DZIŚ JEST:   14   GRUDNIA   2018 r.

Św. Jana od Krzyża, Doktora Kościoła
Św. Wenancjusza Fortunata
 
 
 
 

Świadek w procesie Mary Wagner ujawnia prawdę! Kobiety w klinice aborcyjnej płaczą i cierpią

Świadek w procesie Mary Wagner ujawnia prawdę! Kobiety w klinice aborcyjnej płaczą i cierpią
Mary Wagner. FOT.Jakub Szymczuk/Foto Gosc/FORUM

W poniedziałek, 5 marca, ruszył kolejny proces kanadyjskiej działaczki pro-life Mary Wagner. Jeden ze świadków w procesie wyznał, że w poczekalniach aborcyjnych „klinik” dominuje smutek i płacz – informuje serwis stopaborcji.pl.

 

Propaganda mediów lewicowo-liberalnych przedstawia fałszywy obraz aborcji. W myśl tej narracji zamordowanie własnego dziecka nie stanowi dla kobiet żadnego problemu, nie rodzi bólu i smutku oraz konsekwencji dla całego dalszego życia. Prawda jest jednak inna!

 

Aborcja to śmierć dziecka w męczarniach oraz psychiczny i duchowy ból matki. Ból, który trwa niekiedy nawet do końca życia kobiety, a jego złagodzenie nie jest możliwe bez pojednania się Panem Bogiem. 

 

 

O potwornym smutku panującym w klinikach aborcyjnych opowiedziała świadek w procesie Mary Wagner, sekretarka pracująca w takim właśnie miejscu. „Zeznała ona, że pierwszy raz spotkała się w pracy z taką sytuacją. Obecne w poczekalni kobiety posmutniały jeszcze bardziej i mimo że najczęściej ludzie są tam smutni i płaczą, tym razem, w trakcie wizyty Mary Wagner i zaraz po, płaczu było dużo więcej” – czytamy na stopaborcji.pl.

 

Widać więc wyraźnie, jak potworny jest ból przeszywający serca matek rozważających zamordowanie własnego dziecka i jak niezwykłą koniecznością jest odradzanie im takiej drogi.  Mary Wagner, która usiłuje przekonać kobiety do zmiany decyzji, od lat spotykają poważne kłopoty natury prawnej.

 

Podczas kolejnego procesu Mary Wagner obrończyni życia towarzyszyli kanadyjscy działacze pro-life, w tym Linda Gibbson, oraz księża – w tym także duchowni z USA. „Z uwagi na niekompletność dowodów, rozprawa została odroczona” – informuje serwis fundacji Pro – Prawo do Życia.

 

Źródło: stopaborcji.pl

MWł

 

 

Polecamy również:

Demokratyczny totalitaryzm i kolejne urodziny Mary Wagner za kratami

 

 


DATA: 2018-03-08 11:45
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
6
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Po cichu, przez kilkadziesiąt lat Kanada stała się państwem faszystowskim, nawet w USA, państwie na swój sposób totalitarnym, protesty Pani Mary Wagner nie podlegałyby penalizacji, natomiast Kanada to gorzej niż Szwecja czy Norwegia - najtrafniejsze skojarzenia to Niemcy w latach 1933 - 1945.
9 miesięcy temu / JP z Wr
 
Nie wiadomo czy ta kobieta była świadkiem obrony, czy oskarżenia. Bo obłudni płatni mordercy mogli przedstawić jej zeznania na swoją korzyść - że działalność Pani Wagner "zadaje kobietom cierpienie".
9 miesięcy temu / do Gm
 
Potworny ból? A jednak idą mordować słabszych od siebie....
9 miesięcy temu / Kor
 
Mary jest męczennikiem naszych czasów. Jej ofiara - więzienie, poniżające traktowanie (przypomnijmy sobie Jezusa w Pasji Mela Gibsona jak stał pokrwawiony ze związanymi rękami - ta dzielna i pokorna jednocześnie kobieta z nim mi się kojarzy) - to wszystko ma swój sens. Wierzę, że ona oddaje to Bogu w intencji uratowania kolejnych dzieci przed tą straszną śmiercią. Módlmy się za nią i za te dzieci - polecam naprawdę wszystkim adopcję duchową dziecka poczętego - w sieci jest mnóstwo materiałów na ten temat. Proszę Was, dołączcie się - to możemy zrobić tu i teraz, zadziałać na kolanach w zaciszach swoich domów. Wielka jest moc modlitwy, nawet jeśli pozornie odpowiada na nią jedynie milczenie Boga.... Zachęcam....
9 miesięcy temu / Wojtek
 
@Eulalia, chwala rowniez dla tej kobiety, ktora swiadczyla na jej korzysc, bo do tej pory chyba nie bylo odwaznych.
9 miesięcy temu / Gm
 
Chwała Bogu za takich ludzi, jak ona. Żeby w XXI. wieku trzeba było walczyć o prawdę naukową...
9 miesięcy temu / Eulalia
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.