DZIŚ JEST:   28   MAJA   2020 r.

Bł. Lanfranka z Bec
 
 
 
 

Światowe Forum Ekonomczne: miliardy popłyną na promocję ideologii LGBT

Światowe Forum Ekonomczne: miliardy popłyną na promocję ideologii LGBT
fot. REUTERS/Arnd Wiegmann/FORUM

Po raz pierwszy w historii Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), uczestnicy zgodzili się opracować i wdrożyć ramowy plan „włączenia” osób należących do subkultury LGBT w świat biznesu i wielkich korporacji. Tym samym, na rzecz promocji homoideologii na całym świecie przeznaczone zostaną miliardy dolarów.

 

Podczas tegorocznego Światowego Forum Ekonomicznego w Davos, przedstawiciele świata biznesu, polityki i ekonomii uczestniczyli w specjalnym panelu poświęconym „prawom LGBT”, które świat biznesu planuje promować w myśl zaleceń oenzetowskich Norm Zachowań dla osób LGBT.

Nowej inicjatywie przewodzi Accenture, Deutsche Bank, EY, MasterCard, Microsoft, Omnicom i Salesforce. Ich celem jest, by pod promowanymi postulatami podpisało się do 2020 r. 100 przedsiębiorstw zarówno z WEF jak i spoza forum.

 

Michelle Bacheleta, wysoki komisarz ONZ ds. praw człowieka, powiedziała, że ​​ma nadzieję, iż firmy „wprowadzą politykę antydyskryminacyjną, mechanizmy skarg i należytej staranności” w miejscach pracy, a także będą wywierać presję na kraje, by wprowadzić prawodawstwo antydyskryminacyjne lub „zmienić nieodpowiednie przepisy na jeszcze lepsze”.

 

Jak wskazują publicyści LifeSiteNews: „Accenture razem z pozostałymi sześcioma gigantami działającymi na rzecz Partnerstwa dla Równości LGBT, dysponują setkami miliardów dolarów i tysiącami pracowników na całym świecie. Nic dziwnego, że uważają się za siłę mogącą wprowadzić zmiany”. „Po prawdzie, ukazując swoje poparcie w kwestiach LGBT, jednocześnie ujawnili się jako supersilna grupa nacisku, działająca na rzecz wprowadzania oenzetowskiej agendy w życie” - dodają.

W panelu głos zabierali bezpośredni członkowie lub osoby blisko związane z subkulturą LGBT. Część z nich afirmację zaburzonych zachowań upatrywali w kategoriach szansy na dodatkowy rozwój.

 

„Inkluzja osób LGBT jest rzeczą właściwą nie tylko z punktu relacji interpersonalnych, ale także konieczna z perspektywy działalności biznesowej. Dyrektor bowiem dostrzega, że stworzenie przestrzeni równości wzbudza zaufanie, sprzyja innowacji i rozwojowi” - przekonywał Sander van ’t Noordende, członek Accenture, nie kryjący się z faktem życia w zalegalizowanym homozwiazku.

 

Dodatkowo, prowadzący przekonywali o stratach jakie przynosi w firmach dyskryminacja osób LGBT. Ich zdaniem, takie zachowania doprowadzają do marnotrawienia wielu talentów. Na poparcie swojej tezy przywołali raport UNAIDS z 2017 roku wykazujący, że w skali globalnej „dyskryminacja” osób LGBT w miejscach pracy przynosi co roku straty rzędu 100 miliardów dolarów.

 

Źródło: lifesitenews.com
PR


DATA: 2019-01-25 12:32
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Czyli mniejszość znowu rządzi większością i mówi im jakie chce prawa dla swoich zwyrodnień
ponad 1 rok temu / Raf
 
globalny marksizm terror nastanie
ponad 1 rok temu / ed
 
Miliardy popłyną zatem w szambo.
ponad 1 rok temu / Mataleo
 
To tak jak promować skrzywienie kręgosłupa tyle że moralnego.Przestańmy się garbić ze swoją wiarą musimy zacząć ją głosić wyprostowani.
ponad 1 rok temu / Alter
 
A co tam robili państwo Stoltenberg i von der Leyen? Oni są od "zbrojnego ramienia cywilizacji zachodniej"(zakładając umownie że taka jeszcze istnieje). Czyżby w ekonomię na najbliższe lata wkalkulowana została jakaś większa wojna??
ponad 1 rok temu / tak pytam
 
Smutne to informacje ale napewno nie jest to jakieś wielkie zaskoczenie. Korporacje od lat wspierają to co wspierają i coraz większe pieniądze które wypracowywuja przeznaczają na jeszcze większy rozwój tego co prowadzili do tej pory. Finansisci niestety nie do końca zajmują się sprawami finansowymi ale ideologicznymi. Więc porównania do komunistycznej ekonomii politycznej też chyba będą pasować itd. Mityczne globalne ocieplenie oczywiście w natarciu.
ponad 1 rok temu / zzz
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.