Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   16   STYCZNIA   2021 r.

Św. Marcelego I, papieża
Św. Honorata, biskupa
 
 
 
 

Świat mody oszalał?! Charytatywne szpilki i kreatywny marketing || BEZ ŻADNEGO TRYBU #3


Odtwórz w YouTube
 

Jedna z polskich marek modowych zdecydowała się zaprosić internautów do akcji charytatywnej w mediach społecznościowych. Jednak zachodzi podejrzenie, że tysiące osób padły łupem kreatywnych marketingowców. Ponadto w programie: o czym nigdy nie napisze Onet.pl, oraz w jaki sposób w kilka godzin osiągnąć ten sam efekt co po kilku miesiącach na siłowni. Piotr Relich i Michał Wałach zapraszają na kolejny odcinek programu BEZ ŻADNEGO TRYBU.

Czytaj także:
DATA: 2021-01-12 10:51:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@rety, posluchaj i sie dowiedz a nie komentuj nie znajac tematu....
3 miesiące temu / Greg
 
serio takie rzeczy śledzicie ,to jest warte komentowania?
3 miesiące temu / rety
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.