizmu ,której kierunek wyznaczył A.Spinelli polega na marszu przez instytucję oraz uruchamianiu procesu odwracania znaczeń. Inżynieria społeczna ma panować nad sferą semantyczną wprowadzając zamęt demolujący myślenie oparte na klasycznym rozumieniu rzeczywistości. To "pomieszanie języków" powoduje,iż słowa mają inne przeciwstawne znaczenia.Chytra manipulacja językiem, ma służyć rewolucji; dla przykładu: "polityczna poprawność","mowa nienawiści", "zdrowie reprodukcyjne""zrównoważony rozwój" i inne potworki językowe wymuszają prewencyjne stosowanie wewnętrznej cenzury; wobec kontestujących uruchamia się wówczas pałkę oskarżeń o:zacofanie, homofobie ,faszyzm,antysemityzm,itd.itp a za tym stoją już paragrafy prawne.
7 miesięcy temu / t
 
Podsumujmy miasto ze swym oderwaniem od korzeni wiary i Boga z tendencja do grzechu - tak wg panow swiata, Wieś ze swoja ziemia ktora rodzi i zywi i zbliza do Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej - wg panów tego świata - nie. Dziękuje za uwagę
7 miesięcy temu / Robert
 
Na próżno się trudzą elity szatańskie. Już za chwilę ogień ich pochłonie a posada ziemi się zatrzęsie, zaś ciała niebieskie zostaną poruszone. Myślą, że są panami świata, a są niczym więcej niż błotem, którego ich władca się brzydzi.
7 miesięcy temu / xyz
 
"Mamy ZŁOTĄ okazję, by skorzystać z DOBRODZIEJSTWA kryzysu." Nie po to, żeśmy ją stworzyli by teraz nie mieć ZŁOTYCH INTERESÓW.
7 miesięcy temu / Ryś
 
Wielki reset to inaczej wielki skok ku nowej normalności. Pojęcie wogole resetu pojawia się od dawna bardzo często ale w jednej opcji. I jak nie łączyć Covid19 z agenda 2030 skoro jest to wielka szansa na przyspieszenie i wogole realizację Agendy 2030 która przed pandemia nie miała szans na realizację. Teraz zaczyna mówić się o możliwych szansach. Nieraz zauważyłem ludzi dla których życie w tzw. normalności wydaje się że byłoby nie do zniesienia bo tak się już przyzwyczajono do nowych porządków. I właśnie oni najlepiej też poradzą sobie z przejście do nowej normalności. Mocno jest to związane z myśleniem rewolucyjnym czyli z wymienionymi środowiskami. Ryba psuje się od głowy zawsze.
7 miesięcy temu / T
 
położyć kres" niezaspokojonej potrzebie planowania rodziny". Chcą jak u Huxley-a - żeby posiadanie rodziny było wstydem. Masakra, jakich czasów dożyliśmy.
7 miesięcy temu / Samanta
 
Wystarczy zamienić zwrot "zrównoważony rozwój" na "szatański plan elit" i wszystko inaczej się czyta i rozumie ! Tak powinno być w oficjalnych dokumentach !
7 miesięcy temu / www
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.