DZIŚ JEST:   20   WRZEŚNIA   2020 r.

XXV Niedziela zwykła
Św. Andrzeja Kim Taegon
Św. Pawła Chong Hasang
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Już po Biedronce. Wlazł w cudze buty...
3 dni temu / Teodor
 
To by sie zgadzało - jedni i drudzy są zdegenerowani. Jak można mówić "polskie obozy koncentracyjne"?
3 dni temu / Jot
 
@Ironia Dlaczego insynuujesz,że ofiara będzie pod wpływem? Ja mówię o normalnej sytuacji. Pójście na policję i złożenie zawiadomienia nazywasz doborem? Ale takie sytuacje mogą być nie tylko na policji. Lekarz może odmówić udzielenia pomocy osobie o innej orientacji,po prostu powie,że dana pomoc jest sprzeczna z jego sumieniem i tyle. Choć według prawa nie może odmówić ze względu na cechy pacjenta. Tyle,że nikt nie będzie tego sprawdzał. Odmówi i tyle. Więc osoby homoseksualne nie mogą liczyć na żadne organy państwowe,ani na Policję,ani na służbę zdrowia. Więc kolejny raz pytam,czy to,że osoby o innej orientacji nie mogą liczyć na pomoc ze strony państwa,czy nie jest to prześladowanie?
3 dni temu / ollek
 
40-50 mln aborcji rocznie świadczy o innej grupie odczłowieczanych istot ludzkich. W latach 40-tych XX w. normalizowana była eksterminacja Żydów, dzisiaj normalizuje się eksterminację dzieci nienarodzonych.
3 dni temu / M.
 
Pan B. jest w błędzie. Takie osoby same siebie ODCZŁOWIECZAJĄ i stąd problem. Tak to jest jak WOLNOŚĆ pacyfikuje rozum człowieka a natura i popęd seks. każe mu wchodzić na drzewo jak w teorii Darwina. Pogratulować małpich przodków.
3 dni temu / iskierka
 
A może On jest Żydem?
4 dni temu / q
 
"nieheteronormatywny", "LGBT" - czyżby walka o język przegrana? Nie ma na tych ludzi określeń bardziej precyzyjnych? Dlaczego poza cytatami, używane są terminy marksizmu kulturowego, które zamazują prawdę i formatują umysły?
4 dni temu / B.
 
@ollek- to jest stosowanie prawa bez przywilejów dla dewiantów. Po pijaku nie mozna składać donosów na policji i to bez wyjątków...A o wyroki w zawieszeniu to miej pretensje do nietykalnej kasty sędziowskiej , tej PObolszewickiej
4 dni temu / Ironia
 
Nie zdziwiłabym się gdyby te tabliczki postawili własnoręcznie aktywiści LGBT
4 dni temu / Babcia
 
@Aha- lepiej nie odwołaj się do swoich ideowych pobratymców- bolszewików. SSmani uczyli się od NKWD
4 dni temu / Życzliwy
 
Biedroń sam jest zaprzeczeniem tego co mówił w PE - żyje w homoseksualnym związku afiszując się z tym na społecznościowych portalach, był prezydentem miasta, jest europosłem. W zasadzie swoją pozycję wylansował głównie promując swoją orientację seksualną. Jak to się ma do losu Żydów ???
4 dni temu / qaz
 
Biedroń ma rację. Co to za kraj,gdzie policjant może odmówić interwencji tylko dlatego,że osoba zaatakowana była innej orientacji? W takiej sytuacji nie udowodni się policjantowi,że odmówił z powodu orientacji pokrzywdzonej osoby,a ofiara przestępstwa pozostaje bez jakiejkolwiek pomocy ze strony państwa. A sprawca,nawet jeśli zostaje skazany,to dostaje kilka miesięcy w zawieszeniu. To nie jest prześladowanie? W takim razie co to jest?
4 dni temu / ollek
 
@Aha - Szanowny, jestem ciekaw czy masz płacone od wpisu, czy od ilości słów. Bo na pewno nie od treści ani sensu przekazu, bo czegoś takiego w Twoich wpisach nie ma. Ale zostań z nami dłużej. Może czegoś sie dowiesz o świecie.
4 dni temu / 123
 
Afiszujący się jako zadeklarowany homoseksualista i lider "wiosennej ferajny" aspirujący do rządzenia Polską m.in w wywiadzie dla niemieckiej prasy określił staranie się Polski o reparację jako głupotę; dało się również słyszeć postulaty o zakazie chrztu św. dla niemowląt,legalizacji zoofilii,likwidacji IPN jakoby zakłamywała "prawdę",itd. Niestety, powyższe zjawisko to nie kabaret ale realna rzeczywistość która nie zakończy się "wesołym oberkiem" - obłęd narasta!
4 dni temu / t
 
Biedroń znowu kłamie. Dorzucę się na taczkę dla niego. Choć on pewnie wolałby wagon b.
4 dni temu / magis
 
Biedroń, mącisz. Przedwojenni żydzi, którzy szli do gazu, nie profanowali symboli i miejsc świętych dla chrześcijan. Daleko sodomitom do nich.
4 dni temu / Ewa
 
[email protected], naprawdę nigdy nie przeczytałeś nic o grzechu sodomii?Nigdy nie miałeś Katechizmu w ręku? I nie wiesz, że katolik ma obowiązek reagować na propagowanie grzechu! Ty naprawdę jesteś dorosłym człowiekiem?
4 dni temu / Jac61
 
Z posłem Biedroniem. Nie są oni dobrze traktowani w Polsce. Ludzie chorzy powinni zostać objęci leczeniem. Robią sobie krzywdę i innym. W takich wypadkach stosuje się przymus leczenia.
4 dni temu / Zgadzam się
 
w takim razie biednyroń niech uważa by nie załapał się na pierwszy transport
4 dni temu / rada
 
ALE przecież nie ma żadnych stref wolnych od LGBT!!!! To samowolka jakiegoś tęczowego działacza że przyczepia te znaki
4 dni temu / rrr do Aha
 
@Aha, zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości, Europa nie może teraz nie zareagować jak w 39. roku, moralnie nie może sobie na to pozwolić, to byłby koniec jej wiarygodności.
4 dni temu / Dawid
 
A co innego przypominają te prześladowania? Strefy wolne od LGBT są niczym te Judenfrei. Lokale bez lgbt jak te "nur fur Deutsche". Dodajmy jeszcze nagonkę na tych ludzi w mediach i niektórych instytucjach. Na ulicach pobicia przez kiboli i bandziorów podających się za patriotów, którym bliżej do SS lub SA niż do Polaków. Jak nisko upadliśmy stając się tym co jako naród obiecaliśmy zniszczyć.
4 dni temu / Aha
 
Każdy europarlamentarzysta, który kłamie na Polskę powinien zostać pozbawiony obywatelstwa polskiego.
4 dni temu / Józef
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.